eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 6

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Önce yorumsal katkı sağlayıp sonra okuyorum, diss atıp durma işte tiyatro yapıyoruz burda. :A
Başarısız tiyatrondan dolayı dis atıyorum :A
Zaten okuduktan sonra burada 7 satırdan az yazı yazdığını görürsem haşlarım seni :F

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
100 derecede mi haşlayacaksın. :F Neyse okuyup yorum yapayım en iyisi çok saçmaladım. :F
Espri seviyen yıllar geçse de değişmiyor :bhr:
Müziği dinle. Sondaki resimleri de incele. O kadar uğraştım o fotoğrafı o hale getirmek için :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
karısını kaybetme anları baya okuyana işliyor :(

birde 90lı yıllardan 2017 günümüze sıçradın :F geleceğe gelerek @Tolstoyevski ye bir meydan okuma var sanırım 10 yıl daha yukarı çıkarsan kuru kafanın yanında oluyorsun
ortak bölüm çekebilirsiniz :A :A :A

@XanTier

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
karısını kaybetme anları baya okuyana işliyor :(

birde 90lı yıllardan 2017 günümüze sıçradın :F geleceğe gelerek @Tolstoyevski ye bir meydan okuma var sanırım 10 yıl daha yukarı çıkarsan kuru kafanın yanında oluyorsun
ortak bölüm çekebilirsiniz :A :A :A

@XanTier
Karısını değil, çocuklarını. Nasıl okuyosun acaba çok merak ettim :F
Siz bizi birbirimize düşürmekte kararlısınız herhalde. 4 bir yandan bu konuda bombardıman altında hissediyorum kendimi :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karısını değil, çocuklarını. Nasıl okuyosun acaba çok merak ettim :F
Siz bizi birbirimize düşürmekte kararlısınız herhalde. 4 bir yandan bu konuda bombardıman altında hissediyorum kendimi :F:F
10 yıl daha yukarı çık @Tolstoyevski ile ortak bölüm çekin yabancı dizilerde oluyor :F

sizin ruh hastası herifler bir karşılaşsınlar :A :A :A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
10 yıl daha yukarı çık @Tolstoyevski ile ortak bölüm çekin yabancı dizilerde oluyor :F

sizin ruh hastası herifler bir karşılaşsınlar :A :A :A
Aslında harika bir fikir. 2017 yılında bir paslaşma olabilir @Tolstoyevski :F:F Bunu bir tartışalım aklıma yattı :A
Tolstoyevski'nin adamının ölümü benim elimden olmalı, ama o 2037'de falan yaşıyor olacak, benimki belli olmaz :A

100 derecede mi haşlayacaksın. :F Neyse okuyup yorum yapayım en iyisi çok saçmaladım. :F
Bırak şimdi hamsterı falan, dediğini yap :T:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Aslında harika bir fikir. 2017 yılında bir paslaşma olabilir @Tolstoyevski :F:F Bunu bir tartışalım aklıma yattı :A
Tolstoyevski'nin adamının ölümü benim elimden olmalı, ama o 2037'de falan yaşıyor olacak, benimki belli olmaz :A

2017'de çok işim yok aslında, bir detayı ekleyip kapatacağım o kısmı ama eğer duruma göre 2017'den iş çıkarsa düşünülebilir. :A Diziyi çabuk bitirmek için son olayları hızlı geçtim 4 ve 5'de. Eğer uzatsaydım 10 bölüm sürebilirdi son 2 bölüm ama o kadarına gerek yok tabi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2017'de çok işim yok aslında, bir detayı ekleyip kapatacağım o kısmı ama eğer duruma göre 2017'den iş çıkarsa düşünülebilir. :A Diziyi çabuk bitirmek için son olayları hızlı geçtim 4 ve 5'de. Eğer uzatsaydım 10 bölüm sürebilirdi son 2 bölüm ama o kadarına gerek yok tabi. :A

sen kendi herifinin o kendi herifinin diyologlarını yazar ortak bölüm altında paylasırsınız tek konuda :A

hem @Tolstoyevski nin sınırsız yiyecek içecek var fare yiyor içecek olarakta idrar içiyor buzlu bardakta :F gitde sanada bir bardak idrar versin :F :F :F

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
2017'de bir kadın karakter var mı Zehra dışında şöyle 50'li yaşlarda? O işimi görebilir :A:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Duygulandırdı. Zaten duygusal adamım. Nasıl yazıyorsunuz bunları. Nasıl içiniz elveriyor. :D Geçen bölümlerde gerçeklik diye diye duruyordum, al işte bana gerçeklik. O son 1 cümlelik satırlar mahvetti beni. Amatör bir senaryo için çok fazla duygu yüklü, çok kaliteli. Geçiş bölümü olduğu söylenebilir. Bu arada underrated bir iş, harika sayısına bakılırsa. Bu tarz hayatların gerçekten var olduğunu bilmek insanı daha da kötü etkiliyor. Fazla klişeye girmeyip konuyu da daha fazla dağıtmadan bitireyim. Başarılar Melih ve tebrikler.

Puanım. 9.0

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
2017'de bir kadın karakter var mı Zehra dışında şöyle 50'li yaşlarda? O işimi görebilir :A:A
sen kendi herifinin o kendi herifinin diyologlarını yazar ortak bölüm altında paylasırsınız tek konuda :A

hem @Tolstoyevski nin sınırsız yiyecek içecek var fare yiyor içecek olarakta idrar içiyor buzlu bardakta :F gitde sanada bir bardak idrar versin :F :F :F
Gerçekten ilginç olabilir dizileriniz buna müsait. Tabi forumda bir ilk olarak reklam yapma fırsatı da cabası. :A