Hangi dizileri özlediniz?/ Hangi diziler ilginizi çekti?

• Kullanılan toplam oy
    21

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben asla fanlık derecesine girmiyorum ki :A En Favori Güzel'de Beren değil Hazal'ı oylamıştım :A
Ben Berenci değilim. Sadece dizilerini izleyip sevmek nasip oldu :A Atiye de hiç aklımda yoktu. Etkinlikte aklıma esti izledim ve sevdim baya hemde çok :A
İyi ki fan değilmişsin yani, defalarca izlemişsin diziyi :A Sen bu saatten sonra Ezel izlesen de oyun Aşk-ı Memnu'ya gider, dönmez bu iş buradan :A Vadi tayfası gelse foruma kazanırız aslında ama öteki türlü işimiz zor :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
İyi ki fan değilmişsin yani, defalarca izlemişsin diziyi :A Sen bu saatten sonra Ezel izlesen de oyun Aşk-ı Memnu'ya gider, dönmez bu iş buradan :A Vadi tayfası gelse foruma kazanırız aslında ama öteki türlü işimiz zor :A
Ezel'i baştan sona izlemedim ama hakimim az çok. Tuncel Kurtiz bende yeri ayrı. Bizim İsveç sinemalarında da yer almış değerli bir oyuncu. Ondan dolayı tamamını izlemek istiyorum.
Kime oy gider o kısımlar belli olmaz :A
Suskunlar vs Aşk-ı Memnu olsa Suskunlar derim :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ezel.jpg

Sakın tek bir kelime dahi edeyim deme...
Sakın tek bir yalan dahi söyleyeyim deme...
Niye biliyor musun?
Çünkü, inanırım…
Onca şeyden sonra...
Şimdi tek bir cümle et...
Gözlerime bakıp beni sevdiğini söyle...
Gerçek olmadığını bal gibi bilirim...
Ama yine de sana inanırım...
O yüzden bir an bile beni gerçekten sevdiysen...
Sakın bir tek kelime dahi edeyim deme...
Çünkü...
İnanırım….

Ah ulan Eyşan, düştük yine bu batağa...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
YakisikliSerdar.jpg

"Ben bir kere senin dünyana girdim mi, o dünyayı kafana geçirmeden oradan çıkmam. Ben yakışıklı Serdar'ım. Bir yerde bir oyun varsa oyunun kralını ben oynarım. En büyük parsayı ben toplarım." (Yakışıklı Serdar)

Ulan yine aklıma sen geldin bu adamı görünce. :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ezel'i baştan sona izlemedim ama hakimim az çok. Tuncel Kurtiz bende yeri ayrı. Bizim İsveç sinemalarında da yer almış değerli bir oyuncu. Ondan dolayı tamamını izlemek istiyorum.
Kime oy gider o kısımlar belli olmaz :A
Suskunlar vs Aşk-ı Memnu olsa Suskunlar derim :A
İyi en azından o eşleşmede aynı taraftayız :A Yalnız Aşk-ı Memnu, Suskunlar'ı yer :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Tekrarları şuan ilk 20 içinde olan Öyle Bir Geçer Zaman ki...

Halen Youtube dan can alıcı sahnelerini özellikle Mete sahneleri sık sık izliyorum.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ezel
Öyle bir Geçer zaman ki
Aramızda kalsın
Pis yedili
Feriha
Kara para aşk
Dizi listeleri çok muazzam.bu haftanın dizileri çoğu başarılı bulduğum diziler 2 dizi daha oylayabilirdim çok kalabalık oylama yapmayayım dedim..emeğine sağlık @Dosi konu hazırlamayı çok uğraşmışsın 🤗🤗
Yorumu sonradan ekledin galiba? Sabah beğeni atrke sadece listen vardı :A
Teşekkür ederim :bhr:
Gene emek harcanan bir konu daha...
Eline sağlık Zeynepcim.
Teşekkürler :bhr: aynen biraz zaman alıyor ve oyüzden ayda 1 güne indirdim :A
Her dizinin bilgisine bakıp kopyala yapıştır yapmadan tek tek yazıyorum yıl ve oyuncu kadrosu artı Kanal bilgisi. Sonradan da jenerik ekleyip diğer detayları ayrlıyorum. Sabah jenerikleri unutup açmıştım :A
Son zamanlarda hata yapıyorum anket konularında 😏

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öğlen sadece Ezel'i işaretleyip geçici tepkiyi bırakmıştım konuya tam uğrayacak müsaitlik durumunda olamadığım için, şimdi telafisini edelim dedik :Z

Eline emeğine sağlık @Dosi üstelik mobilden tek tek hepsini ayarlayıp yazıları belirtmek bahsettiğin gibi uzun ve yorucu olmuştur. :bhr:

Eğer anket sadece en güzel jenerik üzerine olsaydı birden fazla oy kullanırdım, ama en beğendiğiniz ve iz bırakmış denildiği için fazla işaretleyebilmek mümkün olmadı. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Öğlen sadece Ezel'i işaretleyip geçici tepkiyi bırakmıştım konuya tam uğrayacak müsaitlik durumunda olamadığım için, şimdi telafisini edelim dedik :Z

Eline emeğine sağlık @Dosi üstelik mobilden tek tek hepsini ayarlayıp yazıları belirtmek bahsettiğin gibi uzun ve yorucu olmuştur. :bhr:

Eğer anket sadece en güzel jenerik üzerine olsaydı birden fazla oy kullanırdım, ama en beğendiğiniz ve iz bırakmış denildiği için fazla işaretleyebilmek mümkün olmadı. :A
Aslında bu soru 👇 beğendiklerini de seçme yolunu açmakta :A
Hangi diziler ilginizi çekti?

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aslında bu soru 👇 beğendiklerini de seçme yolunu açmakta :A
Hangi diziler ilginizi çekti?
Hafızamın malumluğunu dememe gerek yok biliyorsun, o yüzden çekinmeden sormak istiyorum :A

Daha önce jenerikler üzerine en favori jenerik etkinliği olmuş muydu? Dizilerden tamamen bağımsız, sadece jenerik ve müziğinin dikkate alınacağı bir etkinlik yapmıştın galiba? :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Hafızamın malumluğunu dememe gerek yok biliyorsun, o yüzden çekinmeden sormak istiyorum :A

Daha önce jenerikler üzerine en favori jenerik etkinliği olmuş muydu? Dizilerden tamamen bağımsız, sadece jenerik ve müziğinin dikkate alınacağı bir etkinlik yapmıştın galiba? :A
Tam sayılmaz. 2017'de En İyi Ben Seçerim yarışmasında konsept olarak vardı :A hatta yanlış hatırlamıyorsam en son @kerem 'de Bu Şarkı Benim de yapmıştı.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tam sayılmaz. 2017'de En İyi Ben Seçerim yarışmasında konsept olarak vardı :A hatta yanlış hatırlamıyorsam en son @kerem 'de Bu Şarkı Benim de yapmıştı.
Yarışmalarda haftalık konseptleri hatırlıyorum ama en güzel kadın, en iyi erkek, en iyi dizi gibi anket tarzı jenerik etkinliği olmamış olması ilginç :A Neyse patent hakları ikimiz adına olsun şu an bahsettiğimiz için, ileride belki yürütürsün o etkinliği yardımcı olarak üzerime düşeni yaparım ben de. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Yarışmalarda haftalık konseptleri hatırlıyorum ama en güzel kadın, en iyi erkek, en iyi dizi gibi anket tarzı jenerik etkinliği olmamış olması ilginç :A Neyse patent hakları ikimiz adına olsun şu an bahsettiğimiz için, ileride belki yürütürsün o etkinliği yardımcı olarak üzerime düşeni yaparım ben de. :A
En Özlenilen Dizi'den farkı olmaz.
10 üye oylarsa bunlardan 8i kendi izledikleri diziyi, 2si iyi oluşunu oylar :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
En Özlenilen Dizi'den farkı olmaz.
10 üye oylarsa bunlardan 8i kendi izledikleri diziyi, 2si iyi oluşunu oylar :A
Jenerik müziklerine göre değerlendirilmesi gerekir o etkinlikte aslında ama ister istemez dediğin gibi durumlar olabilir. :A Neyse patent kalsın da, tozlu raflar arasında kalıversin zararı kalmaz. :A

• Güldürdün