Zey TV Hikayesi Sözlerde 1.Bölüm: İnsan İnsan

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@XanTier 'i diyorsun galiba? Bir ara ikisi garip hikayeler yapıyorlardı evet :A
Tols'un dizide yarım kalmıştı sanki :A
Evet o:A Nick değiştirmişti sanki aklıma gelemyince etiketleyemedim:F O dizi yazarken sen varmıydın (b) İkisini okurdum genelde:X

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski nin hikayelerini okuyup yorumluyordum ben :A Bi kişi daha vardı ama o kişi de gelmiyor foruma artık galiba(b)
Ben dün ne yediğimi bile hatırlamadığım için inan ki hafızamdan tamamen gitmiş eğer varsa fakat reyting ölçümlerine dahil olmadığı için sorun olmaz sanırım telif problemi olursa filan. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Araf 'ın en son programı ile kıyaslamış olabilir? @Forumdash :A
Evet olabilir o program olabilir(b)
Biri çıkıp da “bu programın formatı çalıntı, ya telif ödersiniz ya da kaldırılmasını talep ediyorum” demediği sürece problem yok. :A

Hoş, bu program da sayılmaz aslında. Müzik forumuna açacaktım fakat oraya da olmayacağı için burası oldu. Kelle koltukta gezilen ve her an kovulma riskinin yüksek olduğu bir kanal...

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Evet olabilir o program olabilir(b)
Şöyleymiş:
Kıyıda köşede kalmış, herkese hitap etmeyen şarkılar, şarkıcılar, benim gözümde kimi zaman daha değerli oluyor. Popüler kültürün ögesi olmuş sanat icrası yapan kişiler, kimi zaman sıradanlaşabiliyor. Bu projemde sizlere "kıyıda köşede kalmasın" dediğim sanatçıları tanıtmaya çalışacağım.

@Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şöyleymiş:
Kıyıda köşede kalmış, herkese hitap etmeyen şarkılar, şarkıcılar, benim gözümde kimi zaman daha değerli oluyor. Popüler kültürün ögesi olmuş sanat icrası yapan kişiler, kimi zaman sıradanlaşabiliyor. Bu projemde sizlere "kıyıda köşede kalmasın" dediğim sanatçıları tanıtmaya çalışacağım.

@Tolstoyevski
Bunda kıyıda köşede kalması şöyle kalsın, dilden dile yayılan ünlü türkülerin vb hikayesi Söz konusu edildiği ve kişilere dair ayrıntılı bilgilere yer verilmediği için telif konusunda sorun olmaz gibi sadece çağrıştırıyor ama format baya farklı. :A @Araf

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Biri çıkıp da “bu programın formatı çalıntı, ya telif ödersiniz ya da kaldırılmasını talep ediyorum” demediği sürece problem yok. :A

Hoş, bu program da sayılmaz aslında. Müzik forumuna açacaktım fakat oraya da olmayacağı için burası oldu. Kelle koltukta gezilen ve her an kovulma riskinin yüksek olduğu bir kanal...
Şöyleymiş:

@Tolstoyevski
Aynen ikisi de güzel formatlar :X Eskiden TRT2 de pop saati programı vardi. @The_Erinch hatırlar belki(b) bana o programları hatrlattı içerik olarak :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bunda kıyıda köşede kalması şöyle kalsın, dilden dile yayılan ünlü türkülerin vb hikayesi Söz konusu edildiği ve kişilere dair ayrıntılı bilgilere yer verilmediği için telif konusunda sorun olmaz gibi sadece çağrıştırıyor ama format baya farklı. :A @Araf
Acun Ilıcalı formatını savunuyor :A @Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Evet en son fareler arasında kalmişti köprü gibi bi yerdeydi :F

Ahahha ne askerliği:A Ara vericem:X
Iyy aklımda o kısım. Okurken o anı yaşıyor gibiydim :A :A

O dizi beş bölüm sürmüştü, en sonunda meydan savaşı filan. :A Hangi sahne? Çiğ çiğ (pişirilmeden)lağım faresi yenilen sahne mi yoksa idr... neyse gece gece rüyalarınızı şekillendirmeyeyim şimdi. :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Aynen ikisi de güzel formatlar :X Eskiden TRT2 de pop saati programı vardi. @The_Erinch hatırlar belki(b) bana o programları hatrlattı içerik olarak :A

Ah sen de tam gidecek zamanı buldun. Tols en önemli seyircisini kaybedecek :T:

@Araf 3 bölümde bıraktı :A
@Tolstoyevski sen yinede onla konuş bi ne olur ne olmaz ama farklı program tabiki

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
O dizi beş bölüm sürmüştü, en sonunda meydan savaşı filan. :A Hangi sahne? Çiğ çiğ (pişirilmeden)lağım faresi yenilen sahne mi yoksa idr... neyse gece gece rüyalarınızı şekillendirmeyeyim şimdi. :A
Bu gece aç yatacağım zaten. Üşeniyordum bir şey atıştırmaya. Şimdi su bile içmem :(

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
En son gün yüzüne çıkmıştı :A

@Tolstoyevski sen yinede onla konuş bi ne olur ne olmaz ama farklı program tabiki
Sen biliyordun gideceğimi :A Kanal yöneticisi olarak sen yanliş takvimde almişin yayına:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
En son gün yüzüne çıkmıştı :A

Sen biliyordun gideceğimi :A Kanal yöneticisi olarak sen yanliş takvimde almişin yayına:A
Ara veririz sorun değil :A @Tolstoyevski acele ettirdi. Kanalıma genel müdür olmak istiyormuş. Gerçek CV falan hep ayarladı ve bir anda aklıma bir program var deyip yayınladı :F

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Bu konu sadece türkülerin hikayelerine odaklanıyor. Yazarlara, şairlere vb değil haliyle öyle bir benzerlik olmadığı için bunun adına neden onay alınması gerekiyor ki anlamadım? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi