Jet Sosyete - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanları | Puhu TV

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Reytinglerinden dolayı TV'den çekilen dizi, reytinglerde birinci olan diziye parodi yapıyor :A :A Gülse seviyeyi ÇD'ye çekti bunun bir tık aşağısı Türk Malı devam serisi olur :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Yeni sezonu izlerim demiştin fragmana bakarsan kararından iyice emin olursun diye düşünüyorum. :A @MasacRE
Reytinglerinden dolayı TV'den çekilen dizi, reytinglerde birinci olan diziye parodi yapıyor :A :A Gülse seviyeyi ÇD'ye çekti bunun bir tık aşağısı Türk Malı devam serisi olur :D
Elma'nın her hafta utanmadan UTC parodisi yaptığı gibi mi. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Gülse'ye hayranım :) Yazın bütün bölümleri bitirdim, bütün sezon yayınlandıktan sonra Puhu'da da başlarım.
Çok özlemisim diziyi fragman da bile baya güldüm
fragman konusunu kaçırmışsın ama, söylediğin halde hırs uğruna dinlememiş :A
Kaldırılır oradan da yakında. :A @xBUGRAx
Yalan Dünya Fırat'ın Yazgısı gibi olmuş...
Çok yakında : jet sosyete yeni sezon fragmanı 40.saniye : jet sosyete bu 1.5 fragman : jet sosyete fragmanın son 10 saniyesi : jet sosyete fragmanı tekrar vb. Konular geliyor :A. Ss
aşkolsun gülse, bir zamanlar kendi dizinde de oynattığın öner'in dizisini tiye alıp, hem de 20 yıllık dost olan öner-sarp ikilisini birbirine mi düşüreceksin :A
Güzel tanıtım olmuş. :A Süre kısaldığı için izlemeyi düşünüyorum aslında. :A Tabi yurt interneti ne kadar müsaade eder bilemiyorum. :A
Hahaha güzel dalga geçmiş Gülse :A
Çukurla dalga geçtiği için mi :A Bilemiyorum birkaç bölüm bakarım ama öyle karar veririm izleyip izlemeyeceğime :A
3. fragman yayında. :Z Elin kopsun Cengiz. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Cengiz seni de tokatlasa keşke şöyle :A
gizemm.jpg

• Güldürdün
Reactions: serhatt