CBS How I Met Your Mother 9. Sezon (Final Sezonu) Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,055
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
How I Met Your Mother'ın 9. sezonu bugün çıkan iki bölümüyle birlikte başladı. Dizinin bu sezonu son sezonu olacak.

Sezon boyunca diziyle ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

ai.huffpost.com_gen_974128_thumbs_r_HOW_I_MET_YOUR_MOTHER_SEASa6303bbbcc94e1faac0aac71b7d2c1a1.jpg

@Forumdash @cevaa @KK|Batman @sokak sanati @BuraK @Lordly @yatutarsa @primavera

Ekli dosyalar

• ai.huffpost.com_gen_974128_thumbs_r_HOW_I_MET_YOUR_MOTHER_SEASa6303bbbcc94e1faac0aac71b7d2c1a1.jpg
    ai.huffpost.com_gen_974128_thumbs_r_HOW_I_MET_YOUR_MOTHER_SEASa6303bbbcc94e1faac0aac71b7d2c1a1.jpg
    35.8 KB · Hit: 539
2 bölüm yayınlanmış iyi olmuş. Diyecek bi şey yok yine mükemmeldi 2 bölüm de. Şu düğün de bi olsa artık.

9x1'i izledim şimdi. Genel olarak sönük bir bölümdü bence birkaç sahne dışında ama zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım bittiğini görünce çok şaşırdım. :):)

Anneyi sevdim. :D

9x2'yi izledim bu bölüm daha iyiydi. Resepsiyonist iyiydi. :D
------------------------------------------------------------

Keşke anneyi önce gelecekte göstermeseydi önce şimdiki zamanda görseydik Ted ile. :)

İlk bölümü izledim.Genel olarak durgun bir bölümdü.Ara sıra parlak çıkışlar olsada çokta güldüğümü söyleyemem.Anne gayet şirindi ve oyunculuğunada söyleyenecek pek bir laf yok.Lily ve Ted üzerine yoğunlaşılmış bölüm genelinde.

Sezonun ilk bölümü biraz durgundu ama @xemrexxx'in paylaştiği yerde sesli güldüm :F Hatta o sahneyi ikilettim.Çok iyiydi:F
Sezonun 2.bölümüde pek güldürmedi "lanet olayı" iyiydi:X ve @OzaN'ın demesi gibi resepsiyonist ve Ted'in atişmalari güzldi ve güldürdü:F Bu arada resepsiyonisti sanırım bi tek konu içindeki kişilerden @xemrexxx hatırlar:Xsende izle oralari hacı:X

Genele baktiğimizda dizi sezon sonunda ancak anneyle tanişir(b) 2 bölüm izledik, sadece her bölümde 1'er bölüm saat ilerlediler:( Bu demek oluyorki tam düğün heralde sezon finalde olacak:( (olabilir mi(b))

Sezonun ilk bölümü biraz durgundu ama @xemrexxx'in paylaştiği yerde sesli güldüm :F Hatta o sahneyi ikilettim.Çok iyiydi:F
Sezonun 2.bölümüde pek güldürmedi "lanet olayı" iyiydi:X ve @OzaN'ın demesi gibi resepsiyonist ve Ted'in atişmalari güzldi ve güldürdü:F Bu arada resepsiyonisti sanırım bi tek konu içindeki kişilerden @xemrexxx hatırlar:Xsende izle oralari hacı:X

Genele baktiğimizda dizi sezon sonunda ancak anneyle tanişir(b) 2 bölüm izledik, sadece her bölümde 1'er bölüm saat ilerlediler:( Bu demek oluyorki tam düğün heralde sezon finalde olacak:( (olabilir mi(b))
Yok artık o kadar da olmasın ama olur mu olur. :D

2 bölümüde izledim. Pek fazla gülmedim ama sıkılmadımda her zamanki HIMYM işte