Kanal D Küçük Ağa - Dizi Yorumları

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
151815.jpg

Kanal D'nin yepyeni dizisi 'Küçük Ağa' başlıyor!

Dizinin başrollerini Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi üstleniyor. Dizinin yapımcısılığını Erler Film üstleniyor.

Küçük Ağa, bu akşam 20.00'de ilk bölümüyle Kanal D'de ekrana gelecek.​

Moderatörün son düzenlenenleri:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yaklaşık 1 buçuk saat kaldı diziye. :) Merakla bekliyorum. Eminim sıcak ve güzel bir iş çıkacak. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Daha başlamadan önyargılı olmak istemiyorum, ama dizinin konu yönünden uzun vadede izleyiciyi ekranda tutabilecek bir potansiyeli yok gibi. Ilk birkaç bölüm iyi gidebilir.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Daha başlamadan önyargılı olmak istemiyorum, ama dizinin konu yönünden uzun vadede izleyiciyi ekranda tutabilecek bir potansiyeli yok gibi. Ilk birkaç bölüm iyi gidebilir.
Niye ki? :) Bence Aramızda Kalsın tuttuysa Küçük Ağa da tutabilir. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Niye ki? :) Bence Aramızda Kalsın tuttuysa Küçük Ağa da tutabilir. :)
Aramızda Kalsın'ı izlediğim için biliyorum. Aramızda Kalsın'da birçok yan karakter var ve ayrı hikayeleri var. Gördüğüm kadarı ile Küçük Ağa'da konu sadece çocuk üzerine kurulu, birkaç bölüm aile sorun yaşar, çocuk memlekete kaçar sonra senaryo tıkanabilir. Daha başlamadı demin de dediğim gibi bir başlasın öyle kesin yorum yapıcam.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aramızda Kalsın'ı izlediğim için biliyorum. Aramızda Kalsın'da birçok yan karakter var ve ayrı hikayeleri var. Gördüğüm kadarı ile Küçük Ağa'da konu sadece çocuk üzerine kurulu, birkaç bölüm aile sorun yaşar, çocuk memlekete kaçar sonra senaryo tıkanabilir. Daha başlamadı demin de dediğim gibi bir başlasın öyle kesin yorum yapıcam.
Bakalım. :) Fragman yanıltmıştır belki de seni. :) Dediğin gibi izleyelim öyle yorumumuzu yaparız. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Başladı dizi. :)

Tutmaz bu dizi geçmiş olsun, benden bu kadar. :):)
OzaN bu yüzden tutacağını düşünüyorum işte. :A

Sen kaliteli dizilere tutar diyorsun ama TNS'de hiçbir kaliteli dizi tutmuyor. Bu dizi bu yüzden tutar. :A İzlemediğim için önyargılı olmayım ama kaliteli bir şey beklemiyorum. Kanal D`nin gündüz tekrarını vermeye yeni bir dizisi başladı. Bir Akasya Durağı olmasa da 5-6 alır bence. :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok canım o kadar da değil :) Ama güzel keyif aldım izlerken ama gelecek hafta ne olacak derdi olmayan bir dizi gibi sonunu görmek lazım. :)

bir diziyi izlerken sıkılmamak mümkündür, çerez niyetine hanı,.... ama devamlılık sağlaması için dizide daha çok şeylerin bulunması lazım ki bunda göremedim :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Daha ilk bölümden kendini tekrar etti dizi. :A

Cennet Mahallesi'ndeki gibi çocuk her bölüm karakola düşecek gibi. :F