Diğer Innocent Defendant (Mahkum) - Dizi Yorumları

1. Bölüm yorumum:

Tam istediğim tarzda bir dizi. Konusu ilgimi çekti. Karakterleri tanımakta biraz zorlansamda 2. bölümde daha netleşir durumlar.
Savcının ailesinin hikayesini merak ediyorum. Savcının öldürmediği belli ama acaba nasıl yapıldı ve savcı nasıl hapishaneye düştü.
İlk sahnede savcının kaçışını izliyoruz. Bakalım kaçıncı bölümde o sahneye geri döneceğiz.

Reactions: Angelica
Filmi uyarlamak daha mantıklı aslında, en azından dar bir konuyu kendin genişletiyorsun. Dizide ise durum biraz farklı, geniş olan konuyu daha da genişletmeye kalkıyorsun ve o genişlikten kopuyorsun genişliği genişletmek için. Bu dizi de muhtemelen kopacak. Yalnız kurgusal açıdan ve başrol oyuncular açısından iyi bir dizi yine.

İsmail Hacıoğlu film için artı, her rolün altında kalkan bir isim. En son platform dizisinde rol almıştı, orada da iyiydi. Onur Tuna da iyi, tabii İsmail Hacıoğlu kadar sempatik gelmiyor, ayrı konu.

Reactions: Angelica and Dosi
Gece Sesleri isimli diziyi izlemiştim bir ara tekrarlardan. Orda muhteşem oyunculuk sergilemişti. Psikopat rollerini başarıyla yapmakta.
Onur Tuna onun kadar başarılı değil benim gözümde.

Reactions: Araf
Gece Sesleri isimli diziyi izlemiştim bir ara tekrarlardan. Orda muhteşem oyunculuk sergilemişti. Psikopat rollerini başarıyla yapmakta.
Onur Tuna onun kadar başarılı değil benim gözümde.
Başarılı bir oyuncu olmak, bence biraz da sempati duymayla ilgili. Sempati duyuyorsan, kat be kat daha iyi oluyor gözde. İsmail Hacıoğlu'nu birçok filmde izledim, dizide izledim, sempatik geliyor açıkçası ve bu yüzden ayrıca başarılı oluyor gözümde ya da bir başkasının gözünde.

Reactions: Dosi
Yok yerli versiyonu yetiyor.
Sonra saçmaladı diye ağlama sakın
bir süre sonra alakası olmayacak. En azından tadında izlemiş olursun. Sadakatsiz'i öyle yaparak orjlnale bulaşmadım

Tabi ben orjlnalde özellikle İsmail Hacıoğlu sahnelerine bakacağım. Kısa kısa arada bakınırım

Reactions: Aserat
Saçmalarsa direkt bırakırım niye ağlayayım ki.

Reactions: Dosi
Saçmalarsa direkt bırakırım niye ağlayayım ki.
İşte bunu izle yarım kalmış hissi olmasın
1 saat süre ve 18 bölüm

------

Bölüm başı kısa özette varmış. Sevdim
1-2 dakikalık.

Tek dezavantaj ingilizce olmadığı için pür dikkat bakmak gerekiyor yazılar için

Reactions: Angelica and Aserat
"Filmler bitince" dediğine göre sanırım hiç bitmeyeceği için hiç başlanmayacak. Film dediğin bitmeyecek, uçsuz bucaksız bir deniz.
Listemdeki filmler diyelim ama senin dediğin de bir gerçek elbette.

Listemdeki filmler diyelim ama senin dediğin de bir gerçek elbette.
Bir dizi var altı bölümlük, bitsin sana muhtemelen önereceğim, şimdilik adı bende kalsın. Mesela dizinin birinci bölümde öyle bir sahne var ki, o sahneyi büyük ihtimalle büyük keyifle izlersin.

Reactions: serhatt
Bir dizi var altı bölümlük, bitsin sana muhtemelen önereceğim, şimdilik adı bende kalsın. Mesela dizinin birinci bölümde öyle bir sahne var ki, o sahneyi büyük ihtimalle büyük keyifle izlersin.
Entrika dizisidir umarım.
O sahnede tahmin ettiğim türde bir sahnedir umarım.

Entrika dizisidir umarım.
O sahnede tahmin ettiğim türde bir sahnedir umarım.
Distopya ama o sahne tam istediğin gibi, istediğin gibi de çift var. Don't Look Up tarzı hatta, o kadar söyleyeyim ama içinde senin büyük keyifle izleyeceğin sahneler de var, hele sonu.

Reactions: serhatt