Homofobik Misiniz?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Kesinlikle değilim. Hatta eşcinsel erkeklerin farklı hormonları sayesinde daha fazla cana yakın, yardımsever ve iyi niyetli olduklarını düşünüyorum.

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: xemrexxx

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Ben bu başlığa yorum yapmışmıydım hatırlamıyorum ama yine yapmak istiyorum. Kimse kimsenin cinsel görüşüne karışamaz. Kimse sırf bireyin bu durumundan ötürü ona hakaret etme ezikleme hakkı yoktur. İğrenç diyen kesim asıl en büyük iğrençliği kendileri yapıyorlar.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kesinlikle değilim. Hatta erkeklerin farklı hormonları sayesinde daha fazla cana yakın, yardımsever ve iyi niyetli olduklarını düşünüyorum.
Aaaaaa @Tolstoyevski evinde ağlıyor şu an. :A Dediklerini kadınlar için iddia etmişti kendisi. :A

İddaadan da öte bir tespit bence benimkisi, erkeklerin daha cana yakın daha yardımsever olduklarına kesinlikle ve katiyen katılmıyorum. :A Kadınlar daha cana yakındır çünkü doğalarında var olan annelik içgüdüsü onlara genel olarak daha annecil, daha merhametli olarak yansır. Her kadın ya da her erkek için böyle demiyorum tabi ama genel olarak kadınlar erkeklerden daha cana yakın ve yardımseverdir. Erkeklerdeki rekabet içgüdüsü bambaşka şeylere yol açıyor.

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
İddaadan da öte bir tespit bence benimkisi, erkeklerin daha cana yakın daha yardımsever olduklarına kesinlikle ve katiyen katılmıyorum. :A Kadınlar daha cana yakındır çünkü doğalarında var olan annelik içgüdüsü onlara genel olarak daha annecil, daha merhametli olarak yansır. Her kadın ya da her erkek için böyle demiyorum tabi ama genel olarak kadınlar erkeklerden daha cana yakın ve yardımseverdir. Erkeklerdeki rekabet içgüdüsü bambaşka şeylere yol açıyor.
Orada erkek derken eşcinsel hemcinslerimizden bahsediyordum. Şu yorumda erkek ve kadın kelimelerini değiştir aynı şeyi düşünüyorum. :D