CW Jane the Virgin 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

İlk bölüme göre daha düşük bölümdü, galiba diziyle ilişkimiz çok uzun sürmeyecek ama en azından 4-5 bölüm daha izlemek keyifli olacak gibi. :)

@destere dizidekileri karıştırmakta haklı aslında çünkü dizideki pek çok kadın oyuncu birbirine benziyor. :):) Jane'in annesi, doktor ve doktorun sevgilisi neredeyse aynı kişi. :D (Yani belki öyle aşırı benzemiyorlar ama genel hatlarıyla aynı tipte insanlar ve diziye yeni başlamışken ayırt etmesi çok kolay değil.)

Dizi klasik pembe dizi şeklinde ve aşk odaklı gidecek herhalde.

Dizinin en sevdiğim yanı ise dış yazı olarak anlatayım ekranda yazan yazılar. Komedi ögesinin çoğunu o oluşturuyor zaten. XXX yazısı ve ardından O! O! O! çok iyiydi. :D

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3

Kaç gündür yorum yapmayı unutuyorum, detayları unutmuş olabilirim. :)

Dizi aslında genel olarak fena değil ama bölümde yer yer sıkıldım bazı yerlerde de güldürdü. Sezon içinde başlayan diğer dizilerin pek çoğundan daha iyi ama izlediğim dizi sayısını minimuma indirmek istemem ve bu dizinin de 22 bölümlük oluşu nedeniyle 3. bölüm itibariyle diziyi bırakıyorum. Dönüş kapısını tamamen kapamıyorum ama şimdilik zor gibi. :)

7/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
1x1 izledim

kız gerçekten bakire çıktı @destere :))) bu arada 23yaşındaymış @Çiğdem- gibi :F
bölüm pek sarmadı beni diziyi izlemicem gibi ama kesin kararı 2. bölümden sonra vericem :X aslında janenin annesinin gençliğine gitseler bir de dizi hbo ya taşında kesin imdb si 9.5 a yükselir :X

bölüme pointim:7

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1 izledim

kız gerçekten bakire çıktı @destere :))) bu arada 23yaşındaymış @Çiğdem- gibi :F
bölüm pek sarmadı beni diziyi izlemicem gibi ama kesin kararı 2. bölümden sonra vericem :X aslında janenin annesinin gençliğine gitseler bir de dizi hbo ya taşında kesin imdb si 9.5 a yükselir :X

bölüme pointim:7
jane tırt çıktı ? sana söylemiştim pek bişeye benzemiyor diye konu ilginç kanalı yanlış kız seçimide yanlış ? bir ara @OzaN ingilizce altyazılı izliyorduda sonra ondanda ses çıkmadı bıraktı sanırım sessizce :))

yine aklıma manhattan ve dana geldi o diziyi kaldıranların dibine ateşler düşsün :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
jane tırt çıktı ? sana söylemiştim pek bişeye benzemiyor diye konu ilginç kanalı yanlış kız seçimide yanlış ? bir ara @OzaN ingilizce altyazılı izliyorduda sonra ondanda ses çıkmadı bıraktı sanırım sessizce :))

yine aklıma manhattan ve dana geldi o diziyi kaldıranların dibine ateşler düşsün :)
danalar tepsin seni :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Dizi bence hoştu pek de istemeyerek bıraktım haftalık dizilerin çok olmasından dolayı. Başroldeki kızı sen beğenmedin ama ben çok sevdim. Altın Küre'de de adaylığını destekliyorum diziyi bırakmış olmama rağmen. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizi bence hoştu pek de istemeyerek bıraktım haftalık dizilerin çok olmasından dolayı. Başroldeki kızı sen beğenmedin ama ben çok sevdim. Altın Küre'de de adaylığını destekliyorum diziyi bırakmış olmama rağmen. :):)
bu sene umutla başlayıp hüsran yaşadığım iki diziden biridir jane ? diğeride black- ish? benim şansıma ikiside sanırım yeni sezon onayı aldı :))
ikisininde ortak yönü başroldeki bayanları sevemeyişim hele jane yine bir yere kadar ama black ish deki başrol bayan dahada fiyasko ? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bu sene umutla başlayıp hüsran yaşadığım iki diziden biridir jane ? diğeride black- ish? benim şansıma ikiside sanırım yeni sezon onayı aldı :))
ikisininde ortak yönü başroldeki bayanları sevemeyişim hele jane yine bir yere kadar ama black ish deki başrol bayan dahada fiyasko ? :)
Jane'de başrolü sevmemen önemli dezavantaj tabii ama Black-ish'teki kadını sevmemen o kadar problem değil. Çünkü diziyi sırtlayan kadın değil adam. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Jane'de başrolü sevmemen önemli dezavantaj tabii ama Black-ish'teki kadını sevmemen o kadar problem değil. Çünkü diziyi sırtlayan kadın değil adam. :):)
biliyorumda, insan yinede bakıyor çevresine bir umut bakılacak bişey varmı diye? ama o da olmayınca hayal kırıklığı tabiki :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk bölüm kötüydü cidden ama en son iyiye gidiyordu dizi, ben de ara verdim birikince izleyeceğim bölümleri. :)
en son sıraya koy :) ne kadar geç sıra gelirse bu diziye o kadar şanslısın demektir sıranın başında rectify olsun sonra the fall :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@destere @xemrexxx dizigold dizinin Türkçe altyazılarını çevirmeye başlamış üç bölüm çevrilmiş bile.

@cevaa ve @kaan955 de izlemeye niyetliymiş herhalde. Ben de 4. bölümden itibaren devam etmeyi düşünüyorum.

Forumca izlenen dizilerden biri haline dönüşebilir isterseniz.

Bildiğiniz gibi dizinin başrolü Altın Küre aldı. IMDb puanı 7.5'a yükseldi ve devamlı artıyor. İkinci sezon onayı da aldı bile. :):)

@Çiğdem- tek izlemediğin CW dizisi bu belki izlemek istersin bunu da. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere @xemrexxx dizigold dizinin Türkçe altyazılarını çevirmeye başlamış üç bölüm çevrilmiş bile.

@cevaa ve @kaan955 de izlemeye niyetliymiş herhalde. Ben de 4. bölümden itibaren devam etmeyi düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi dizinin başrolü Altın Küre aldı. IMDb puanı 7.5'a yükseldi ve devamlı artıyor. İkinci sezon onayı da aldı bile. :):)

@Çiğdem- başroldeki kız olunca diziye soğuk bakıyor oğlan olsa ingilizce haliyle bile diziyi yiyip bitirmişti :)

da vinci biterse buna başlarım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Çiğdem- başroldeki kız olunca diziye soğuk bakıyor oğlan olsa ingilizce haliyle bile diziyi yiyip bitirmişti :)

da vinci biterse buna başlarım :)
@OzaN ben cw kanalının 6 dizisini izliyorum ayrıdan 2 tane daha varmış galiba ama o ikisine bakmam ben yeni onay almalarınada sinir oldum cw kovs şu dizileri :F

@destere ben konusunus evdiğin için izliyorum :F:F:F