NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,353
Puanı
280
Dayımız gemileri yaktı, ne kardeş tanıyor ne yeğen. Öldürür belli olmaz. :A
Benim açımdan tâbi bunu söylüyorum ama Nedime dizide ki en güçlü karekterdi şimdiye kadar. Asiyeden bile güçlüydü. Ama sezon finali için şuan her şey yapılabilir. Nedime hariç. Oydu buydu yine birşeyleri gelir Nedime'nin.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,129
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Benim açımdan tâbi bunu söylüyorum ama Nedime dizide ki en güçlü karekterdi şimdiye kadar. Asiyeden bile güçlüydü. Ama sezon finali için şuan her şey yapılabilir. Nedime hariç. Oydu buydu yine birşeyleri gelir Nedime'nin.
Aslında iyi bir hikaye yazılırsa Nedime daha tehlikeli bir karakter olabilir Nihat Marten'den ama öyle bir şey yapılacağını düşünmüyorum. Hikayenin de Karadeniz'den kopartılıp İstanbul'a gelmesi için herkesin ölmesi gerek. :A

• Güldürdün

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,353
Puanı
280
Aslında iyi bir hikaye yazılırsa Nedime daha tehlikeli bir karakter olabilir Nihat Marten'den ama öyle bir şey yapılacağını düşünmüyorum. Hikayenin de Karadeniz'den kopartılıp İstanbul'a gelmesi için herkesin ölmesi gerek. :A
Herkes ölüp, İstanbul yapılırsa başka bir hikaye olacak demektir. Riskli bir durum olur. Birkaç tane sağ kalan insan lazım dizinin selameti için. ☺️

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,129
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Herkes ölüp, İstanbul yapılırsa başka bir hikaye olacak demektir. Riskli bir durum olur. Birkaç tane sağ kalan insan lazım dizinin selameti için. ☺️
Yani olacak demiyorum ama olmalı, Karadeniz'de daha ne kadar devam edebilir ki böyle? Sezon finalinde herkes birbirini vursun sağ kalanlar İstanbul'a göçsün. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,209
Puanı
1,060