Showtime Homeland - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x6

4.sezondaki en iyi bölümdü. Carrie dini bütün delikanlılardan hoşlanıyor, dine sarılacam bu yüzden. Bu ajanlık işini bıraksın nikahı basarım Jr Brody de o vakitten itibaren öz evladımdır. :)

Carrie, 5.sezon başında Aayan'dan bir bebekle karşımıza çıkarsa şaşırmayacağım. Brody'den sonra patlat bi tane daha hadi bakalım. :) Muhbir olarak seçtiğin çocuğa bağlanmak , kaybedince gözünü karartmak , seni yetiştireni yok saymak ... Derdin ne Carrie ?! :bağır:

@Forumdash gerçek hayatta olmazmı o teknelojiler? Bırak bugünü 30 yıl öncesinden bahsedeyim sana Amerika, soğuk savaş döneminde Sovyetler Birliğini balık adamlarıya deniz altından geçen Telekom borusuna kaynak yaparak dinledi. :)

Vay be süper bölümdü. 9/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash gerçek hayatta olmazmı o teknelojiler? Bırak bugünü 30 yıl öncesinden bahsedeyim sana Amerika, soğuk savaş döneminde Sovyetler Birliğini balık adamlarıya deniz altından geçen Telekom borusuna kaynak yaparak dinledi. :)
Yok hacı onu demiyorum:X Uzaydan takip sistemi canlı kamera ile takip varmıdır? Allah'ın unuttuğu yerdeki ankesörlü telefonu nasıl dinliyorlar pat diye (b)

Senin verdiğin telekom boru hattından dinleme olayı evet 30 sene öncesinde vardır dorudur. 30 sene önce o kurnazlık bizim evde de yapılıyordu. Mesela mutfağa çekilen hat yada yatak odasına çekilen hattı salondaki telefondan dinleyebiliyorduk :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yok hacı onu demiyorum:X Uzaydan takip sistemi canlı kamera ile takip varmıdır? Allah'ın unuttuğu yerdeki ankesörlü telefonu nasıl dinliyorlar pat diye (b)

Senin verdiğin telekom boru hattından dinleme olayı evet 30 sene öncesinde vardır dorudur. 30 sene önce o kurnazlık bizim evde de yapılıyordu. Mesela mutfağa çekilen hat yada yatak odasına çekilen hattı salondaki telefondan dinleyebiliyorduk :F
İnsansız hava araçlarından kameralar direk pentegona canlı görüntü aktarıyor. Bin Ladin'i öldürdüklerinde de Obama canlı yayında izliyordu zaten. Ankesörlü telefonlarda Telekom altyapısına bağlı, yani Amerika'nın dinleyemeyeği telefon yok. Telefonu bırak adam senin binana 250 metre yaklaşıp konuşmalarını kaydediyor, ortam dinlemesiyle. :)

Edit: Ben bunları nerden biliyorum, doğuda komando askerlik yaptım. Kuzende bordo bereli subay. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İnsansız hava araçlarından kameralar direk pentegona canlı görüntü aktarıyor. Bin Ladin'i öldürdüklerinde de Obama canlı yayında izliyordu zaten. Ankesörlü telefonlarda Telekom altyapısına bağlı, yani Amerika'nın dinleyemeyeği telefon yok. Telefonu bırak adam senin binana 250 metre yaklaşıp konuşmalarını kaydediyor, ortam dinlemesiyle. :)

Edit: Ben bunları nerden biliyorum, doğuda komando askerlik yaptım. Kuzende bordo bereli subay. :X
Sen de gördün mü dizide uçak filan? Ayhan ve Haqqani havaya bakıyordu :X Ben küçük de olsa robot uçak filan bekliyordum dicem ama zaten olsaydı Ayhan takip edildiğini anlardı :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sen de gördün mü dizide uçak filan? Ayhan ve Haqqani havaya bakıyordu :X Ben küçük de olsa robot uçak filan bekliyordum dicem ama zaten olsaydı Ayhan takip edildiğini anlardı :X
Şimdi Rambo filimlerinden de anlaşılacağı üzere Amerikan hükümeti uçaklarını, savaş gemilerini bir çok film-dizide yapımcılara veriyor. Bunu Amerika dünyaya bak biz ne kadar güçlüyüz diye sunuyor. Çünkü Amerika'nın yaptığı dizi ve filmler dünyanın her tarafında izleniyor. Bu dizide de insansız hava aracı dizi ekibine verilmiş olabilir, bilemiyoruz. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şimdi Rambo filimlerinden de anlaşılacağı üzere Amerikan hükümeti uçaklarını, savaş gemilerini bir çok film-dizide yapımcılara veriyor. Bunu Amerika dünyaya bak biz ne kadar güçlüyüz diye sunuyor. Çünkü Amerika'nın yaptığı dizi ve filmler dünyanın her tarafında izleniyor. Bu dizide de insansız hava aracı dizi ekibine verilmiş olabilir, bilemiyoruz. :X
İşte o yuzden Amerika insanları boşuna komplo teorilerini hayal etmiyorlar :F Olsun hayalsiz dünyada çekilmiyor:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İşte o yuzden Amerika insanları boşuna komplo teorilerini hayal etmiyorlar :F Olsun hayalsiz dünyada çekilmiyor:F
Şöyle bir kamera sistemide olabilir. İnsansız hava aracının bu kadar net görüntü ve zoom yapabileceğine bende inanmıyorum. :)

1505576_1571922929695287_8990807494067960747_n.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şöyle bir kamera sistemide olabilir. İnsansız hava aracının bu kadar net görüntü ve zoom yapabileceğine bende inanmıyorum. :)

1505576_1571922929695287_8990807494067960747_n.jpg
Ayhan bunu göremediysen ultra ileri derece miyoptur :F İşte diziyi izlerken böyle bişeyler aradım ama bulamadım. Demek ki uydularla bağlantı kurup izlediler Ayhan'ı?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ayhan bunu göremediysen ultra ileri derece miyoptur :F İşte diziyi izlerken böyle bişeyler aradım ama bulamadım. Demek ki uydularla bağlantı kurup izlediler Ayhan'ı?
İnsansız hava aracı gece karanlığına ve yağmurlu havada görüntü alamıyor, dizideki takip saçmaydı. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aayan, Carrie yüzünden sevdiği kızdan da vazgeçti. :X
Allah için o kız da sevilecek bi tip değil :F Annesi yaşında ablası yaşında olsa da Carrie ile iyiydiler:X Fara ile birlikte olsaydı çook iyi olurdu:X

Fara dün akşam çook güzeldi sulu gözlü ağlak suratlım:bhr: dedim izlerken :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Allah için o kız da sevilecek bi tip değil :F Annesi yaşında ablası yaşında olsa da Carrie ile iyiydiler:X Fara ile birlikte olsaydı çook iyi olurdu:X

Fara dün akşam çook güzeldi sulu gözlü ağlak suratlım:bhr: dedim izlerken :F
Fara büyükelçi kadının kocasına büyük malzeme verdi o hatayı yapmasa Aayan hayattaydı. :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,784
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x5

Bir zamanlar en sevdiğim dizilerden biri olan Homeland en nefret ettiğim diziler arasına girme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Çok kötü bir bölümdü. İleriye umut verici hiçbir şey yok.

Carrie iğrençsin, bir daha Carrie karakterini sevebileceğimi sanmıyorum.

Saul'un yakalanması hoş olmadı.

6. bölüm açık ara sezonun en iyisiymiş, göreceğiz. Hiç umudum yok doğrusu.

4/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x5

Bir zamanlar en sevdiğim dizilerden biri olan Homeland en nefret ettiğim diziler arasına girme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Çok kötü bir bölümdü. İleriye umut verici hiçbir şey yok.

Carrie iğrençsin, bir daha Carrie karakterini sevebileceğimi sanmıyorum.

Saul'un yakalanması hoş olmadı.

6. bölüm açık ara sezonun en iyisiymiş, göreceğiz. Hiç umudum yok doğrusu.

4/10
4'mü verdin:eek: