CW iZombie - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,164
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Daha çok gençlere yönelik fantastik dizileriyle tanınan CW'dan yepyeni bir dizi: iZombie.

Beyin yemeden duramayan iyi kalpli bir zombinin hikayesini anlatan dizi eleştirmenlerden de oldukça iyi eleştiriler aldı.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıkta yapabilirsiniz...

dltgbigt0oyayt3nywbb.jpg

1x1

Başroldeki kız harikaydı, makyajıyla falan her şeyiyle çok iyi olmuş ama gel gelelim dizinin pek elle tutulur bir yanı yok. Klasik bir CW dizisi işte. Büyük ihtimalle Forever misali polisiye mantığıyla her bölüm farklı şeyler olacak şekilde ilerleyecek. Yine de Rose McIver'ın hatrına ilk bölüme bir bakın derim. İkinci bölüm ve sonrasını izlemeyi düşünmüyorum ama diziye ondan dolayı sempatiyle bakacağım. :):)

5/10

@OzaN ın yorumunu dikkate alma @sokak sanati ? :) ozan kendi açtığı konuları baltalamakla meşgul gül gibi diziye 5 puan verilirmi :) bir kere liv tek başına beş puan eder üç puanda konu olsa nerden baksan en az 8 puanlık dizidir :)

@destere 10 zerinden degerlendirmek güzel bence.:A hem 15 üzerinden değerlendiren senin hesaba göre 8 oluyor ve 10 uzerinden 6.5 'à falan denk geliyor. Yine kurtarmaZ . :A

ilk defa @Çiğdem- in CW kanalını seyredeceğim :)) liv sayesinde :)

kolayı var sende üst rakamı 15 olarak düşün 5 puan cw den giderse 7 puanda konudan giderse kalır 3 puan 5 puan da liv için ekle yani dön dolaş 8 puanlık dizi :))
bende bakıcam 1.bölümüne cw de yayınlanıyor bakmam lazım:F
aaa ben sana birşey söylemiştim hatırlıyormusun cnm birgün cw e başlatıcam seni dedim yok falan diyordun bende aşama aşama gidiyorum öcne fantastik e alıştırdım constantine izlettirdim onun arkasından cw e başlatıcam demiştim bak aynısı oldu:A:A:A

1x1. ve de sonuncu bölüm :))

izleyince @OzaN a hak verdim liv hatrına diziye puanım =5 başkada bişey yok :) forever ın kötü bir kopyası sevenlerine terkediyorum diziyi ve @Çiğdem- e CW dizisi izleyemediğim için üzüntülerimi iletiyorum :)

dizi bu haliyle tam da @sokak sanati nın seveceği türden:)

bende bakıcam 1.bölümüne cw de yayınlanıyor bakmam lazım:F
aaa ben sana birşey söylemiştim hatırlıyormusun cnm birgün cw e başlatıcam seni dedim yok falan diyordun bende aşama aşama gidiyorum öcne fantastik e alıştırdım constantine izlettirdim onun arkasından cw e başlatıcam demiştim bak aynısı oldu:A:A:A
sen bak bak yeterki bana önerme :) ben baktım bana yetti de arttı bile :)
Z. nation bundan 5 misli daha güzel :) bu daha çok zombie bahanesiyle çekilmiş eye candy ve de forever karışımı bir çorbaya benziyor :)

1x1. ve de sonuncu bölüm :))

izleyince @OzaN a hak verdim liv hatrına diziye puanım =5 başkada bişey yok :) forever ın kötü bir kopyası sevenlerine terkediyorum diziyi ve @Çiğdem- e CW dizisi izleyemediğim için üzüntülerimi iletiyorum :)

dizi bu haliyle tam da @sokak sanati nın seveceği türden:)

sen bak bak yeterki bana önerme :) ben baktım bana yetti de arttı bile :)
Z. nation bundan 5 misli daha güzel :) bu daha çok zombie bahanesiyle çekilmiş eye candy ve de forever karışımı bir çorbaya benziyor :)
aaaaaa izlemicekmisin 😱😱😱

ilk bölümünü izledim :) yetti bana arrow unda ilk bölümünü izlemiştim senin hatrına :) CW dizileri tek bölüm haricinde pek gitmiyor bana göre değillermiş :)
açıkcası bu diziye bende başlamak istemiyorum iğrenc sahneler olabilir her bölüm beyin yicekmiş benim midem gelmiyor böyle dizilere:F

İğrenç bir şey yok ya sen sevebilirsin bu diziyi belli olmaz. :D
ilk bölümünü bir izleseydin :) ben o kadar katlandım bakarsın sevdiğin bir dizi olur ben mani olmuş olmayayım :)
ilk bölümüne bakıcam iğrenc sahnesi yoksa zaten izlemeye devam ederim kesinlikle zaten ben cw dizilerinin hepine bakıyorum sadece @xemrexxx kıytırık bir dizisi var bakiremidir nedir ona bakmıyorum:F
bunada ilk bölümüne bakarım @cookies sende bak bence😉😉😉

ilk bölümüne bakıcam iğrenc sahnesi yoksa zaten izlemeye devam ederim kesinlikle zaten ben cw dizilerinin hepine bakıyorum sadece @xemrexxx kıytırık bir dizisi var bakiremidir nedir ona bakmıyorum:F
bunada ilk bölümüne bakarım @cookies sende bak bence😉😉😉
şikjayet edeyim de ilk defa Tuba dışında bir nedenden ceza al .ss ayrıca bakirenin ilk 2 bölümünü izledim ben sadece:F cw den reign le the 100 ü izliyom :F