FX It's Always Sunny in Philadelphia - Dizi Yorumları

8x3

Saçma sapan çok kötü bir bölümdü bence. Sıkıntıdan zar zor tamamladım.

4/10
Çok abartmışsın bence, genel olarak vasattı ama 1-2 sahne güldürdü bence.

8x4

İyi bir bölümdü.

Charlie kız bulunca Dennis'in hemen bu işin altında başka bi iş var tavrı takınması güldürdü
Ayrıca Dennis'in tişörtünü çıkarttığı sahnede güldürdü

Mac ve Dee'nin kavgasıda çok iyiydi

Bi ara Charlie garson kıza iyi yaptı dedim ama sonda yine eski haline döndü

8.5/10

8x5

Vasat bir bölümdü bence.

Dennis'in birden kendini psikolog gibi hissetmesi filan güldürdü

Charlie'nin yumruğuda iyiydi

6.5/10

8x4

Güzel bölümdü ama sonunda Charlie'ye kızdım, daha güzel bir sonu hak ediyordu bu bölüm.

Bölümde @destere'nin Alexandra Daddario konuk oyuncuydu, güzelliğiyle renk kattı. @destere diziye başlar artık diyeceğim de 8. sezon 4. bölüm olması biraz sıkıntı gibi.

8/10

8x5

Pek iyi değildi bazı yerleri güldürdü ama tüm bölüm psikologla geçince biraz sıkıcı oldu.

7- /10

8x6

Bir önce ki bölüm bölüm gibi vasattı bence.

Dennis'in gaza getirici konuşması iyiydi sadece

6.5/10

8x7

Yine vasat bir bölümdü.

Dennis'in kendini rolüne fazla kaptırması güldürdü

6/10

@cevaa bugün izleyemedim. 9. sezona gelecek hafta geçecek şekilde izleyelim. Sezon aralarının haftasonuna kalması daha iyi olur hem.

@cevaa bugün izleyemedim. 9. sezona gelecek hafta geçecek şekilde izleyelim. Sezon aralarının haftasonuna kalması daha iyi olur hem.
Tamamdır, ben Çarşamba-Perşembe-Cuma 1'er bölüm izleyip sezonu bitireyim, Pazartesi'de 9.sezona geçeriz

8x8

Son bölümlere göre çok daha iyiydi.

Charlie'nin oyuna kendini fazla kaptırması güldürdü

Dennis'in de kendine blowjob yapması sesli güldürdü

8/10

8x6

IMDb'ye bakılırsa dizinin en vasat bölümlerindenmiş ama bence hiç fena değildi.

Özellikle üçlünün kilisedeki halleri falan komikti.

7+ /10

8x7

Pek iyi değildi bölüm ama kötü de değildi. Bazı yerleri güzel olsa da konu çok açmadı beni.

7- /10

--------------

8x8

Bu bölüm güzeldi. Community tarzı bir bölümdü aslında ama yakışmış, dozunda olmuş.

Başta Charlie olmak üzere herkesin oyuna fazlasıyla kaptırmaları, hayatlarında şu ana kadar başlarına gelmiş en önemli şey ilan etmeleri falan güldürdü.

Bölüm numarasına da uyacak puanı verelim hadi.

8/10

8x9

Aslında pek iyi bir bölüm değilmiş gibi görünüyor ama birçok yerde güldüm ben

Dennis'in Charlie'lerin daha iyi bir masaya oturduktan sonra sürekli şikayet etmesi, mikrofonla konuşurken bi ara yaladım filan dediği sahne sesli güldürdü

Mac'in de kız gibi tavırları güldürdü

7/10

8x9

Seinfeld tarzı bir bölümdü biraz. Onların da bu tarz mekanlarda geçen bölümleri meşhurdur.

Ben beğendim genel olarak yer yer hafif sıkıcılaşır gibi olsa da bazı yerlerde güldürdü, güzeldi.
En sonda da bütün ekibin tavırları güzeldi.

8- /10

8x10

Sezon finali için çok iyi bir bölüm değildi ama ben beğendim yinede.

İlk başta ki kaza anı sesli güldürdü

Araba kazasını tartışırlarken birden evrime, bilim adamlarına filan geçmeleri güldürdü

En sonda suçu hiç alakası olmayan Dee'ye atmalarıda iyiydi

8/10

8x10 (Sezon Finali)

Mahkeme filmlerini andıran bir bölümdü. Hoşuma gitti benim. Özellikle bilim adamlarına, evrime falan geçtikleri kısımlar çok iyiydi.

Sezonun ilk bölümleri ortalama olsa da son üç bölüm iyiydi ve sezonu kurtarmaya yetti.

8/10

9x1

Vasat başlayan ve vasat ilerleyen bir bölümdü ama son 5 dk. sı bölümü kurtardı

Dee'ye yapılan şaka adamı hayattan soğutur böyle bişey görmedim

Dennis'in de şakaya kurban gitmesi güldürdü

8/10

9x2

Pek komik olmasada bazı yerleri iyiydi.

Özellikle Mac ve Charlie'nin sahneleri güldürdü

Frank'de çakallığını gösterdi bu bölüm

7.5/10

9x1

Bölümün ilk yarısı baya vasattı. 6 veririm falan diye düşünüyordum kafamda ama sonlara doğru harikalaştı.

Her şeyin şaka olması şaşırttı. Bir ara şüphelenir gibi olsam da o kadarını beklemiyordum yok artık.

Bu bölüm Dee üzerinde geçse de asıl yıldız Dennis'ti bence. Tavırları falan muhteşemdi. Özellikle en sonlarda.

8/10

Dennis son 3 sezondur yıldız bence, adam her bölüm istinasız en az 1 defa sesli güldürüyor
Bazı bölümler Charlie ve Mac'i bile geride bırakıyor