'Jet Sosyete'nin Final Bölümüne Sürpriz İsimler!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Aynı şey mi? İrem Sak'ı Gülse projesinde 2014'ten beri görmüyoruz tam 6 sene.

Nilgün Belgün zaten annesi rolündeydi, Aslı Bekiroğlu da dizinin bir karakteri yani. Bir tek Sertab bağlanacak.

Acun Masterchef'de aynı isimler, Survivorda aynı isimler bıktık artık. :D

Yorum yaparken, kıyaslarken aynı şeyler kıyaslarsan makul cevap veririm. Ayrıca keşke içinde ukte kaldığını böyle bildirmeseydin, dün belli etmemek için o kadar ironi yaptın. Sen eğer o isimleri kaç kez gördüğünü itiraf edemeyecek kadar objektif değilsen ne diyebilirim ki. :D

Tamam Acun fan page olabilirsin ama gözlerini kapatarak da asla doğru yorum yapamazsın. Ben dizinin bölümü kötüyse kötü derim, ama sen Acun ekranı karartsa muhteşem dersin. :F
Acun birleşme partisine 7-8 tane isim getirdi. Bunların çoğu ile daha önce çalıştığı için eleştirdin, (bazıları ile çalışmamıştı bu arada) Gülse Birsel final bölümüne konuk oyuncu olarak çağırdığı isimlerin hepsi ile daha önce çalıştığı halde aynı yorum yapmıyorsun, hani nerde yeni yüzler yok. :) Bu kadar basit söylediğim şey kardeşim. Bu kadar uzun açıklamalar yapmana gerek yok, kıvırıyorsun. Ayrıca Acun Ben Fero, Zeynep Bastık, Aleyna Tilki ile yıllarca mı çalıştı? En fazla 1-2 kere konuk olan isimlerdi. Hülya Avşar ile de uzun yıllardır çalışmıyor ama o da konuk olsaydı yine aynı isim derdin, ama konu Gülse olunca tabi işler değişiyor sende.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Acun birleşme partisine 7-8 tane isim getirdi. Bunların çoğu ile daha önce çalıştığı için eleştirdin, (bazıları ile çalışmamıştı bu arada) Gülse Birsel final bölümüne konuk oyuncu olarak çağırdığı isimlerin hepsi ile daha önce çalıştığı halde aynı yorum yapmıyorsun, hani nerde yeni yüzler yok. :) Bu kadar basit söylediğim şey kardeşim. Bu kadar uzun açıklamalar yapmana gerek yok, kıvırıyorsun. Ayrıca Acun Ben Fero, Zeynep Bastık, Aleyna Tilki ile yıllarca mı çalıştı? En fazla 1-2 kere konuk olan isimlerdi. Hülya Avşar ile de uzun yıllardır çalışmıyor ama o da konuk olsaydı yine aynı isim derdin, ama konu Gülse olunca tabi işler değişiyor sende.
Valla Hülya konuk olsa demezdim. :) Ben her sene jüri niye Hadise oluyor diyor muyum? Her sene aynı isimleri TV8'in bütün projelerinde görmekten gına geldi. :)

İşte Benim Stilim konuk jüri, Master Chef, Survivor :F

1588193278781.jpeg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslı Bekiroğlu'nun konuk olması çok iyi olmuş. :Z Keşke Puhu TV'de yayınlanırken olsaydı da izleseydik... :T

Nilgün Belgün, Sertab Erener'de harika ama İrem Sak'tan emin değilim pek. :T:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Valla Hülya konuk olsa demezdim. :) Ben her sene jüri niye Hadise oluyor diyor muyum? Her sene aynı isimleri TV8'in bütün projelerinde görmekten gına geldi. :)

İşte Benim Stilim konuk jüri, Master Chef, Survivor :F

Ekli dosyayı görüntüle 79829
Tabi demezdin tabi bende inandım. Acun nasıl hep aynı isimler ile çalışıyorsa Gülse'nin de bir farkı yok bu arada. Ben ne kadar Acun fanıysam sen de artık her konuda Acun'u nereden eleştirsem diye pusuda bekliyorsun, o daha kötü birşey.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tabi demezdin tabi bende inandım. Acun nasıl hep aynı isimler ile çalışıyorsa Gülse'nin de bir farkı yok bu arada. Ben ne kadar Acun fanıysam sen de artık her konuda Acun'u nereden eleştirsem diye pusuda bekliyorsun, o daha kötü birşey.
Tmm

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@Aserat Youtube'da final fragmanının altına bak gör en çok beğeni kime gelmiş? Yorum tutturmak bizim işimiz. :A

Her İstanbula gittiğimde bir ünlü ile illa karşılaşıyorum ve resim çektiriyorum. Hümeyra, Okan Çabalar, CZN Burak ve s. Şimdi sıra Gülse Birsel'de. Kafaya koydum. Geçen gittiğimde Jet Sosyete platosuna gittim ama çekim günü değildi. Mutlaka bulucam onu! :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Aserat Youtube'da final fragmanının altına bak gör en çok beğeni kime gelmiş? Yorum tutturmak bizim işimiz. :A

Her İstanbula gittiğimde bir ünlü ile illa karşılaşıyorum ve resim çektiriyorum. Hümeyra, Okan Çabalar, CZN Burak ve s. Şimdi sıra Gülse Birsel'de. Kafaya koydum. Geçen gittiğimde Jet Sosyete platosuna gittim ama çekim günü değildi. Mutlaka bulucam onu! :A

Platoya nasıl girdin? Ben bir türlü giremiyorum. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gizli bir Jet Sosyete hayranı. :A

Girmedim ki sadece gittim.:F Ama çekim olsaydı Azerbaycandan sırf bu yüzden geldiğimi diyip öyle böyle sızardım. :A

Ben denedim o numarayı, dedim Kayseri'den geldim girsem olmaz mı felan diye olmadı. :F (Jet Sosyete için değil, başka bir dizi için)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben denedim o numarayı, dedim Kayseri'den geldim girsem olmaz mı felan diye olmadı. :F (Jet Sosyete için değil, başak bir dizi için)
Kayseri yakın o yüzden. Kapıda beklerdim illa araba ile çıkacaklar. :A

Hümeyra'yı tesadüfen Cihangir'de, Okan Çabaları Sultan Ahmette görmüştüm. CZN ile de karmaşada değildim resim çekinirjen. O da tesadüf oldu aslında. Yemeğe gitmiştim Etilere, çıkışta yalnız gördüm öyle çekindim. Şimdiye kadarki hep tesadüf ama Gülse için bir çaba sarf etmem gerekiyor. :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Hümeyra'yı tesadüfen Cihangir'de, Okan Çabaları Sultan Ahmette görmüştüm. CZN ile de karmaşada değildim resim çekinirjen. O da tesadüf oldu aslında. Yemeğe gitmiştim Etilere, çıkışta yalnız gördüm öyle çekindim. Şimdiye kadarki hep tesadüf ama Gülse için bir çaba sarf etmem gerekiyor. :A

İyi denk gelmiş hepsi.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060

Hümeyra ile olan fotonu görmüştüm geçen sene. İstanbul için birseyler taratırken konuna denk gelmiştim. Şanslıymışsın.

Benim en yakından gördüğüm Türkiye'de ki ünlülerden Kıraç😊

• Beğendim
Reactions: DR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Ben de bir filmin galasına gitmiştim, bir kaç kişi görmüştüm. :A Onun dışında Furkan Andıç, Bülent Çolak ve Hakan Hatipoğlu'nu da görmüştüm. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yaa çok iyi olmuş. Ama fragmanda İrem Sak'ı doğru dürüst göstermemelerine sinir oldum.

Gülse seni seviyorum. 😍

Final yapacak hala konuları bitmedi. :A
Gına geldi. :A

Ya instagram postundaki Gülse Birsel'in duruşu bile itici ya ama :D Neyse bitti de belki Avrupa Yakası'na dönüş olur :A

Eski karakterlerden dönüş bekliyordum ama döne döne Melike mi döndü. :( Yaşar ve Gündüz gelseydi..

Nilgün Belgün zaten önceki bölümde de sesiyle vardı ama İrem Sak çok iyi olmuş aplikasyon sesi rolü yetmemişti. :Z

Gelecek hafta seni de finalimize bekliyoruz iki kalite yeniden buluşuyor. :Z @kerem

Konuklar çok iyi. :D

Ben yorum yapacaktım ama @Aserat kızar diye yapmıyorum. :A

Sertab Erener ve eşi Emre Kula final sahnesine damga vuracakmış

• Beğendim
Reactions: DR and Aserat