Diğer Innocent Defendant (Mahkum) - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
MV5BYWFlYjQzZjQtOTE4Ni00NWI0LTg4ZTMtNzQyMjMzMmNhYzFlXkEyXkFqcGdeQXVyMTE2MDU0NzAw._V1_FMjpg_UX1...jpg

Innocent Defendant, 23 Ocak 2017'de SBS tarafından yayınlanan Güney Kore dizisidir. Dizi 18 bölümden oluşmaktadır ve ülkemiz dahil bir çok ülkede uyarlanmıştır.
Ülkemizde uyarlanan Mahkum dizisinin orjinalidir.

Dizinin başrollerinde Ji Sung, Um Ki-joon, Kwon Yu-ri, Oh Chang-seok ve Uhm Hyun-kyung yer almıştır.

Dizinin hakkında yorumlarınızı bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not:
Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,645
Puanı
1,060
Mahkum'un orijinal halini izleme fikri @Dosi'den çıktı sanırım, @Tolstoyevski de "izlerim" moduna girdi ama unuttukları bir şey var; @Angelica hepsinden önce izledi bile. :A

İyi ki izlemişim iyi ki yaa o kadar güzeldi ki uyarlamayı bile heyecanla izliyorum dün gece izledim beni görecektiniz hadi fırat hatırla fırat diyerek izliyordum :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Mahkum'un orijinal halini izleme fikri @Dosi'den çıktı sanırım, @Tolstoyevski de "izlerim" moduna girdi ama unuttukları bir şey var; @Angelica hepsinden önce izledi bile. :A
Ben izledim ilk bölümü bu gece ama kafam çok karıştı insanları ayırt etmek zordu diye :A tr versiyonuna kısaca bakacağım ilk bölümde kim kimdir diye :A
Sadakatsiz dizisinin de orjinalini izlemiştim. Mahkum tutunca listeme ekledim :A

Yorumumu sonra eklerim.

• Güldürdün
Reactions: Araf and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,645
Puanı
1,060
Ben izledim ilk bölümü bu gece ama kafam çok karıştı insanları ayırt etmek zordu diye :A tr versiyonuna kısaca bakacağım ilk bölümde kim kimdir diye :A
Sadakatsiz dizisinin de orjinalini izlemiştim. Mahkum tutunca listeme ekledim :A

Yorumumu sonra eklerim.

Kız bana sor twiiterden kimleri karıştırdın diyim sana :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
İyi ki izlemişim iyi ki yaa o kadar güzeldi ki uyarlamayı bile heyecanla izliyorum dün gece izledim beni görecektiniz hadi fırat hatırla fırat diyerek izliyordum :A
Spoi verme kız :A daha kaç bölüm oldu demek ki hâlâ hatırlamıyor

Umarım orjinali okadar uzun değildir. Yada zaman atlaması vs olayıdır :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

Yorumumu sonra eklerim.
Kafan karışırsa @Angelica anlatır sana. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,645
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and Araf

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bu arada eğer yanlış görmediysem Squid Game dizisinin başrolü burada gardiyan (1 bölümlük oyuncu olabilir) polisi ise şöför rolünde :A @Tolstoyevski @Araf
------

Spoi içinde yazayım :A
doğru anlamışsın kamyonet olayını yapan ikizler işte
------

Banada öyle geliyor mahvetmeseler bari :A
Annnnnaaaa bu spoi mu yoksa :A benim demek istediğim terlikle karşılayıp hapise götürdüğü adamı ikizlerden biri sanmıştım ama o değildir? Adam ben yapmadım falan demişti :A işin arkasında tamam ikiz çıkmış olabilir ama ilk başta o adam o sandım.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Spoi içinde yazayım :A
doğru anlamışsın kamyonet olayını yapan ikizler işte
------

Banada öyle geliyor mahvetmeseler bari :A
Güney Kore dizi sürelerini bir saat civarı yapıyor ama bölüm sayısı az oluyor. Bizimkiler hem süreyi, hem bölüm sayısını abartıyor. Bu yüzden bir yerden sonra kopma olacaktır. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,645
Puanı
1,060
Bu arada eğer yanlış görmediysem Squid Game dizisinin başrolü burada gardiyan (1 bölümlük oyuncu olabilir) polisi ise şöför rolünde :A @Tolstoyevski @Araf
------

Annnnnaaaa bu spoi mu yoksa :A benim demek istediğim terlikle karşılayıp hapise götürdüğü adamı ikizlerden biri sanmıştım ama o değildir? Adam ben yapmadım falan demişti :A işin arkasında tamam ikiz çıkmış olabilir ama ilk başta o adam o sandım.

Ben sana twiiterde anlatam en iyisi :A
------

Güney Kore dizi sürelerini bir saat civarı yapıyor ama bölüm sayısı az oluyor. Bizimkiler hem süreyi, hem bölüm sayısını abartıyor. Bu yüzden bir yerden sonra kopma olacaktır. :A

Aynen öyle bölüm sayıları hep az oluyor :D

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Orjinali izlemek istememin sebebi kısa ve öz hikayeyi izliyoruz. Tr dizileri bir yerden sonra orjlnalden sapıyor. Sadakatsiz en büyük örnek. Alakası kalmadı. Mahkum tuttuğu için illaki değişecek.
İsmail Hacıoğlu başarılı bulduğum bir isim. Onun sahnelerine arada bakacağım sonradan ama :A tam bu rolün adamı.
------

Ben sana twiiterde anlatam en iyisi :A
------

Aynen öyle bölüm sayıları hep az oluyor :D
Aman dur yok. 2. bölümede bakayım anlamazzam sorarım :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,645
Puanı
1,060
Orjinali izlemek istememin sebebi kısa ve öz hikayeyi izliyoruz. Tr dizileri bir yerden sonra orjlnalden sapıyor. Sadakatsiz en büyük örnek. Alakası kalmadı. Mahkum tuttuğu için illaki değişecek.
İsmail Hacıoğlu başarılı bulduğum bir isim. Onun sahnelerine arada bakacağım sonradan ama :A tam bu rolün adamı.
------

Aman dur yok. 2. bölümede bakayım anlamazzam sorarım :A

Anlattım yinede umarım anlatabilmişimdir :Aiyi ki ismail hacıoğlu iyi ki

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Forum İstatistikleri

Konular
170,486
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin