NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

olmaz bence c iğrenç yüzünü ortaya çıkarır hafızasını kaybedebilir diyenler var asıl hafızasnı kaybetmez inşallah
Oğuz ve Mecnun Binbaşı ile yer altına inerler fena olmaz da C mevzusu var, o çözülmeden öyle bir şey olması imkansız gibi.

Temelin çıkması hiç sırıtmadı yanlız he. 9 bölüm oldu. Bir yokluk hissedilmedi. Edanur kabullenmiş durumu. Bizim içinde sorun yok o zaman.
Leyla & Oğuz tayfadan olsamda Edanur & Oğuz yapacaklarsa da hemen yapsınlar bizde izleyelim madem

Reactions: ömer karataş
öncelikle herkese merhaba .diziyi internetten takip ediyorum bahadır özdener sevdiğim bir senarist .reaksiyon dizisinde beğenmiştim kalemini.başlıkta yorumları okudum ceylan karekteri bencede iyi rol yapamıyor biz çok çektik kendisinden. Beni Bırakma dizisinde çok kötülük yapmıştı final bölümüne kadar oynadı .o yüzden sizi çok iyi anlıyorum hudutsuz sevda dizisi sevenleri

@Emre Ozansoy

keşke bir bora(beni bırakma dizisi) gelip hudutsuz sevdadaki ceylanı öldürse .beni bırakma dizisinde öldü meltem.

*Temelin *çıkması hiç sırıtmadı yanlız he. 9 bölüm oldu. Bir yokluk hissedilmedi.

goreceli elbette.
ben yazilimsal olarak biraz farkli dusunuyorum.

temel rolu iyi oynuyordu. bu yonden/teknik bence dizi adina bir kayip bu.
*gonul dag'in daki -guclu kardesligine- benzetiyordum -halo ve kankalarinin- bagini,,, bu bag bence bu sekilde dagitilmamaliydi. bu 4lu.

bu arada son bolumu genel anlamda begenmedim.

bolumde ivmeli pozitif sekanslar : mecnun komutan,savci ve oguz sahneleri begendigim sahneler oldu. kanimca bolumu tasiyan mecnun komutan oldu dersem yanilgi olmaz benim adima.

Forumda kan gövdeyi götürecek. Kan kokusu alıyorum. Kaos oluşacak yarın burada. Ahahaha. 😅😅😅