Netflix Into the Night - Dizi Yorumları

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Yanılmıyorsam Alman şirket Lufthansa'ydı o.
Hm tamam teşekkürler. Baktım şimdi aynısı. Yalnız dizide kırmızı kullanınca bir de logo benzeyip uzak çekim yapılınca ne oluyor ki dedim. 😂

• Beğendim
Reactions: mesmeso

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Diziyi demin bitirdim..
Yoğum dram ile başlayan bir sezondu;

Çok fazla karakter kayıpları oldu...Gerçi ilerleyen bölümlerde birçok kayıpların nedenleri birbirine bağlanıyor oda ayrı..
3.bölümden sonra aksiyon arttı...Son bölümü daha iyiydi...

Ayaz ve Kıvanç arasındaki diyoloğada güldüm..Ayaz sırtı dönük direk içine doğmuş gibi Türk müsün Kardeşim diye sorması koparttı beni...

Dizi nerelere evrilecek bakalım..Yeni sezonda göreceğiz.

Kıvancın deniz altılı dizisi ile bu film senkronire mi gidecek bakalım..yada tesadüf mü oda ayrı bir olay...

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Diziyi demin bitirdim..

Çok fazla karakter kayıpları oldu...Gerçi ilerleyen bölümlerde birçok kayıpların nedenleri birbirine bağlanıyor oda ayrı..

Ayaz ve Kıvanç arasındaki diyoloğada güldüm..Ayaz sırtı dönük direk içine doğmuş gibi Türk müsün Kardeşim diye sorması koparttı beni...

Kıvancın deniz altılı dizisi ile bu film senkronire mi gidecek bakalım..yada tesadüf mü oda ayrı bir olay...
Heyt be! Profesörümüz bitirmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
35 dk ya; hafta içinden halletim. Şimdi biraz EXXENle kavga ediyorum sonra Circle eğlenceme devam.
Şu Circle Türkiye uyarlasalar bomba olur.
Benim ikinci sezon kaldı, henüz ikinci sezonu izlemedim, ilk bölüme biraz giriş yapmıştım sadece. :D Exxen'de dizi izleyeceksen eğer, Leyla ile Mecnun ve Gibi tercihin olmalı. :D The Circle bizim ülkeye en fazla Acun Ilıcalı uyarlar, o da Exxen'de olur ama öyle bile tepki göreceği için o topa girmez. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Benim ikinci sezon kaldı, henüz ikinci sezonu izlemedim, ilk bölüme biraz giriş yapmıştım sadece. :D Exxen'de dizi izleyeceksen eğer, Leyla ile Mecnun ve Gibi tercihin olmalı. :D The Circle bizim ülkeye en fazla Acun Ilıcalı uyarlar, o da Exxen'de olur ama öyle bile tepki göreceği için o topa girmez. :A
Exxende ki olayım başka.. geçen hafta tüm üyelerinden mükerrer ücret tahsil ettiler...belki sosyal medyada denk gelmişindir. 5 gündür iade edeceğiz diyorlar. Onun kavgasını ediyor Allahdan sanal kart..fazla limit yoktu ama bendende 2 tane çekildi..Çoğu insandan 4 5 tane birden çekmişler.

Exxende sanırım 4 -5 tane içerik izledim;

Olağan Şüpheliler ve Hükümsüzü tek geçerim.

• İlginç
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Exxende ki olayım başka.. geçen hafta tüm üyelerinden mükerrer ücret tahsil ettiler...belki sosyal medyada denk gelmişindir. 5 gündür iade edeceğiz diyorlar. Onun kavgasını ediyor Allahdan sanal kart..fazla limit yoktu ama bendende 2 tane çekildi..Çoğu insandan 4 5 tane birden çekmişler.

Exxende sanırım 4 -5 tane içerik izledim;

Olağan Şüpheliler ve Hükümsüzü tek geçerim.
Avrupa kupaları yüzünden mi çekim acaba bu, çok ilginç. Acun Ilıcalı'nın platformu yine pot kırmış kısacası.

Bence Leyla ile Mecnun'u deneyebilirsin, tabii önceki sezonları izlemediğin için belki anlamsız gelebilir ama çok iyi bir dizi. Gibi çok farklı kafa, çok iyi bir mizah anlayışı var. Hani şu iki dizi çok sevildi Exxen'de, diğerleri genelde eleştirildi.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Diziyi demin bitirdim..

İki dizi de bağlantılı. İkisinin de yapımında Jason George yer alıyor.

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yaw 35 dk her bölüm, ve 6 bölüm var.. 3 saatlik Yüzüklerin Efendisi izlermiş gibi düşün 🤭🤭🤭 Gece bekliyorum yorumlarını 🤪
Biliyorum da, sadece dizi izlemiyorum ki, film de izliyorum. Eskiden olsa iki, bilemedin bir günde bitirirdim. Bir de diziler birikti izlenecek. :A Ayrıca LOTR üç saatin de üzerinde, 4 saat 20 dakika, yani son filmi. :A

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Diziyi demin bitirdim..

Bence o dizi bu diziden öncesini, olayların başlama noktasını anlatacak.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Bana Masumlar Apartmanı ve Kırmzı Oda yı anımsattı bu iş 😁 @Aserat
O zaman Denizaltı Dizisinde Son Bölümünü izledik diyebilir miyiz sizce?
Muhtemelen öyle oldu. Dizi kendi hikayesini anlatıp bu sahneye bağlanacağını düşünüyorum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2x1

Macera kaldığı yerden devam ediyor. Zara'yı gördük bu bölümde, aynı geçen sezondaki karakter tanıtımı gibi başladı. Ayaz abim yine şov yaptı. Bakalım Zara kurtarabilecek mi, Ayaz sevdiği kadını kurtaracabilecek mi, göreceğiz.

7/10

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
2. sezonu izledim. Genel olarak pek beğenmedim bu sezonu. Son bölüm iyiydi sadece. Açıkcası Kıvanç olmasa 3. sezonu izlemezdim sanırım..

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2. sezonu izledim. Genel olarak pek beğenmedim bu sezonu. Son bölüm iyiydi sadece. Açıkcası Kıvanç olmasa 3. sezonu izlemezdim sanırım..
İkinci sezonun iyi olmayacağına dair bir his vardı içimde ama sen iyice büyüttün o hissi şimdi. Spoiler içerisinde yazsaydın keşke. :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi