Johnny Depp'in Yeni Filmi 'Black Mass'in Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1429793763.jpg

Karayip Korsanları serisinin Jack Sparrow'u, yakışıklı ve yetenekli oyuncu Johnny Depp'in yeni filmi Black Mass'in ilk fragmanı yayınlandı.​

Yönetmenliğini Scott Cooper'ın yapacağı filmde Depp, Güney Boston bölgesinin en azılı suçlularından olan Whitey Bulger'ı canlandıracak. Aynı zamanda eyalet senatörünün de erkek kardeşi olan Bulger, adını temizleyebilmek için bir mafya ailesine karşı FBI muhbiri olmayı kabul edecek.​

Filmde Johnny Depp'in yanı sıra Benedict Cumberbatch, Dakota Johnson ve Juno Temple gibi isimler de yar alacak. Black Mass, 25 Eylül’de sinemalarda!

Yeni fragman:

291236.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yine değişik bir kılığa girmiş. :)

Son yıllarda oynadığı tüm filmler (Into the Woods gibi küçük rollerde yer aldıkları hariç) çok kötü çıkıyor. Johnny Depp'in artık kariyerine bir çeki düzen verme zamanı geldi de geçiyor. Umarım bu yolda başlangıç olabilir bu film. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Johnny Depp ve Benedict Cumberbatch benim izlemem için yeterli bir sebep. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
İlgi çekici bir film olacağı kesin, ama pek iyi eleştiriler alamayacağını düşünüyorum nedense. :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aaa @Çiğdem- ne hale gelmiş adam :(
Filme gitmeyi düşünmüyorum ama babam götürürse neden olmasin :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kadro süper, fragman da fena değil konuda güzel duruyor izlerik :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@cevaa bunu beğendi. :):) (Bunu yazarken mesaj yazmış bile :D)

Fena gözükmüyor fragman ama Johnny Depp sanki yapay olmuş gibi ya. Makyajı mı tutturamamışlar ne olmuş adam çok tuhaf gözüküyor. :) Bu arada o olduğunu bilmesem hayatta tanıyamam herhalde tanınmaz olmuş resmen. :D

Benedict Cumberbatch'in rolü çok az gibi. Dakota Johnson ise fragmanda yok bile. :(

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Johnny Depp'in yine overactingin dibine vuracağı ve iyi eleştiriler alamayacağı bir filmi olacağını düşünüyorum.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni fragman çıkmış. İlk mesaja ekledim. :)

Johnny Depp berbat gözüküyor ya. Kesin Razzie adayı olacak. Çok abartılı gözüküyor makyajı falan her şeyi. :(

Dakota Johnson bu kez gözüküyor. Depp'in eşi rolünde herhalde. Benim için filmi izlenebilir kılacaktır. Benedict'in rolü ise çok düz gibi...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fragman iyi bence. Jonny Deep karizmayı resmen çizdirmiş.:F Bu hal ne.:(
En azından güzel sahnelerin çıkacağı ortalama bir film beklentim var.:D İzleyeceğim mutlaka.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Film Venedik'te gösterime girdi. Filmin kendisiyle ilgili yorumlar çok çok iyi değil (9 eleştirmen ortalaması 73) ama Johnny Depp ile ilgili yorumlar çok çok iyi. Oscar adaylığı çok yüksek ihtimal. Galiba ben başka fragman izledim. Razzie alır dediğim performans Oscar alacak belki de. :D

@sokak sanati @Danger UA! @cevaa @sürgünüm @Aserat

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Film Venedik'te gösterime girdi. Filmin kendisiyle ilgili yorumlar çok çok iyi değil (9 eleştirmen ortalaması 73) ama Johnny Depp ile ilgili yorumlar çok çok iyi. Oscar adaylığı çok yüksek ihtimal. Galiba ben başka fragman izledim. Razzie alır dediğim performans Oscar alacak belki de. :D

Allah Allah bana da öyle gelmişti. Hatta hiç sevmediğim bir oyuncudur. Hep abartılı oynadığını düşünürüm hatta bu filmde de yine öyle yapıyor gibi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Filmi izleriz de Depp'in bu hal ile iyi yorum alması bence de ilginç.
Ama çok sempatik bir adam yani çok iyi oynamış olması beni mutlu eder hele ki Oscar adayı olması daha da mutlu eder.:D