PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hiçbir yere bakmadan sadece @Aserat’ın etiketini görüp C dedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
40. Bölüm Fotoğrafları:
jetsosyete10ekim1.jpg

jetsosyete10ekim2.jpg

jetsosyete10ekim3.jpg

jetsosyete10ekim4.jpg

jetsosyete10ekim5.jpg

jet-sosyetede-sure-kisaldi-kahkaha-artti-yeni-fragman,-2inxwzO9kehAun1kE2mnQ.jpg

Geçen sene tam da bugün 2. sezon başlamışken şimdi üçüncüsüne geri sayım yapıyoruz daha nice sezonlara. :bhr:

@xBUGRAx @ozgur2113 @xemrexxx @alperuz @HachiKo @hayret bi şey

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Uzun uzun yorum yapmaya üşeniyorum ama kısaca söyleyeyim çok iyi başladı. Toplam 120 dakika su gibi akıp geçti. Keşke her hafta 2 bölüm olsa. Yaşar ve Gündüz'ün yoklukları (Cengiz ve İlayda Yaşar'ı Bursa'daki fabrikaya postalamış, Alara da evlilik teklifini kabul etmeyince moral bozukluğu ve yüksek maaş nedeniyle onunla gitmiş) hiç göze batmadı. Gizem yine bölümün yıldızıydı, İlayda ve Şennur da 2. bölümde açıldı. Kadronun küçülmesiyle Tony'nin rolü de artmaya başlamış ki iyi olmuş bence. Kısacası her şey çok güzel olacak ve Jet Sosyete yine hepimize iyi gelecek. Gelecek haftayı merakla bekliyorum. :Z

Keşke RTÜK yüzünden bazı ağır küfürleri sansürlemek zorunda kalmasalarmış ama o da dizinin suçu değil maalesef. :(

Gizem ve Pelin saç saça girmeyerek sezon başında kavga geleneğini bozmuş oldu. :A Bir de 2. sezonun ilk bölümüne Ozan Güven, bu sezonun ilk bölümüne de Özkan Uğur geldi eğer yakında Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de gelirse takım tamamlanacak. :A

Son olarak büyük düşünür Gizem Özpamuk'un muhteşem sözüyle bitirelim. :Z
"Parfümünüz sizden önce gelmiyorsa ya yeterince sıkmamışsınızdır ya da parfüm çakma demektir."

• Beğendim
Reactions: Hazem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uzun uzun yorum yapmaya üşeniyorum ama kısaca söyleyeyim çok iyi başladı. Toplam 120 dakika su gibi akıp geçti. Keşke her hafta 2 bölüm olsa. Yaşar ve Gündüz'ün yoklukları hiç göze batmadı. Gizem yine bölümün yıldızıydı, İlayda ve Şennur da 2. bölümde açıldı. Kadronun küçülmesiyle Tony'nin rolü de artmaya başlamış ki iyi olmuş bence. Kısacası her şey çok güzel olacak ve Jet Sosyete yine hepimize iyi gelecek. Gelecek haftayı merakla bekliyorum. :Z

Keşke RTÜK yüzünden bazı ağır küfürleri sansürlemek zorunda kalmasalarmış ama o da dizinin suçu değil maalesef. :(

Gizem ve Pelin saç saça girmeyerek sezon başında kavga geleneğini bozmuş oldu. :A Bir de 2. sezonun ilk bölümüne Ozan Güven, bu sezonun ilk bölümüne de Özkan Uğur geldi eğer yakında Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de gelirse takım tamamlanacak. :A

Son olarak büyük düşünür Gizem Özpamuk'un muhteşem sözüyle bitirelim. :Z
"Parfümünüz sizden önce gelmiyorsa ya yeterince sıkmamışsınızdır ya da parfüm çakma demektir."
Sansür derken? :eek: