HBO His Dark Materials - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tamam:X ama önce hangisini izlicene karar ver ki ben de ona göre sıra yapım kendimw:A
Aaa ama ben hep birlikte izleriz diye şey ediyorudm sen şimdi benmi yoksa kütük @MasacRE mi diye seç şeyinde bulundun :F :F :F O kütük geçenlerde bu diziyi henüz başlamadını diğer superkahramanı izleyip bunu izleriz dedini hatırlıyorum ama yine yanlıs anlamısta olabilirim :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa ama ben hep birlikte izleriz diye şey ediyorudm sen şimdi benmi yoksa kütük @MasacRE mi diye seç şeyinde bulundun :F :F :F O kütük geçenlerde bu diziyi henüz başlamadını diğer superkahramanı izleyip bunu izleriz dedini hatırlıyorum ama yine yanlıs anlamısta olabilirim :A :A :A
Ahahaha yok be onu sec fialn değil:F titans da var benim izleyeceğim. Watchmen bu hafta bıtıyor. Materials 22sinde bitiyormuş. Önce watchmeni izle ben de 22sine kadar titans izlerim:A 22sinden sonra bun bşlarız(b)

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahahaha yok be onu sec fialn değil:F titans da var benim izleyeceğim. Watchmen bu hafta bıtıyor. Materials 22sinde bitiyormuş. Önce watchmeni izle ben de 22sine kadar titans izlerim:A 22sinden sonra bun bşlarız(b)
Sen iki diziyide izlemedin bizim gibi öyle değilmi işte birlikte önce birinden başlayalım diyoruz @MasacRE :F Çok basit bişiyi bile arap saçına çevriyoruz vlla :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız diyorum ya watchmen son 1 bölüm kldı benim:F bitek materials izlemedim.
Eee sen o diziyi izliyorsan ozaman dizi hakkında niye @MasacRE e soru soruyorsun izleyen sensin :F :F :F

Neyse @MasacRE ile biz önce onu izleriz ozaman sende bu diziyi izlemez titans falan oyalanırsın bizi beklersin bunada ozaman birlikte bakarız :A :A :A Şimdi senlede bunu izliyim desem ozaman @MasacRE bu dizide tek kalacak kütükte olsa onuda düşünüyorum :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eee sen o diziyi izliyorsan ozaman dizi hakkında niye @MasacRE e soru soruyorsun izleyen sensin :F :F :F

Neyse @MasacRE ile biz önce onu izleriz ozaman sende bu diziyi izlemez titans falan oyalanırsın bizi beklersin bunada ozaman birlikte bakarız :A :A :A Şimdi senlede bunu izliyim desem ozaman @MasacRE bu dizide tek kalacak kütükte olsa onuda düşünüyorum :F
@MasacRE filmi izlemiş. Dizi çok değişik bişey. Filmle aynı mı acaba diyorum:F sen diziyi izle bi görcen aynı soruyu sen de sorcan:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen çok şikayet etcen onu biliyorum:F
@MasacRE Önerdiğinden dolayı h azırlıklıydım zaten :F Ama film afişinden dolayı boşa heves etmişim :F Şimdi ya bizi beklersin yada kütüğü ikna et önce bunu izleyelim sonra onu biz onla izleriz :F Sizin kararınıza göre bişi ederiz sonra diyorkı benle dizi izlemiyorsunuz diye carlıyor :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@MasacRE Önerdiğinden dolayı h azırlıklıydım zaten :F Ama film afişinden dolayı boşa heves etmişim :F Şimdi ya bizi beklersin yada kütüğü ikna et önce bunu izleyelim sonra onu biz onla izleriz :F Sizin kararınıza göre bişi ederiz sonra diyorkı benle dizi izlemiyorsunuz diye carlıyor :A :A :A
Sen önce diğerlerine de sor:A fark etmez bana ama materiali 4-5 gunde bitiriz ve son 2 bölüm haftalık beklemiş oluruz:F olay sende bıtıyor bacım:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731