NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
ben aksine basindan beri -zeynep devam etmeli, hatta baslar da dizinin kimi bolumlerini tasiyan isimdi diye de eklemistim.........

derken, yazilim olarak -pasifize edildigi donem oldu halil ibrahim'lerin evine gectigi periyod........

neyseki son donem one cikmaya ,aksiyon icerisin de yer almaya basladi.
maskulen zeynep yazilimi bu dizi nin olmazsa olmazlarindan.bence.
son bolumun en iyi sahnelerin den biri de -zeynep versus rizvan leto- sahnesiydi .bence.

ilerisine dair, dizi basladigi ve ilk donemleri bold belirttigim onerme :
hikayenin gectigi bolge den cikmamalilar... ist vs olmamali demistim. oyle de oldu,,,, aileler dizi de her anlamda islenmeli demistim. boyle de oldu....
zeynep aksiyon ve maskulen yazilim da sahneyi buyutuyor demistim, halille uyumu zaten guzel,,, ailesi ile yuz yuze geldigi sahnelerin eskisi gibi artmasi, olumlu noktalardi son bolumlere dair. oyle de oldu .

diziye dair bir iki begenmedigim yazilim var. birini @Hobbit bilir :p

neyse. zeynep kralice nin donusu muhtesem oldu.

iyi seyirler.
Sana yakında Damla & Fikret yazılımını da sevdirecegiz. Buna şüphem yok. :)

• Güldürdün
Reactions: Dante

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hudutsuz Sevda tarihinin en gizemli, en güzel fragmanı...

Ben en son EDHO 200'de böyle heyecanlandım.... Bahadır Özdener ne yapıyorsun ? Ne yazıyorsun ?

Yarın'ı nasıl beklicez ?
5. bölüm 1. fragmanı ve 10. bölüm 2. fragmanından sonra daha iyisi gelmez diyordum sezon finaline kadar ama geldi, Bahadır Özdener şovunu yapmış.

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310
5. bölüm 1. fragmanı ve 10. bölüm 2. fragmanından sonra daha iyisi gelmez diyordum sezon finaline kadar ama geldi, Bahadır Özdener şovunu yapmış.
Herhalde bir tek ben 5 kere izlemedim değil mi ? Bu bir sezon finali fragmanıdır hacı... Bu bölüm böyle ise sezon finali nasıl olacak ??

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Herhalde bir tek ben 5 kere izlemedim değil mi ? Bu bir sezon finali fragmanıdır hacı... Bu bölüm böyle ise sezon finali nasıl olacak ??
Aynısı, başa sarıp sarıp izliyorum. :bhr: Normal bir bölümde bu kadar aksiyonlu sahneler izliyorsak sezon finalini tahmin edemiyorum. Nihat Marten bu kadar beklememize değdi be aga. :Z

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310
Aynısı, başa sarıp sarıp izliyorum. :bhr: Normal bir bölümde bu kadar aksiyonlu sahneler izliyorsak sezon finalini tahmin edemiyorum. Nihat Marten bu kadar beklememize değdi be aga. :Z
Davut'un oğlunun sıktığı kurşunlar cama geliyor ilk, sonra Osman 2 kurşun yiyor o ölmez...

Peki bir soru ; Halo ve Oğuz yakalandığında ya Ceylan Zeynep'in işini bitirmeye çalışırsa ? (b)

Aman allahım yarını beklicekken bir de gelecek haftayı nasıl beklicez ?

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Davut'un oğlunun sıktığı kurşunlar cama geliyor ilk, sonra Osman 2 kurşun yiyor o ölmez...

Peki bir soru ; Halo ve Oğuz yakalandığında ya Ceylan Zeynep'in işini bitirmeye çalışırsa ? (b)

Aman allahım yarını beklicekken bir de gelecek haftayı nasıl beklicez ?
Şirinler Köyü'nün nüfusunun azalması gerekiyor diyorken Osman'dan bahsetmemiştim ben ama Osman'da ölürse Halo'nun orada kalması için bir neden daha gitmiş olur.

Büyük ihtimalle C*ylan & Zeynep sahnesi ile Halo & Oğuz sahnesi son sahne olur. Dediğin gibi 22 saat bekleyeceğimiz yetmiyormuş gibi 1 hafta daha bekleyeceğiz. :A

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310
Şirinler Köyü'nün nüfusunun azalması gerekiyor diyorken Osman'dan bahsetmemiştim ben ama Osman'da ölürse Halo'nun orada kalması için bir neden daha gitmiş olur.

Büyük ihtimalle C*ylan & Zeynep sahnesi ile Halo & Oğuz sahnesi son sahne olur. Dediğin gibi 22 saat bekleyeceğimiz yetmiyormuş gibi 1 hafta daha bekleyeceğiz. :A
İlk defa bunu açıklıyorum ; bu Cuma ya da en geç gelecek haftaki Cuma sabahı 7 reyting ile zirvedeyiz

• Güldürdün

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310
Olsa da zaten bir şey yapamaz, vitesi artırmışız. İnci Taneleri'nin de fragmanı geç geldi, Sakla Beni ve Aldatmak desen kendi yağında kavruluyor. Total'de 7+ imkansız değil. :Z
Olucak olucak ...

Osman ölürse eğer dediğim gibi ben Halo-Oğuz-Fikret ekibi olacaksa okeyim ama yoksa Osman ölmemeli, lan mal gidip Kahveci Yusuf-Muzaffer'le karılarını vursana :F

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310