Zey TV Hikayesi Sözlerde 1.Bölüm: İnsan İnsan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu konu sadece türkülerin hikayelerine odaklanıyor. Yazarlara, şairlere vb değil haliyle öyle bir benzerlik olmadığı için bunun adına neden onay alınması gerekiyor ki anlamadım? :A
Hep @Forumdash bulandırdı kafamı :A haklısın bu bambaşka bir şey :A
Tazminat olursada faturayı sana keserim :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Korkarımki amacı o :T:
En iyisi sadece asistan olarak kalsın :A
Aynı ofiste çalışan iki bağımsız çalışanız alt tarafı, pardon sen patron ben müstakbel müdür ama olsun.. :A

Ben öyle bir insan miyim? :eek: :A ( )

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hep @Forumdash bulandırdı kafamı :A haklısın bu bambaşka bir şey :A
Tazminat olursada faturayı sana keserim :A
AMa bakın az çok Zuhal vs ACun olayını biliyorsunuz :A Onlar da bizde kaynanalar var diyor ACun da yemekteyizin aynısı diyor :A Onun gibi düşünün. Format Savaşlari diye program mı yapsanız :F Telif hakkını verdim bak:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
AMa bakın az çok Zuhal vs ACun olayını biliyorsunuz :A Onlar da bizde kaynanalar var diyor ACun da yemekteyizin aynısı diyor :A Onun gibi düşünün. Format Savaşlari diye program mı yapsanız :F Telif hakkını verdim bak:F
@Aserat 'ın Kanal Savaşları diye dizisi vardı. Yapamayız :A
Bizim bir tane orjinal savaşımız var o da Diss Savaşları :A :A
Kanalımda bol reytingli programlar var. Keyfim yerinde
IMG_20200630_003914.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yaz sezonu tabi :A Kışın asıl rekabet başlar göricizzz:A

Neyse bugun yoruldum erken cıkayım:X Son zmanlarimi forumda geçircem:A grsz iyi geceler :bhr:
Kışın proje yayınlamıyorum. İşimi biliyorum :A ama gerçi Diss Savaşları ve Kim Daha Güzel Seslendiriyor kışın yayınlanırken de iyi hit alıyordu :A Cevapsız Sorular bir marka oldu zaten :A
Bence yazın daha az ilgi oluyor kışa göre ama buna rağmen güzel sonuçlar alıyoruz :Z

Ben de sözde çoktan çıkacaktım. Tam iyi geceler diye yazınca sen geldin konuya :A
Ben de kaçayım. İyi geceler @Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
@Tolstoyevski tam sana yakışan bir program olmuş, tabe telif konularını bilmem :=) :=) :=) ama nedennnn daha ilk günden bu kadar karamsar bir türkü... Cumartesi sabahına mezar taşları ile uyanmak.
Ama içerik ve düzeni beğendim. Eline ve emeğine sağlık, bu tarz nostaljik, bilgi verici programları severim. @Dosi Bu arada yaşlı kurt @Forumdash sünnet arası verecek :=) :=) :=) :=) yoksa onla iyi kritik yapardık, dediğin programıda hatırlıyorum bu arada.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski tam sana yakışan bir program olmuş, tabe telif konularını bilmem :=) :=) :=) ama nedennnn daha ilk günden bu kadar karamsar bir türkü... Cumartesi sabahına mezar taşları ile uyanmak.
Ama içerik ve düzeni beğendim. Eline ve emeğine sağlık, bu tarz nostaljik, bilgi verici programları severim. @Dosi Bu arada yaşlı kurt @Forumdash sünnet arası verecek :=) :=) :=) :=) yoksa onla iyi kritik yapardık, dediğin programıda hatırlıyorum bu arada.
İşte bu yüzden gece yayınladım hatta konuyu da hazırlamak için geceleri bekledim, gündüzleri tam etkiyi bile vermeyebilir şarkı. Şarkı hakkındaki yorumunu da merak ediyorum çok teşekkür ederim. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok farklı ve güzel bir konsept olmuş. Çok da sevdiğim bir şarkı ilk bölümde yer almış. Emeğine sağlık, güzel anlamlar çıkarmışsın. :Z @Tolstoyevski
Oldukça ünlü olan ama değeri çok bilinmeyen bir parçalardan aslında, sanırım Fi dizisinde de kullanılmış ondan sonra ününe ün katmış. :A Değerli yorumun için teşekkür ediyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Keşke kasvetli kapanık bir hava olsaydı, daha iyi giderdi gibi şu an... Çok teşekkür ederim. :A

Ah ah... Keşke ama nerede o güzel güneşin olmadığı günler. :A Şarkıyı da çok severim bu arada, arka fona vererek okumayı düşünüyorum gece vakti. :D Rica ederim ne demek, biz teşekkür ederiz...

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yeni dinleyebildim. Harika bir şarkıymış. İnsanı ürperten bir şarkı.
İlk kez dinledim bu arada.

Açıklamalarda çok iyi çünkü baya anlamadığım kelimeler mevcut 😊
@Tolstoyevski

• Harika

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yeni dinleyebildim. Harika bir şarkıymış. İnsanı ürperten bir şarkı.
İlk kez dinledim bu arada.

Açıklamalarda çok iyi çünkü baya anlamadığım kelimeler mevcut 😊
@Tolstoyevski
Bir de gece dinlesen etkisi daha bir yoğun oluyor, şarkıyı ve sözleri beğenmiş olmana sevindim ben teşekkür ederim patron hanım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi