Netflix Jessica Jones - 2. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Şimdi kaçıncı bölüm gelecek sen de hemen 10 a yaklaştınız ayoll bu pancar motorlarıyla dizi izlenmiyor :A :A :A @Harunnn60
8-9 izlicem:X

Ya bunlara bakmasana sen. :A Canın nasıl istiyorsa öyle izle :A Onlar yine her zamanki gibi yarı yolda bırakmışlar biiz. :A
Biz mi yarı yolda bıraktık:eek: Diziyi izleme takviminin tümayrıntısını @Çiğdem- e anlattım. Zaten normalde 2 bölümizlicez ama sen 2 günde 1 bölüm izliyorsun:F Kızı yoldan cevirme:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8-9 izlicem:X

Biz mi yarı yolda bıraktık:eek: Diziyi izleme takviminin tümayrıntısını @Çiğdem- e anlattım. Zaten normalde 2 bölümizlicez ama sen 2 günde 1 bölüm izliyorsun:F Kızı yoldan cevirme:A
Aaa 6.Bölümü bugün izleyebildim yorumladım ama 7 e bakacak vakit bulamadım onuda sen övmüştün merak ettim ama yarına artık yada yatmadan gecede bakabilirim belki :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S02 B08-09

Güzel bölümlerdi. Tek tek yorumlanacak bölümler değiil bu bölümler. Peşpeşe izlenmeli benden söylemesi:X Ona göre ayarlayaın kendizi @Çiğdem- @destere @Harunnn60

Jessica annesinin maceralarını izledik bu 2 bölümde. Jessica önce annesini ihbar edip odada hapsoldular ama Jessicanın gönlü razı olmadı:bhr: sonra kaçtılar.

Jessica annesini sevdi. Koreli dedektif anneyi vurmaya kalktı ama Jessicam siper oldu anneye:bhr:

Sonraki bölümde annesi ağzını büzerek sinirlendi:A Ve bi hışımla karşibinadan kursun sıkan koreliyi tuttugu gibi duvardan duvara savurdu :A Jessicayla iğneyle geldi o an ama annesine değil adama batırdı. 2 kere annesini bayıltmadı. Aslında annesini sevgisiyle iyileştirebilirdi:( Polise ihbar etmeye gerek yoktu yaa:(

Lesbiyen avukat teyze önce kızı elledi sonra öptüsonra kendini iyileştirecek adamla buluştu vekendini iyileştirdi ağladı. Trishi konuşmaya gerek yok Allah'ın keşi:T:

Duygusal ve macaraperest 2 bölümdü. Yineliyorum 2 bölümü peşpeşe izleyin:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S02 B08-09

Güzel bölümlerdi. Tek tek yorumlanacak bölümler değiil bu bölümler. Peşpeşe izlenmeli benden söylemesi:X Ona göre ayarlayaın kendizi @Çiğdem- @destere @Harunnn60

Jessica annesinin maceralarını izledik bu 2 bölümde. Jessica önce annesini ihbar edip odada hapsoldular ama Jessicanın gönlü razı olmadı:bhr: sonra kaçtılar.

Jessica annesini sevdi. Koreli dedektif anneyi vurmaya kalktı ama Jessicam siper oldu anneye:bhr:

Sonraki bölümde annesi ağzını büzerek sinirlendi:A Ve bi hışımla karşibinadan kursun sıkan koreliyi tuttugu gibi duvardan duvara savurdu :A Jessicayla iğneyle geldi o an ama annesine değil adama batırdı. 2 kere annesini bayıltmadı. Aslında annesini sevgisiyle iyileştirebilirdi:( Polise ihbar etmeye gerek yoktu yaa:(

Lesbiyen avukat teyze önce kızı elledi sonra öptüsonra kendini iyileştirecek adamla buluştu vekendini iyileştirdi ağladı. Trishi konuşmaya gerek yok Allah'ın keşi:T:

Duygusal ve macaraperest 2 bölümdü. Yineliyorum 2 bölümü peşpeşe izleyin:X
7.Bölüme bakamadım için ayrılıcaklar malesef :A Ama hala toplu yorumu öğrenemedin Faruk bey :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x7. Bölüm

geçmişi anlatan sahneleri pek sevmem bu bölüm hep geçmişte olanlarla geçti ama yinede ayrıntıları anlamamıza yardımcı olduğu için iyi bir bölümdü diyebiliriz :)
hormonlu teyze zamanında jess i bayağı takip etmiş hatta işe yaramaz sümsük sevgilisi stirlingin kafasını duvara vurarak patlatmış takdir ettim hormonlu teyzeyi :)
trish in durumları daha içler acısıydı? uyuşturucu için ayağa düşmüştü kadın yazık etmiş kendine :)

2x8. Bölüm

sonuçta herkesin az bişeyde olsa mutluluğu yakaladığı güzel bir bölümdü :)
jess annesine kıyamadı korumaya aldı gibi hormonlu teyzenin öfke kontrolü başarılı olsa işler tıkırında gidecek gibi :) son sahnedeki kurşunlama olayı işleri bozdu gibi şimdi hormonlu teyzeyi zaptetmek bayağı güçleşecek :)
malcolm trish e fısfısı bıraktıracaktı güya kendisi fısfıs müptelası olacak ilacı içer içmez bir koşuşu var tutana aşkolsun :)
lezosfer jeride kaşla göz arasında hemşireyi götürdü gibi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Hahah Aaa televizyona odaklanıcakmısım leptoptada dizi izliyorum diyorum anlamıyor :F

Ben kaçayım sohbetinize doyum olmaz @eskici @Forumdash cicili bicili rüyalar sizlere
:bhr::bhr::bhr:
bana cicili bicili geceler dilememişsin kınıyorum seni :)

8 ile 9. bölümleri yine bitişik yazmışsın @Forumdash oysa hogatha kırk kez tembihledi ayrı yazacaktık:) o yüzden dokuzu izlemeden yorumunu açmıyorum :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bana cicili bicili geceler dilememişsin kınıyorum seni :)

8 ile 9. bölümleri yine bitişik yazmışsın @Forumdash oysa hogatha kırk kez tembihledi ayrı yazacaktık:) o yüzden dokuzu izlemeden yorumunu açmıyorum :)
Hahah Aaa sen yoktun ki ortalıkta :F Ama Doğum günü konun var senin de :A :A :A

Öyle bu @Forumdash 70 yaşında dede buna günümüzün çağını öğretemiyoruz ama yorum yapmayı öğrenecek inş bir gün ölmeden :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x7. Bölüm

geçmişi anlatan sahneleri pek sevmem bu bölüm hep geçmişte olanlarla geçti ama yinede ayrıntıları anlamamıza yardımcı olduğu için iyi bir bölümdü diyebiliriz :)
hormonlu teyze zamanında jess i bayağı takip etmiş hatta işe yaramaz sümsük sevgilisi stirlingin kafasını duvara vurarak patlatmış takdir ettim hormonlu teyzeyi :)
trish in durumları daha içler acısıydı? uyuşturucu için ayağa düşmüştü kadın yazık etmiş kendine :)

2x8. Bölüm

sonuçta herkesin az bişeyde olsa mutluluğu yakaladığı güzel bir bölümdü :)
jess annesine kıyamadı korumaya aldı gibi hormonlu teyzenin öfke kontrolü başarılı olsa işler tıkırında gidecek gibi :) son sahnedeki kurşunlama olayı işleri bozdu gibi şimdi hormonlu teyzeyi zaptetmek bayağı güçleşecek :)
malcolm trish e fısfısı bıraktıracaktı güya kendisi fısfıs müptelası olacak ilacı içer içmez bir koşuşu var tutana aşkolsun :)
lezosfer jeride kaşla göz arasında hemşireyi götürdü gibi :)

7.Bölümü izledim sonunda ama geçmişle takılıydı @Forumdash abarttığı kadar bende beğenmedim :A :A :A @Harunnn60

Jessicanın Annesinin geçmişini izledik :F Et suratlı oluşu sonra kurtuluşu falan ayrıca jessicanın Annesine vurmasını anlamadım . Geçmişte bir adamın oyuncağı olmuş Annesi kurtarmış :A Ayrıca şu şarısın ecünnü geçmişte de şeymiş :A