Japon Balığım Çıldırdı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Hhaha doğru ayoll :F Ama mesaj bence gayet açık Harunun koyduğu müzik ile alakalı diyorum balığın hareketleri, yani cuk oturmuş müzik :A

Bana açıklayıcı gelen yazılar karşıya karışık gidiyor @S.G.A.T. ı daha iyi anladım daha şarhoş kafayla yazıyorsun demeyecem kader ortağım ilan ediyorum kendisini
:A :A :A
Belki de yöneticilik yaramadı sana. Şikayetlerle uğraşmaktan kafan bulandı :A:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,465
Puanı
1,061
Hhaha doğru ayoll :F Ama mesaj bence gayet açık Harunun koyduğu müzik ile alakalı diyorum balığın hareketleri, yani cuk oturmuş müzik :A

Bana açıklayıcı gelen yazılar karşıya karışık gidiyor @S.G.A.T. ı daha iyi anladım daha şarhoş kafayla yazıyorsun demeyecem kader ortağım ilan ediyorum kendisini
Oysa kaç kere dedin ondan sonra :A İnsan sözünün eri olur biraz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oysa kaç kere dedin ondan sonra :A İnsan sözünün eri olur biraz :A
Aslında sözle demeyi kesip foto atmaya başlamıştım karşına bir bakıma sözümü tutmuşum

Ama yurt dışına resim göstermeyi yasak etmişler o keyfimide elimden aldılar başka site bulmalıyım :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Aaa foruma yeni gelen üyelerin şuan vu videoyu konuyu görmesini istemedi ozaman :A

Neyse görsün herkes tekrardan :Z
Bizi niye korkutuyorsun? :A
Şimdi bir yorum geldi videoya. :A Siz mi trollediniz yoksa beni. :A Çocuk birde paran olunca akvaryum al demiş hahah :F

\[olcay]\》 /Görpüz/4 dakika önceÖne çıkan yorum
1. Fanus ta balık bakılmaz çünkü hava motoru vs takılamaz balık havasız kalmış olabilir Paran olunca ona akvaryum al
Yanıtla

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de yorum yazdım bir tane :A
Biri gerçek hesabın diğeri fake hesabın yorum içeriğiniz aynı ayoll peş peşe yazılmış
:A :A :A @Harunnn60

En iyi yorumlar

S_G_A_T_4 saat önce
Fanus dediğin sistemde balık bakılmaz şu an balığa işkence ettiğini bilmiyorsun konu hakkında bilgin olmadığı için muhtemelen. Filtre yok, hava yok ve hiçbir yaşam sağlayıcı bakteriler yokken o fanusta balığa bakmak çok özensizce ve sevgisizce bir iş olur. Fanusun camı ışığı kırıcı bir yapıya sahip olduğundan balığın içeriden seni şaşı görmesine sebep oluyor. Tek besleyeceksen ufak da olsa bir akvaryum ve ekipmanlarını almanı tavsiye ederim. Canlı olarak gerçekten seviyorsan onu bu eziyetten kurtarman en doğru karar olur.
Daha az göster
Yanıtla

\[olcay]\》 /Görpüz/5 saat önce
1. Fanus ta balık bakılmaz çünkü hava motoru vs takılamaz balık havasız kalmış olabilir Paran olunca ona akvaryum al
Yanıtla

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,465
Puanı
1,061
Biri gerçek hesabın diğeri fake hesabın yorum içeriğiniz aynı ayoll peş peşe yazılmış
:A :A :A @Harunnn60

En iyi yorumlar

S_G_A_T_4 saat önce
Fanus dediğin sistemde balık bakılmaz şu an balığa işkence ettiğini bilmiyorsun konu hakkında bilgin olmadığı için muhtemelen. Filtre yok, hava yok ve hiçbir yaşam sağlayıcı bakteriler yokken o fanusta balığa bakmak çok özensizce ve sevgisizce bir iş olur. Fanusun camı ışığı kırıcı bir yapıya sahip olduğundan balığın içeriden seni şaşı görmesine sebep oluyor. Tek besleyeceksen ufak da olsa bir akvaryum ve ekipmanlarını almanı tavsiye ederim. Canlı olarak gerçekten seviyorsan onu bu eziyetten kurtarman en doğru karar olur.
Daha az göster
Yanıtla

\[olcay]\》 /Görpüz/5 saat önce
Yanıtla
Harun buraya yorumu atınca ben de @denizz19 cuğumun yorumunu yapıştırdım oraya. :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...