PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gülse'nin ilk Gizem halleri.. Zaman ne kadar çabuk geçiyor. Daha 2 sene önce bu zamanlar ilk bölümü beklerken şimdi 3. sezondayız. :(

Ayrıca rekorlar nedeniyle ekip yarın kutlama yapacakmış tüm detaylar sıcağı sıcağına yarın Fav10'da. :Z

@xBUGRAx @mrt-06 @ozgur2113 @HachiKo @alperuz @hayret bi şey @xemrexxx

O rekor JS'den değil Cansu Dere'den. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Yine çok iyi bölümdü. Gizem ve Alara'nın değişimleri, Cengiz'in bağımlılığı derken tüm hikayeler çok eğlenceliydi. Şennur bu bölüm şaşırtıcı şekilde geri planda kalırken Tony bayağı öne çıkmış. Gerçi karakterlerin görünme süresi her hafta değişiyor ve ama her bölüm mutlaka Şennur'a özel hikaye yazılırdı o yüzden şaşırdım biraz. :D

Geçen hafta Ferit'e burun kıvırdınız bakalım Hakan'ı beğenecek misiniz. :A @xBUGRAx @serhatt

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yine çok iyi bölümdü. Gizem ve Alara'nın değişimleri, Cengiz'in bağımlılığı derken tüm hikayeler çok eğlenceliydi. Şennur bu bölüm şaşırtıcı şekilde geri planda kalırken Tony bayağı öne çıkmış. Gerçi karakterlerin görünme süresi her hafta değişiyor ve ama her bölüm mutlaka Şennur'a özel hikaye yazılırdı o yüzden şaşırdım biraz. :D

Geçen hafta Ferit'e burun kıvırdınız bakalım Hakan'ı beğenecek misiniz. :A @xBUGRAx @serhatt

NEFRET EDİYORUM BU İŞTEN NO UMUR. :A

• Olmamış
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060

Bu ondan da beter, ay kim bu dizinin cast direktörü ne zevksizmiş :A Paraya kıyamıyor herhalde sokaktaki tüm uğursuzları konuk olarak alıyor diziye :A

• Olmamış

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bölüm çok güzeldi. Kısa kısa çok lezzetli oluyor. Ben aslında Pelin karakterini de seviyordum, onu da arada görmek istiyoruz.

Bu bölüm en çok Gizem ve Alara sırtladı diziyi. Biraz da Cengizin olayı vardı.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bölüm çok güzeldi. Kısa kısa çok lezzetli oluyor. Ben aslında Pelin karakterini de seviyordum, onu da arada görmek istiyoruz.

Bu bölüm en çok Gizem ve Alara sırtladı diziyi. Biraz da Cengizin olayı vardı.
Bu bölüm var hem de fazlasıyla. :D

QX_AXKsF_kaqwH4XoAAcIg.jpg
UYGMJvOXT0SjaP09zVxg5Q.jpg
kLe1uWEdLUyOH3L_HEPYfg.jpg
1Ft4o1fAdU2HILqamat8rQ.jpg

• Beğendim
Reactions: DR

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Sulanmayıp napıcam be :A
Boşuna uğraşma çünkü benim. :A

ELl4ml7XsAAnvTm

• İlginç
Reactions: serhatt

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yine süper bir bölüm geliyor kesin. Bu arada Şükrü Özyıldızın üzerindeki gömleği Zara'da görüp bayılmışdım da indirimi beklemiştim, ama indirimde gittiğimde sadece haki rengi kaldığı için onu almışdım. :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Efsane bir bölümdü. Hatta dizinin top 5'ine de çok rahat girer. :Z Şennur'un soru işaretli tweet'iyle fenomen olması, Tony'nin deprem korkusu, Gizem'in deprem çantasına fileli çorap koyması, İlayda'nın küçük çocuk halleri, Levent'i görünce tüm kadınların dibinin düşmesi harikaydı. Libido göndermesi ve bizimkilerin sarsıntıyı yanlış anlayıp en sonunda devlet depremi saklıyor diye paranoyaya girmesine de gülmekten haykırdım. :F Tabii Şükrü Özyıldız'ın dehşetül vahşetliğini de unutmamak lazım. :bhr:

Bir de şaka maka deprem hikayesine güldük falan ama o gün gerçekten çok korkunçtu. Levent de 1 haftada depremi unutup eski hayatınıza dönüyorsunuz, deprem çantalarını kenara atıyorsunuz vs. derken çok haklı bir noktaya parmak bastı. Biz de o gün çanta hazırlamaya girişip sonradan unuttuk resmen. Hem güldürüp hem düşündürdüğü için Gülse Birsel'e tekrar minnettarım.