Hissikablelvuku Geri Dönüyor!

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
HİSSİKABLELVUKU
Geri Dönüyor!

2014'te ilk bölümü yayınlanan ve büyük beğeni toplayan, ardından (forumu da bırakmamla) rafa kaldırılan Hissikablelvuku 3 yıl aradan sonra geri dönüyor!

Bu nicedir bekleyen yazıda adını bilmediğimiz, belki de hiçbir zaman öğrenemeyeceğimiz bir adamın hikayesi anlatılmakta. Yaşadıklarından sonra aklını kaybettiği şüphesiyle akıl hastanesine kapatılmış, 1 yıl boyunca orada kaldıktan sonra artık iyileştiği düşüncesiyle de taburcu edilmiş, 30’lu yaşlarında birisidir. İyileştiği düşüncesiyle salınsa da sağlıklı düşünebilen birisi değildir.
Nitekim, kullanması gereken ilaçları kullanmayı bırakmış, gitmesi gereken kontrolleri aksatmış bir insan.
Aylardır her gün akşama kadar evde kalıp neredeyse her gece sokaklarda yürüyen, sabaha karşı eve dönüp ancak uyuyabilen bir insan.
Yemek yemeyi bile aksatan, bütün o yardım eli uzatan tanıdıklarına, hatta o çok sevdiği kız kardeşine bile sert tepkiler verip çevresinden uzaklaştırmış bir insan.
Sevdiklerini kaybetmiş bir insan.
Sevgisini kaybetmiş bir insan.
İki çocuğu toprağa mahkûm olmuş bir insan.
İkinci ruhu, karısı yatağa mahkûm olmuş bir insan.
Her geçen gün hevesle ölümünü bekleyen bir insan.
İkinci ölümünü…

"İç monolog" ve "bilinç akışı" anlatım tekniklerininin kullanıldığı, duygularınızı harekete geçirecek bir hikaye
HİSSİKABLELVUKU
BİR KATİLİN HİKAYESİ
ÇOK YAKINDA!

Artık bildiğimiz/hatırladığımız Hissikablelvuku'dan çok daha farklı ve evrilmiş bir dizi ile karşınızdayım. Aslında buna bir dizi demek çok doğru olmayacak, daha çok hikaye demeyi tercih ediyorum. Bu nedenle diğer dizilerden/senaryolardan daha farklı bir şekilde yayınlayacağım. "Hissikablelvuku | 1. Sezon" konusu altında 1. sezon bölümleri tek tek ve alt alta yayınlanacak. Konu bütünlüğünü korumak ve bölümler arasında kopukluk olmasını engellemek için böyle olmasını uygun gördüm. Okuyunca siz de mantıklı bulacaksınız diye düşünüyorum. Bölüm olarak yorumlanacak bölümler pek yok tam olarak, sadece bölümlere ayrılmış bir hikaye var ortada. O yüzden bütün bölümlerin tek bir konuda olmasına karar verdim.
Daha fazla bilgi için: TIKLA (Açılmayanlar için 42. Mesaj)

Epey emek verdiğim bu işin forumda ilgi görmesi benim tek dileğim. :)

© 2017 Hissikablelvuku

Son düzenleme:

yaprak96

Banlı
Reaksiyon puanı
13
Puanı
4
Konusuda guzelmis :) 10 gun icinde yayinlanirsa okuyup yorumlarim :)

Suan 3 misafir var bile :) forum disindada ilgi gorecektir XanTier :)

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
@XanTier benim kanalda yayınlıyabilirmisin Pazartesi 20 de olabilir
Kanalsız olacak :)

İlk bölüm ne zaman? 2-3 haftayanyayınlanır umarım :X
Yarın desem inanır mısın? :D
8 9 bölüm yazılı bile, istediğim zaman yayınlarım. Yarın diye düşünüyorum. :)

Konusuda guzelmis :) 10 gun icinde yayinlanirsa okuyup yorumlarim :)

Suan 3 misafir var bile :) forum disindada ilgi gorecektir XanTier :)
Teşekkür ederim. En geç 2 gün içinde yayınlamış olurum ilk bölümünü. Zaten yazılı epey bir bölüm. :)

Kolay gelsin, basarilar dilerim kardesim. :D
Desteklerinizi bekliyoruz :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,120
Puanı
1,059
Hatırladığım kadarıyla oldukça farklı bir işti, hayırlı olsun :D Bekliyoruz :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Kanalsız olacak :)

Yarın desem inanır mısın? :D
8 9 bölüm yazılı bile, istediğim zaman yayınlarım. Yarın diye düşünüyorum. :)

Teşekkür ederim. En geç 2 gün içinde yayınlamış olurum ilk bölümünü. Zaten yazılı epey bir bölüm. :)

Desteklerinizi bekliyoruz :D
Ben sana hep inandım assdsdafaa:X tamam gece de yayınlasan kafi, sakin kafa iyi oluyor.

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Ben sana hep inandım assdsdafaa:X tamam gece de yayınlasan kafi, sakin kafa iyi oluyor.
Bilmem mi hiç :A :A
İstediğin zaman okuyabilirsin. Ama muhtemelen akşam ve gece gibi yayınlarım hep. Zaten tüm bölümler tek konuda olacak istediğin zaman oku ben hatırlatırım gerekirse :D
Sakin kafayla okunması gereken bir hikaye bence. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Bilmem mi hiç :A :A
İstediğin zaman okuyabilirsin. Ama muhtemelen akşam ve gece gibi yayınlarım hep. Zaten tüm bölümler tek konuda olacak istediğin zaman oku ben hatırlatırım gerekirse :D
Sakin kafayla okunması gereken bir hikaye bence. :)
Hepsi tek sayfada mı olacak? Oyyy!! desene "sayfa yuklenmesi için" ömrümüzün baharı senin hikayede geçicek :X

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Hepsi tek sayfada mı olacak? Oyyy!! desene "sayfa yuklenmesi için" ömrümüzün baharı senin hikayede geçicek :X
Konuyu okumadın mı? :T:
Bütünlük için böyle olması gerekiyor diye düşünüyorum.
Aceleye mahal yok, 3 4 saniye daha fazla beklemeniz ölüm getirmez. Sakin olmanız gerekli zaten hep. Okurken de sakin olmanız lazım :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Konuyu okumadın mı? :T:
Bütünlük için böyle olması gerekiyor diye düşünüyorum.
Aceleye mahal yok, 3 4 saniye daha fazla beklemeniz ölüm getirmez. Sakin olmanız gerekli zaten hep. Okurken de sakin olmanız lazım :D
Evet paniğe gerek yok, sıraya gireyelim, itişmeden kakişmadan :F hayır ben söyleyeyim de sonra şikayet gelince "o da öyle demişti" dersin :A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Evet paniğe gerek yok, sıraya gireyelim, itişmeden kakişmadan :F hayır ben söyleyeyim de sonra şikayet gelince "o da öyle demişti" dersin :A
Bakarız olmadı 1. sezonu 2'ye 3'e bölerim. İlerleyişimize göre karar veririm. Ama tek tek yayınlamayacağım :D