Netflix Into the Night - Dizi Yorumları

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@The_Erinch bölümleri izleyip yavaştan yorum yaparsın artık. Ben de bir ara ikinci sezonu izleyip yorumlarım. Kıvanç Tatlıtuğ'u da göreceğiz arada tabii. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
2x1

Özlemişim bu ekibi. Karakterleri başta hatırlamakta zorlandım ama sonradan her şey kafama geri geldi. Ekibi biraz dağınık bırakmıştık ama NATO karargahında olunca herkes düzene ayak uydurmuş.

Ayaz reis yine şıkır şıkır. Sonunda Zara yengeye açıldı. Dominik hem ölsün hem de yaşasın istiyorum. Ayaz abimizin işine hangisi gelirse o olsun.

Hava alanına füze atanı çok merak ediyorum. O olayı görmek beni çok heyecanlandırdı. Norveç'teki tohumlar da akıllarına iyi geldi.

Terenzio adlı kötü adamı o halde görmek beni mutlu etti ama Sylvie gibi de huzursuzum. O olay elbet bizimkilere patlayacak.

8/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
2x2

Dominik'e değil de Zara'ya üzüldüm. Son ana kadar kurtulacakları ümidindeydim ama olmadı. Bu hikayede yanan Ayaz abim oldu. Bundan sonra pimi çekilmiş bomba gibi takılacaktır.

Bu askerler gittikçe tehlikeli olmaya başladı. Bu sezonun sonunda ya askerler yada Sylvie kesin ölür. Şimdi komutan da olmadığına yerine kim geçecek onu merak ediyorum.

Tohum meselesi için verecekleri kararı bekliyorum. Uçak bulsalar bile Norveç'e inebileceklerini sanmıyorum. Dizi gelecek adına beni daha fazla heyecanlandırıyor.

8/10

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Başladım.
3. bölüme geldim.
Ağır dram pompalamışlar ilk iki bölüm ama sanırım 3. bölüm asıl atraksiyon başlayacak.

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
2x3

Dizi ilk sezondaki aksiyonundan çok uzak ve bu can sıkıyor. Ancak bu bölümün sonunda uçak görebildik. Kalan son üç bölümde full aksiyon görürsek benim için iyi sezon diyebilecek kıvama gelir.

Askerler beklediğim tepkiyi yerine getirdi. Sylvie'nin buradan kendini nasıl aklayacağını merak ediyorum. İspanyol askerden hep bir ters köşe bekliyorum.

Bu dizinin baş rolü net bir şekilde Ayaz. Sezon zaten onun üstüne kurulmuş. Muhtemelen Kıvanç ile sahnesi olacak kişi de o olur. Alacağı intikamı da merakla bekliyorum.

Kıvanç için iki tahminim var. Ya Norveç'teki depoda çıkacak yada Ayaz'ın geçmişinden bir sahneden onu göreceğiz. Bir an önce onu görmek istiyorum.

7/10

• Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
2x4

Aksiyon seviyesi hâlâ istediğim düzeye gelmedi. Şu ana kadar sürekli bir aksiyon hazırlığı var ama bir türlü o beklenen patlama gelmiyor.

Askerler beklediğim seviyede bir tepki gösterdi. Ben hâlâ İspanyol askerin sonradan taraf değiştireceğini düşünüyorum. Buna da Sylvie sebep olabilir.

Depodaki kadın feci delirmiş. Mathieu'nun da dediği gibi bizimkilerin kolay bir işi olmuyor. Umarım o deli kadın tohumlara bir zarar vermemiştir.

7/10

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
2x3

Dizi ilk sezondaki aksiyonundan çok uzak ve bu can sıkıyor. Ancak bu bölümün sonunda uçak görebildik. Kalan son üç bölümde full aksiyon görürsek benim için iyi sezon diyebilecek kıvama gelir.

Askerler beklediğim tepkiyi yerine getirdi. Sylvie'nin buradan kendini nasıl aklayacağını merak ediyorum. İspanyol askerden hep bir ters köşe bekliyorum.

Bu dizinin baş rolü net bir şekilde Ayaz. Sezon zaten onun üstüne kurulmuş. Muhtemelen Kıvanç ile sahnesi olacak kişi de o olur. Alacağı intikamı da merakla bekliyorum.

Kıvanç için iki tahminim var. Ya Norveç'teki depoda çıkacak yada Ayaz'ın geçmişinden bir sahneden onu göreceğiz. Bir an önce onu görmek istiyorum.

7/10
Sezonu bitirmiş biri olarak sana Kıvanç konusuyla ilgili spoiler vermemek için kendimi o kadar zor tutuyorum ki. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
2x5

Bölümün sonu harika bitti. O sondan ilk sezon havasını ciddi bir şekilde aldım. Bu sezon yeteri kadar heyecan yaşatmıyor dizi. Gia'nın aptallığı diziye son bölüm öncesi ciddi bir heyecan getirdi.

Rusların uçaklarının bombalanması işi daha da ilginç bir hale getirdi. Bu işin altından bizim Kıvanç çıkarsa ne gülerim he. Ines'in onları sığınağa göndermesi harika oldu. Başka türlü bizimkiler askerlere üstünlük kuramazdı.

Ines okuduğu mektupta ne gördü de Ayaz bu kadar sinirlendi merak ediyorum. Son bölümde artık diyalog yerine tamamen aksiyon görmemiz gerek. Acaba uçak bulamayıp Kıvanç'ın denizaltısı ile geri mi dönecekler?

7/10

• Beğendim

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
2. Sezonu az önce bitirdim.Malesef kötü, sıkıcı bir sezon.Senarist daha 2. Sezonda tıkanmış resmen.Ana konuyla alakası olmayan, kişisel konular üzerinden sıkıcı bir türk dizisine dönüşmüş malesef. 👎

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
2x6

"Türk müsün kardeşim?" sdfjksdfjksdfjksdfjksd. Buna var ya öyle böyle gülmedim. O kadar Kıvanç gelecek dediler adamı 30 saniye görmedik. Hayır ona neden sıktı Ayaz onu da anlamadım. Neyse Yakamoz'un reklamı güzel yapıldı.

Bu sezon ilk sezonun devamından çok Yakamoz'a geçiş ve ara sezon gibiydi. Sürekli bir hikaye kurma peşindeydiler. Muhtemelen 3. sezonla final yapıp tadında bitirirler.

İspanyol delegenin ölmesi beni hem şok etti hem de üzdü. Gia da ölmeyi sonuna kadar hak etti. Rik'in de sonunda işe yarayıp kendini feda etmesi güzeldi. Askerlerin ölmesi de iyi oldu. Helikopterle Norveç'e kadar gitmezler umarım.

Uçağın kullanılamaz hale gelmesi şaşırtmadı. Sonuçta artık bir denizaltıları var. Markus'un Zara ve Donik'in ölümünde payı olması beni dehşet şaşırttı. Öyle bir şey yapacağı aklıma gelmezdi. Bu saatten sonra Ayaz'ı kolay kolay durduramazlar.

8/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
2x6

"Türk müsün kardeşim?" sdfjksdfjksdfjksdfjksd. Buna var ya öyle böyle gülmedim. O kadar Kıvanç gelecek dediler adamı 30 saniye görmedik. Hayır ona neden sıktı Ayaz onu da anlamadım. Neyse Yakamoz'un reklamı güzel yapıldı.

Bu sezon ilk sezonun devamından çok Yakamoz'a geçiş ve ara sezon gibiydi. Sürekli bir hikaye kurma peşindeydiler. Muhtemelen 3. sezonla final yapıp tadında bitirirler.

İspanyol delegenin ölmesi beni hem şok etti hem de üzdü. Gia da ölmeyi sonuna kadar hak etti. Rik'in de sonunda işe yarayıp kendini feda etmesi güzeldi. Askerlerin ölmesi de iyi oldu. Helikopterle Norveç'e kadar gitmezler umarım.

Uçağın kullanılamaz hale gelmesi şaşırtmadı. Sonuçta artık bir denizaltıları var. Markus'un Zara ve Donik'in ölümünde payı olması beni dehşet şaşırttı. Öyle bir şey yapacağı aklıma gelmezdi. Bu saatten sonra Ayaz'ı kolay kolay durduramazlar.

8/10
Ayaz'ın son sahnedeki hali birebir bu. :A

E-3-IYtXoAA9bq7

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
İlk bölümün sonunda ki logo türk hava yolunun logosu mu bana mı öyle geldi