CW Jane the Virgin 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sezonun eleştirel anlamdaki en başarılı işleri arasında gösterilen Jane the Virgin sezonu açtı.

Bir Venezuella pembe dizisinden uyarlanan ve şaşırtıcı şekilde eleştirmenlerin dikkatini çeken CW dizisi Jane the Virgin ile ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlık altında yapabilirsiniz.

Dizinin yeni bölümleri ABD'de Pazartesi geceleri yayınlanacak...

10156038_1500227586893064_7849846832525380436_n.png

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Dizi, iyi başladı.

Özellikle konuya girdikten sonra diziye bağlanmak zor olmadı. Başroldeki Jane'imiz gerçekten çok sempatik bir kişi. Diziyi izlettiren temel öge o zaten.

Dizinin pembe dizi uyarlaması belli oluyor. Bir zamanlar izlediğimiz Rosalinda vb dizileri hatırlatmadı değil ama sakınca yok değişik tatlar iyidir. :)

Birkaç bölüm daha izlerim sonrasına duruma göre bakarız. :)

7 ile 8 arasında kaldım biraz ama ilk bölüm biraz bonuslu puan verelim ki başlamak isteyenler çekinmesinler. :):)

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x1

Dizi, iyi başladı.

Özellikle konuya girdikten sonra diziye bağlanmak zor olmadı. Başroldeki Jane'imiz gerçekten çok sempatik bir kişi. Diziyi izlettiren temel öge o zaten.

Dizinin pembe dizi uyarlaması belli oluyor. Bir zamanlar izlediğimiz Rosalinda vb dizileri hatırlatmadı değil ama sakınca yok değişik tatlar iyidir. :)

Birkaç bölüm daha izlerim sonrasına duruma göre bakarız. :)

7 ile 8 arasında kaldım biraz ama ilk bölüm biraz bonuslu puan verelim ki başlamak isteyenler çekinmesinler. :):)

8/10

Böyle dizilerde hep başroldeki kadını sempatik, tatlı biri seçiyorlar, diziyi bırakamıyoruz sonra :D

Nasıl bi dizi güldürüyormu :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sen baya geliştirmişsin kendini :D Taktiği verde bende gelieştireyim kendimi :D
Belli bir taktiği yok yani İngilizce okuyup bilmediğin kelimeleri öğrenmen lazım, zamanla gelişiyor. İngilizce altyazılı izlemenin de ciddi faydası oluyor. Ben ilk başta öyle pek sevmediğim dizileri İngilizce altyazılı olarak izlemeye başlamıştım alışma amaçlı şimdi neredeyse hepsini öyle izliyorum. :):)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Belli bir taktiği yok yani İngilizce okuyup bilmediğin kelimeleri öğrenmen lazım, zamanla gelişiyor. İngilizce altyazılı izlemenin de ciddi faydası oluyor. Ben ilk başta öyle pek sevmediğim dizileri İngilizce altyazılı olarak izlemeye başlamıştım alışma amaçlı şimdi neredeyse hepsini öyle izliyorum. :):)
İngilizce çalışıyorum ama sürekli değil o yüzden çabuk unutuyorum :D Sürekli çalışıp tekrar yaparsam daha faydalı olur heralde :D