Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk (2010-2015) | 2.Sezon - 7.Bölüm

Hangi dizileri özlediniz/ ilginizi çekti?

• Kullanılan toplam oy
    15

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Evet ilk bölümü başladığından finaline dek izlediğim ender yerli dizilerinden biri oldu. :A Zeynep nerede diye az merak etmedik. :A
Şaşırdım :A ben de izlemiştim ama galiba sadece ilk bölümleriydi. Çok hatırlamıyorum sonlarını :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şaşırdım :A ben de izlemiştim ama galiba sadece ilk bölümleriydi. Çok hatırlamıyorum sonlarını :A
İlk bölümlerinin verdiği o gizem hissi (Gizem demişken ah ah.. :A ) diziyi sürükleyici kılmıştı, keşke günümüzde de böyle yerli diziler olsa en son Halka vardı sanırım gizem-esrarengiz türünde. :A

Bu dizinin bölüm sonlarında, gerçek hayatta kaybolan sırra kadem basan insanlara dair bilgiler, fotoğrafları verilirdi şu alttaki kaliteli şarkıyla ve insanın içi daha da bir ürperirdi... Sırra kadem basan insanlar, hayatları düşündükçe...

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İlk bölümlerinin verdiği o gizem hissi (Gizem demişken ah ah.. :A ) diziyi sürükleyici kılmıştı, keşke günümüzde de böyle yerli diziler olsa en son Halka vardı sanırım gizem-esrarengiz türünde. :A

Bu dizinin bölüm sonlarında, gerçek hayatta kaybolan sırra kadem basan insanlara dair bilgiler, fotoğrafları verilirdi şu alttaki kaliteli şarkıyla ve insanın içi daha da bir ürperirdi... Sırra kadem basan insanlar, hayatları düşündükçe...

FOX'ta yayınlanan Kefaret bu dizinin tarzında. Orda da gizem var ve kafam karışıyor izlerken.

Bu arada müzik iyiymiş 😊

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Parmaklıklar Ardında ..bak bu diziyi ben çok beğenerek ve heyecanla izlerdim.
Zaten oyuncularıda çok sağlamdı.