'Jet Sosyete'nin Final Bölümüne Sürpriz İsimler!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Jet Sosyete'nin final bölümüne sürpriz konuklar!

145427.jpg

Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği, başrollerini Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan bölümüne daha önce dizide rol alan Aslı Bekiroğlu, şarkıcı Sertab Erener ve müzisyen eşi Emre Kula, oyuncu İrem Sak ve Nilgün Belgün konuk olacak.

'Jet Sosyete' final bölümüyle 6 Mayıs Çarşamba 20.00'de Star TV'de!

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yaa çok iyi olmuş. Ama fragmanda İrem Sak'ı doğru dürüst göstermemelerine sinir oldum.

Gülse seni seviyorum. 😍

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eski karakterlerden dönüş bekliyordum ama döne döne Melike mi döndü. :( Yaşar ve Gündüz gelseydi..

Nilgün Belgün zaten önceki bölümde de sesiyle vardı ama İrem Sak çok iyi olmuş aplikasyon sesi rolü yetmemişti. :Z

Gelecek hafta seni de finalimize bekliyoruz iki kalite yeniden buluşuyor. :Z @kerem

• İlginç
Reactions: kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Sinir Bozucu
  • İlginç
Reactions: xdragxx and Ahmed

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yaa çok iyi olmuş. Ama fragmanda İrem Sak'ı doğru dürüst göstermemelerine sinir oldum.

Gülse seni seviyorum. 😍
Bak bu olmadı işte. Acun programlarına daha önce çalıştığı isimleri getirince dalga geç, Gülse getirince yaa çok iyi olmuş.:kiki:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,588
Puanı
1,060
Eski karakterlerden dönüş bekliyordum ama döne döne Melike mi döndü. :( Yaşar ve Gündüz gelseydi..

Nilgün Belgün zaten önceki bölümde de sesiyle vardı ama İrem Sak çok iyi olmuş aplikasyon sesi rolü yetmemişti. :Z

Gelecek hafta seni de finalimize bekliyoruz iki kalite yeniden buluşuyor. :Z @kerem
Sertab çok alçak gönüllü biri olduğu için bu diziyi bile kıramamış. İşte gerçek sanatçı.. :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bak bu olmadı işte. Acun programlarına daha önce çalıştığı isimleri getirince dalga geç, Gülse getirince yaa çok iyi olmuş.:kiki:
Aynı şey mi? İrem Sak'ı Gülse projesinde 2014'ten beri görmüyoruz tam 6 sene.

Nilgün Belgün zaten annesi rolündeydi, Aslı Bekiroğlu da dizinin bir karakteri yani. Bir tek Sertab bağlanacak.

Acun Masterchef'de aynı isimler, Survivorda aynı isimler bıktık artık. :D

Yorum yaparken, kıyaslarken aynı şeyler kıyaslarsan makul cevap veririm. Ayrıca keşke içinde ukte kaldığını böyle bildirmeseydin, dün belli etmemek için o kadar ironi yaptın. Sen eğer o isimleri kaç kez gördüğünü itiraf edemeyecek kadar objektif değilsen ne diyebilirim ki. :D

Tamam Acun fan page olabilirsin ama gözlerini kapatarak da asla doğru yorum yapamazsın. Ben dizinin bölümü kötüyse kötü derim, ama sen Acun ekranı karartsa muhteşem dersin. :F