'Jet Sosyete' Final Yapıyor! | Puhu TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Puhu TV'nin sevilen dizisi 'Jet Sosyete' final yapıyor!

jet_sosyet_16x9.jpg

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin Nisan ayında final yapacağı ortaya çıktı.

Hem dizinin senaryosunu kaleme alan, hem de dizide Gizem Özpamuk karakterine hayat veren Gülse Birsel, Instagram hesabından takipçisinin yorumuna yanıt verdi:

TAruNT.jpg

bpNtTc.jpg

Yayın akışında bir değişiklik olmadığı takdirde dizi, 24 Nisan'da izleyicisine veda edecek.

'Jet Sosyete' yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de Puhu TV'de!​

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yılbaşı bölümünü ve dijital de ilk bölümleri TV'de izlememe rağmen takip etmiştim, güzel bir enerjisi vardı...

Daha fazla uzatılmasına gerek yoktu bence, doğru karar. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Aserat şok. :A

59.bölümde biteceğini aynı mesajın altında birine yazmış Gülse. Yeni hikayeler anlatma zamanı diyerek. Dijitalda olması iyiydi ama uzamadan bitmesi de iyi bir yandan.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Nihayet kurtulduk. İkide bir konusu açılan forum adına büyük bir gelişme. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Herşeye inat 59 bölüm bizi güldüren Gülse'ye çok teşekkür ediyorum. :)

"Ya uzatmayın tutmadı işte bitsin" diyenleri de anlamıyorum. Bu dizi A/B'de hiçbir zaman çakılmadı ki. İzleyici kitlesi vardı zaten, onun puhu tv'de yayınlanmasının ya da TV'de yayınlanmasının kime ne zararı var? Sanki milleti kanepeye kelepçeliyoruz izle diye. :D

Leyla ile Mecnun sürekli 1 reyting alıyordu ama o kitle bile çok sağlamdı. Sırf o kitle için dizi sükse yapmışdı.

Neyse ya bu konuda söylenecek çok şey var ama şu anda ekranda tek komedi dizisi bile yok neredeyse. Bence bu çok acınacak bir hal. İnsanlar ağlamayı çok seviyor, ama başka hayatlara ağlamayı. Koronadan çok korkuyor ama keşke dizide biri Korona olsa diye dua ediyor, çünki gülmek değil başkalarının başına gelen kötü şeyleri izleyip rahatlıyor.

Nerede o eski TV dönemleri. Herkesin zevkine göre dizi vardı. Şimdi gülmek için tekrar internete eski bölümlere dadanmak zorundayız.

Size iyi töreler. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Sıra Puhu'da derken şaka yapmıyorduk :F :F @Aserat

Böylece Gülse Birsel için dizi sektörünün kapıları tamamen kapanmıştır :D

• Olmamış
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Sıra Puhu'da derken şaka yapmıyorduk :F :F @Aserat

Böylece Gülse Birsel için dizi sektörünün kapıları tamamen kapanmıştır :D
Ya sen kimsin veya sektörde nasıl bir başarın var da Gülse Birsel gibi deneyimli ve yıllardır kredisi olan, dizileri uzun süren, ilk filmi 5 milyonu geçen biri için kapılar kapanmıştır diyebiliyorsun. Sinirim bozulmasın diyorum ama böyle tuhaf yorumlara katlanamıyorum. Detaylı yorumumu sonra yapacağım ama yazdığı dizilerin reytingini düşürüp doğru düzgün başarı bile sağlayamayan birinin Gülse Birsel'in kariyer planını onun adına yapma gibi bir şansı olamaz üzgünüm. Biraz sert çıkmış olabilirim kusura bakma ama yorumunun mantıksızlığını fark etsen iyi olur. :)

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Ya sen kimsin veya sektörde nasıl bir başarın var da Gülse Birsel gibi deneyimli ve yıllardır kredisi olan, dizileri uzun süren, ilk filmi 5 milyonu geçen biri için kapılar kapanmıştır diyebiliyorsun. Sinirim bozulmasın diyorum ama böyle tuhaf yorumlara katlanamıyorum. Detaylı yorumumu sonra yapacağım ama yazdığı dizilerin reytingini düşürüp doğru düzgün başarı bile sağlayamayan birinin Gülse Birsel'in kariyer planını onun adına yapma gibi bir şansı olamaz üzgünüm. Biraz sert çıkmış olabilirim kusura bakma ama yorumun mantıksızlığını sen de fark edebilirsin eminim. :X
Gülse Birsel'in Avrupa Yakası'nda bırakması gerektiğini, Yalan Dünya ve Jet Sosyete'nin kötü projeler olduğunu sadece ben değil herkes söylüyor. Aile Arasında'yı sinemada defalarca izledim, devam filmini sabırsızlıkla bekliyorum ama dizi olarak artık yapamıyor bu bir gerçek.

Bir dizinin her karakteri itici ve tuhaf olursa o iş sitcom yada absürt komedi olmuyor.

• Olmamış
Reactions: mrt-06

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Herşeye inat 59 bölüm bizi güldüren Gülse'ye çok teşekkür ediyorum. :)

"Ya uzatmayın tutmadı işte bitsin" diyenleri de anlamıyorum. Bu dizi A/B'de hiçbir zaman çakılmadı ki. İzleyici kitlesi vardı zaten, onun puhu tv'de yayınlanmasının ya da TV'de yayınlanmasının kime ne zararı var? Sanki milleti kanepeye kelepçeliyoruz izle diye. :D

Leyla ile Mecnun sürekli 1 reyting alıyordu ama o kitle bile çok sağlamdı. Sırf o kitle için dizi sükse yapmışdı.

Neyse ya bu konuda söylenecek çok şey var ama şu anda ekranda tek komedi dizisi bile yok neredeyse. Bence bu çok acınacak bir hal. İnsanlar ağlamayı çok seviyor, ama başka hayatlara ağlamayı. Koronadan çok korkuyor ama keşke dizide biri Korona olsa diye dua ediyor, çünki gülmek değil başkalarının başına gelen kötü şeyleri izleyip rahatlıyor.

Nerede o eski TV dönemleri. Herkesin zevkine göre dizi vardı. Şimdi gülmek için tekrar internete eski bölümlere dadanmak zorundayız.

Size iyi töreler. :)
Komedi istiyorsan Yasak Elmayı izle.Dizi komedi olduğu için aşırı izleniyor :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Gülse Birsel'in Avrupa Yakası'nda bırakması gerektiğini, Yalan Dünya ve Jet Sosyete'nin kötü projeler olduğunu sadece ben değil herkes söylüyor. Aile Arasında'yı sinemada defalarca izledim, devam filmini sabırsızlıkla bekliyorum ama dizi olarak artık yapamıyor bu bir gerçek.

Bir dizinin her karakteri itici ve tuhaf olursa o iş sitcom yada absürt komedi olmuyor.
Kime göre neye göre kötü Yalan Dünya son yılların en iyi sitcom'u da deniyor çoğu yorumda. :D Ki bence de doğru defalarca izledim YD'yi de, bu dizi de kötü değil ama diğerlerine nazaran bir olmamışlık hakimdi. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Kime göre neye göre kötü Yalan Dünya son yılların en iyi sitcom'u da deniyor çoğu yorumda. :D Ki bence de doğru defalarca izledim YD'yi de, bu dizi de kötü değil ama diğerlerine nazaran bir olmamışlık hakimdi. :)
Yalan Dünya Jet Sosyete kadar dip seviyede olmamasına rağmen genel olarak bir olmamışlık durumu vardı (Selahattin, Orçun vs.). Avrupa Yakası'nda da bu kadar absürt karakter yoktu ama Gaffur ve Burhan harika bir şekilde işlendiği için güldürüyordu. Hatta Makbule teyze bile sonradan dahil olmasına rağmen gayet iyi yedirilmişti :A Dizinin bütün karakterleri absürt kıvamda olunca ortaya Türk Malı gibi bir dizi çıkıyor.