'Hey Gidi Karadeniz' Şampiyon Şevval Sam (Harunnn60)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Herkese merhabalar. Biz bir yarışma yaptık efendim ismi Hey Gidi Karadeniz idi. Gönül isterdi ki yapımcımız @Mr.At banlanmasın, sunucumuz @mrt-06 yarışmanın sunuculuğunu yarı yolda bırakıp bana devretmesin ama neyse sıkıntı yok olan olmuş, biten bitmiştir.

Kimlerle başlamıştık bu heyecanlı maratona bir hatırlayalım yarışmacılarımızı ve yöneticilerini?

Marsis - denizz19
Kazım Koyuncu - @adımutlulukk
Şevval Sam - @Harunnn60
Volkan Konak - @Bully
Davut Güloğlu - @Çiğdem-
Resul Dindar - @mrt-06 ancak daha sonra yine el değiştirip @Yiğitt devraldı.
Hülya Polat - @OzaN (Yarışmışsın işte bir de bana kuralları öğretirsin diyordu, dalga mı geçiyon benle :A
Yasemin Yıldız - @Mustafa K
Selçuk Balcı - @Aserat

Bunun dışında yarışma boyunca bizlere oylarıyla destek veren tüm jüri arkadaşlara da ayrıca teşekkürler. Çok jürimiz oldu o yüzden tek tek isimleri yazamıyorum ama onlar zaten biliyorlar kendilerini. :)

Hey Gidi Karadeniz'in bu kadar yarışmayı eleyerek final başarısı göstererek açık ara şampiyonu @Harunnn60 olmuştur. Kendisini tebrik ediyoruz, son ikiye kalma başarısını gösteren kendimi ve @Bully arkadaşımı da tebrik ediyorum iyi rezil olduk. :F

Bu da büyük ödülün Harunnn60 :)

kupa.png

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
O ilk paragraf ne öyle. :T::T:

Tebrik ederim @Harunnn60, Şevval sevdiğim bir isimdir. :ok: Finale kalan Kaan ve Deniz'e de tebrikler. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle @mrt-06 atacanada bir tebrik gerekiyor yarışmayı çok iyi devam ettirdi;)
sonra @denizz19 ada büyük bir tebrik gerekiyor yarışmacı olduğu halde sunuculuk görevinie üstlendi hem yarışmayı oda devam ettirdi hemde finalede çıktı ;)
@Bully da çok iyi yarışıp final gördü yarışmanında 2.olmuş musicsurvvorda olduğu gibi ayy 2.cilik senin kaderinde var galiba cnm :A

ve en büyük tebrikler @Harunnn60 a çok iyi yöneltti şevvali final parçası zaten harikaydı büyük tebrikler cnm :love1::love1::love1:

kupa çok iyi bir fikir @denizz19 vlla @GunesinOglu 2 defa şampiyon oldun sana şöyle bir kupa vermedi kuru tebrikle gönderdi cimri :A:A:A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
öncelikle @mrt-06 atacanada bir tebrik gerekiyor yarışmayı çok iyi devam ettirdi;)
sonra @denizz19 ada büyük bir tebrik gerekiyor yarışmacı olduğu halde sunuculuk görevinie üstlendi hem yarışmayı oda devam ettirdi hemde finalede çıktı ;)
@Bully da çok iyi yarışıp final gördü yarışmanında 2.olmuş musicsurvvorda olduğu gibi ayy 2.cilik senin kaderinde var galiba cnm :A

ve en büyük tebrikler @Harunnn60 a çok iyi yöneltti şevvali final parçası zaten harikaydı büyük tebrikler cnm :love1::love1::love1:

kupa çok iyi bir fikir @denizz19 vlla @GunesinOglu 2 defa şampiyon oldun sana şöyle bir kupa vermedi kuru tebrikle gönderdi cimri :A:A:A
İşte bu da benim farkım :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ne varmış cuk oturmuş :F
Ben sana cuk oturtcam şimdi. :F Bazı sorunlarım nedeniyle devrettim sanki keyfi yapmışım gibi algı operasyonu yapmışsın. :S

Her zamanki gibi çok şekersin. Teşekkürler. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben sana cuk oturtcam şimdi. :F Bazı sorunlarım nedeniyle devrettim sanki keyfi yapmışım gibi algı operasyonu yapmışsın. :S

Her zamanki gibi çok şekersin. Teşekkürler. :A
Ayy iyi ki şu algı operasyonu kelimesini de öğrenmişsiniz her cümlenizde var :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

@denizz19 neden burda da hile yapmadın. :A :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
@mrt-06 iyi laf yedi konuda.:F
Ay elemini kederini akıtmış yine bu melun konuya.:A
Kendisine rezil oldum demiyor da @Bully 'e de rezil oldun diyor.Yani birini daha yanında göstercek ki göz önünde olmasın.:A
Uyanık seni.:A
@Harunnn60 Tebrikler.:bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 neden burda da hile yapmadın. :A :A
Burda da hile yapsam açığa çıkardım o yüzden eleneyim dedim :A

Kendisine rezil oldum demiyor da @Bully 'e de rezil oldun diyor.Yani birini daha yanında göstercek ki göz önünde olmasın.:A
Saf çocuk birimiz 2 oy diğerimiz 3 oy aldı ikimiz de rezil olmuşuz :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
vadikızı seni tehdit etmez ya o seni sever bence :F keşke saçını başını yolsa bir gün ibret-i alem için :F

Beni çok seviyorsun :A
Seni sevmeyen ölsün şeker gibi çocuksun. :bhr: FAKAT arada hani şu küçükken bir sakız vardı ekşi oluyordu onun gibi olabiliyorsun. :F
Mutlu mu oldun melun. :A