Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk (2010-2015) | 2.Sezon - 7.Bölüm

Hangi dizileri özlediniz/ ilginizi çekti?

• Kullanılan toplam oy
    15
Evet ilk bölümü başladığından finaline dek izlediğim ender yerli dizilerinden biri oldu. :A Zeynep nerede diye az merak etmedik. :A
Şaşırdım :A ben de izlemiştim ama galiba sadece ilk bölümleriydi. Çok hatırlamıyorum sonlarını :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Şaşırdım :A ben de izlemiştim ama galiba sadece ilk bölümleriydi. Çok hatırlamıyorum sonlarını :A
İlk bölümlerinin verdiği o gizem hissi (Gizem demişken ah ah.. :A ) diziyi sürükleyici kılmıştı, keşke günümüzde de böyle yerli diziler olsa en son Halka vardı sanırım gizem-esrarengiz türünde. :A

Bu dizinin bölüm sonlarında, gerçek hayatta kaybolan sırra kadem basan insanlara dair bilgiler, fotoğrafları verilirdi şu alttaki kaliteli şarkıyla ve insanın içi daha da bir ürperirdi... Sırra kadem basan insanlar, hayatları düşündükçe...

• Beğendim
Reactions: Dosi
İlk bölümlerinin verdiği o gizem hissi (Gizem demişken ah ah.. :A ) diziyi sürükleyici kılmıştı, keşke günümüzde de böyle yerli diziler olsa en son Halka vardı sanırım gizem-esrarengiz türünde. :A

Bu dizinin bölüm sonlarında, gerçek hayatta kaybolan sırra kadem basan insanlara dair bilgiler, fotoğrafları verilirdi şu alttaki kaliteli şarkıyla ve insanın içi daha da bir ürperirdi... Sırra kadem basan insanlar, hayatları düşündükçe...

FOX'ta yayınlanan Kefaret bu dizinin tarzında. Orda da gizem var ve kafam karışıyor izlerken.

Bu arada müzik iyiymiş 😊

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski
Parmaklıklar Ardında ..bak bu diziyi ben çok beğenerek ve heyecanla izlerdim.
Zaten oyuncularıda çok sağlamdı.