Küçük Ağa Finaline Büyük Tepkiler!

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,597
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yazın surviVorun olmadığı gün zirveyi zorlar show perşembeye koyar @cookies
ama en mantıklısı çarşamba

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Kara kolide tutmadı bence Küçük Ağa pazartesi kanald de en az 5 alırdı ))) geçmiş olsun aynı tarz bir dizi olan Aşk Yeniden dizinin sonunu getirdi.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,621
Puanı
1,061
Dizi senaryo anlamında yanılmıyorsam göçmüştü ama izlemediğim için bilemiyorum ilk zamanlar harikaydı en azından ilk 10 bölüm izlediğim için biliyorum o reytingleri de sonuna kadar hakediyordu. Yani finalde ebeveynler ölmüşse başka bir kanalda başlamaz kesinlikle ki bence tadında bırakılmalı zaten 50 bölüm iyi bir başarı hele ki Kanal D gibi bir kanalda. Zamanında 12-13 reyting görmüş dizi 2 reyting almış finaliyle büyük fiyasko gerçekten reytinglerde nasıl bir yanılgı var anlayamadım gitti gerçekten. Neyse tüm ekibe teşekkürler, güzel samimi bir işti.

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
Dizi senaryo anlamında yanılmıyorsam göçmüştü ama izlemediğim için bilemiyorum ilk zamanlar harikaydı en azından ilk 10 bölüm izlediğim için biliyorum o reytingleri de sonuna kadar hakediyordu. Yani finalde ebeveynler ölmüşse başka bir kanalda başlamaz kesinlikle ki bence tadında bırakılmalı zaten 50 bölüm iyi bir başarı hele ki Kanal D gibi bir kanalda. Zamanında 12-13 reyting görmüş dizi 2 reyting almış finaliyle büyük fiyasko gerçekten reytinglerde nasıl bir yanılgı var anlayamadım gitti gerçekten. Neyse tüm ekibe teşekkürler, güzel samimi bir işti.
show tv'de olacak