Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk (2010-2015) | 2. Sezon - 1. Bölüm

hangi dizileri özlediniz/ilginizi çekti

• Kullanılan toplam oy
    25

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
'Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk' etkinliğinin yeni sezonu ile sizlerleyiz. İleriki zamanlarda başlayacak olan 'En Özlenilen Dizi 2010-2015' etkinliği için bir nevi ön hazırlık olarak düşünebiliriz. Tüm tanıtacağımız diziler o etkinlikte yarışmayacak, çünkü belirli yıllardaki dizileri seçeceğiz ve bunu zamanla birlikte kararlaştırırız.

Ankette beğendiğiniz veya ilginizi en fazla çekmiş olan dizilere oy verebilirsiniz.

İşte karşınızda iz bırakmış ve özlenilen 10 dizi:

Suskunlar (2012)
Show TV ekranlarında ekrana gelen dizi 2 sezon sürdü. Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya ve Berk Hakman gibi birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı dizi büyük beğeniyle izlenmişti.

Bitmeyen Şarkı (2010)
Atv ekranlarında yayınlanan dizide Bergüzar Korel, Bülent İnal, Celil Nalçakan ve Serhat Teoman gibi birbirinden başarılı oyuncular yer aldı. Bergüzar Korel'in dizide seslendirdiği şarkılar büyük beğeni topladı.

Karadayı (2012)
ATV ekranlarında 3 sezon yayınlanan dizide Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor ve Yurdaer Okur gibi yıldız isimler yer aldı.

Son (2012)
Yine ATV ekranlarında yayınlanan dizi, İsveç olmak üzere bir çok ülkede büyük beğeni ile izlendi. Kadroda Nehir Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, Yiğit Özşener ve Erkan Can gibi başarılı isimler yer aldı.

Kuzey Güney:
Kuzey Güney, Türk drama, televizyon dizisi. 7 Eylül 2011'de Kanal D ekranlarında başlamıştır. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel paylaşmaktadır. 26 Haziran 2013 tarihindeki final bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Boynu Bükükler (2014)
Kanal D ekranlarında ekrana gelen dizinin ekran yolculuğu kısa sürdü. Hayata geriden başlamış öksüz liseli gençlerin haytını anlatan dizide Bensu Soral, Bengi İdil Yrd ve Murat Akkoyunlu gibi isimler yer almaktayadı.

Benim Adım Gültepe (2014)
Yine Kanal D ekranlarında yer alan Benim Adım Gültepe dizisinde Ayça Bingöl, Mete Horozlu, Ekin Koç ve Tolga Sarıtaş gibi isimler yer aldı.

Benim İçin Üzülme (2012)
ATV ekranlarında yer alan dizide Fulya Zenginer, Tansel Öngel, Çağlar Ertuğrul ve Öykü Çelik gibi başarılı isimler yer aldı.

Umut Yolcuları (2010)
Star TV ekranlarında yer almış olan dizide Zuhal Olçay, Sedef Avcı, Yetkin Dikinciler ve Haluk Piyes gibi başarılı oyuncular yer aldı.

İffet (2011)
Star TV'de yer alan dizide Deniz Çakır, İbrahim Çelikkol, Mahir Günşiray ve Zuhal Olcay gibi başarılı oyuncular yer aldı.
[/QUOTE]

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
@Özgür dizileri jeneriğiyle paylaşman büyük kolaylık oldu teşekkür ederim :bhr:
Bun rağmen 40 dakika sürmüş hazır etmem :F

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Rica ederim. :bhr: Yalnız bunların hepsi benim önerdiklerim. :F Nasıl seçim yapacam. :A
Kuzey ve Güney'i eski konudan topladım farklı olsun diye ama meğerse o da senin diğer mesajında varmış :A
Hepsine oy verebilirsin. Bu tanıtma konusu olduğu için limit yok :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kuzey ve Güney'i eski konudan topladım farklı olsun diye ama meğerse o da senin diğer mesajında varmış :A
Hepsine oy verebilirsin. Bu tanıtma konusu olduğu için limit yok :A
Tamam şimdi anladım. :Z Bu arada ankette Kabadayı yazmışsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,055
Puanı
1,060
İzlediklerimi seçtim.

SON
KUZEY GÜNEY
BENİM İÇİN ÜZÜLME
İFFET

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Benim çekmemişti. :A

Şimdi hatırladım Suskunlar'ın ilk 15 dakikasını da izlemiştim. :A
Haha :F 15 dakikada bırakmasaydın keşke. Çok iyi diziydi. Oy değiştir ozaman. 15 dakika senin için 1 saat sayılır :A
Ve gelmişken Kabadayı'yı Karadayı olarak değiştirirmisin ankette? :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Bu kategoride izlediğim iki dizi varmış. Kuzey Güney ve Suskunlar. O yüzden sadece ikisini oyladım.

Kuzey Güney’in jeneriği bence gelmiş geçmiş en iyi yerli dizi jenerikleri arasındadır. Toygar Işıklı sen muazzam bir detaysın...

• Beğendim