FK3 Horrible Bosses / Patrondan Kurtulma Sanatı (2011) Film Bilgileri & Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kevin Spacey ve Jennifer Aninston'un oynadığı film nasıl kötü olur, kesin sen fazladan puan kırmıştırsın. Sevmediğin filmlere çok acımasız davranıyorsun. :)
fimde kevin spacey var jenifer aniston var hatta kısa bir rolde donald sutherland var yani var da var hepside harika oynamış.. bu kadroyu herhangi saçma bir senaryoya koy zaten mutlaka izlenecektir benim kızğınlığım yapımcıya yönetmene senariste? bu kadar güzel insanları yakalamışsın böyle bir konuyla niye çip ediyorsun :)
böyle bir kadroyla süper bir film çıkardı ortaya... kendi açımdan söylüyorum beğeneni elbette çok olacaktır hatta genelde arkadaşlarımız beğenmişte hatta @OzaN a bu tarz filmlerde puanımı pas geç ortalamayı mahvediyorum diye söylemiştim günah benden gitti :)
absürt komediyi bir jim carrey e yakıştırıyorum birde o korkunç bir filmde oynayan vatandaşa herkeste güzel durmuyor :)
mantığa sığmayan şeylerin komediside hoşuma gitmiyor :) izle eminim beğeneceksindir ama ben sevemedim ?

durumu daha kısaca anlatayım mesela 3 yaşındaki bir çocuğun odada oyun oynarken çaktırmadan bir taraftanda altına yapması bu esnada ciddi bir şekilde yüzünün kıpkırmızı kesilmesi komik durur:) ama yetişkin bir vatandaşın gelip odanın içine zıçması insanı sinir eder durum bundan ibaret :)

hahaha henry morganın ne işi var bu filmde cnm rolu ne peki fragmanda göremedim galiba kendisini :kiki::kiki::kiki:
bir beş dakika gözüküyor senin henry :) ordada adamların üstüne zıçmaya gelmişti, ama bizim başoğlanlar adama izin vermedi :)

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eğlenceli bir filmdi. Ama çok mu komikti? Hayır. Sadece birkaç sahnede tebessüm ettirdi.

Böyle bir kadroya buluşturup sıradan bir senaryo ile izleyiciye sunmak büyük yazık olmuş. Senaryo eğlenceli olsa da gayet sıradandı.

Bu film övgüye hak ediyorsa o da oyunculukları sayesindedir. Tüm oyuncuları çok başarılı buldum, özellikle Jennifer Aniston'u xx :D

Kavin Spacey gibi bir isim geri planda kalmış ama zaten ciddi rollerin adamı olduğu için anlayışla karşılıyorum bu durumu.

Korsan film ve diş fırçası olayı güzeldi. :))

Velhasılkelam senaryonun basitliğini oyunculuklarıyla kapatan çerezlik bir film olmuş.

Puanım 4.5 + 2 puanda Jennifer Aniston'a = 6.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Eğlenceli bir filmdi. Ama çok mu komikti? Hayır. Sadece birkaç sahnede tebessüm ettirdi.

Böyle bir kadroya buluşturup sıradan bir senaryo ile izleyiciye sunmak büyük yazık olmuş. Senaryo eğlenceli olsa da gayet sıradandı.

Bu film övgüye hak ediyorsa o da oyunculukları sayesindedir. Tüm oyuncuları çok başarılı buldum, özellikle Jennifer Aniston'u xx :D

Kavin Spacey gibi bir isim geri planda kalmış ama zaten ciddi rollerin adamı olduğu için anlayışla karşılıyorum bu durumu.

Korsan film ve diş fırçası olayı güzeldi. :))

Velhasılkelam senaryonun basitliğini oyunculuklarıyla kapatan çerezlik bir film olmuş.

Puanım 4.5 + 2 puanda Jennifer Aniston'a = 6.5/10
aynen kadro süper konu tırt :)
kadroya yazık onca zamana yazık hele izleyicilere dahada yazık :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Filmi dün gece izledim. Komedi sevmeyen biri olsamda gayet eğlenceli bir film olmuş. Az önce 2.sinin çıkacağınıda gördüm. Belki denk gelirsem 2.sine bakarım.

Senaryo olarak idare eder bir filmdi. Çok yaratıcı bulunmasada senaryo eğlendirme kısmını yapabilmişti.

Oyuncular iyiydi ama Kurt rolündeki Jason Sudeikis pek başarılı gelmedi bana. Diğer iki karakter özellikle Charlie Day güzeldi.
Ama filmin ön plana çıkan özelliği yan karakterlerin oyunculuk anlamında çok sağlam oluşu olmalı. İnanılmaz başarılıydılar özellikle Kevin Spacey süperdi. Jennifer Aniston, Colin Farrell ve Jamie Foxx'unda ondan geri kalır yanı yoktu.

Filme Puanım 7/10.