NBC Heroes Reborn - Mini Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Efsaneler yeniden doğuyor...

NBC'de 2006 ve 2010 yılları arasında yayınlanan ve yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören Heroes, mini dizi olarak yeni bir sezonuyla geri döndü.

Heroes Reborn adını taşıyan mini dizi de eski oyuncuların yanı sıra yeni isimler de yer alıyor. 13 bölümden oluşacak mini diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlık altından yapabilirsiniz...

set_heroes_reborn_640.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1 - 1x2

İlk 20 dakikayı izlerken çok sıkıldım. Önceki diziyi izlemediğim için haliyle tam bağlantı kuramadım ama kadroda önceki diziden çokta kişi yokmuş zaten biraz araştırma yapınca öğrendim.:D

Neyse işte 20 dakikadan sonra güzelleşti. Özellikle küçük çocuğun ve japon kızın hikayesi daha heyecanlıydı onlara daha çok yer verirler umarım.:Z

Efektler kimi zaman iyiydi kimi zaman kötüydü. Daha iyi olabilirdi. :X
Şimdilik olaylar pek oturmadığı için spoilerlık bir şey yazmıyorum. Dizi tam rayına otursun öyle yazarım.

Diziye devam edeceğim.:ok:
8.5

@xemrexxx Sen zaten izleyeceksin. :D

@yatutarsa Senin Chuck dizisinden bir oyuncun varmış. O oyuncununda dizide bolca sahnesi var.:F

@Forumdash Gelecegin yok ama insan ümit ediyor işte.ss

@HarzeM Sendi izlerim yazmıştın. Senide eiketleyelim. :F

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
1x1 - 1x2

İlk 20 dakikayı izlerken çok sıkıldım. Önceki diziyi izlemediğim için haliyle tam bağlantı kuramadım ama kadroda önceki diziden çokta kişi yokmuş zaten biraz araştırma yapınca öğrendim.:D

Neyse işte 20 dakikadan sonra güzelleşti. Özellikle küçük çocuğun ve japon kızın hikayesi daha heyecanlıydı onlara daha çok yer verirler umarım.:Z

Efektler kimi zaman iyiydi kimi zaman kötüydü. Daha iyi olabilirdi. :X
Şimdilik olaylar pek oturmadığı için spoilerlık bir şey yazmıyorum. Dizi tam rayına otursun öyle yazarım.

Diziye devam edeceğim.:ok:
8.5

@xemrexxx Sen zaten izleyeceksin. :D

@yatutarsa Senin Chuck dizisinden bir oyuncun varmış. O oyuncununda dizide bolca sahnesi var.:F

@Forumdash Gelecegin yok ama insan ümit ediyor işte.ss

@HarzeM Sendi izlerim yazmıştın. Senide eiketleyelim. :F
ilk bölüme bakayım heroesin ilk sezonun tadını veriyorsa bakabilirim. tanıtıma baktığımda eskilerden çok kişiyi göremedim. :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Jennifer lopez in ex ini @Çiğdem- diziyi izlesin diye koymuslR :F heroes gibi sicak bir dizi olmamis milo-ali larter ve hayden in yerleri dolmamis kotu sdcimler olmus umudumuz hiro nakamura hemen gelsin
Ben eskiyi bilmediğim için diğer eski oyuncuları tam bilmiyorum. :D O senin dediğin adam 3 bölümde geliyor sanıırm. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x3

Kesinlikle ilk 2 bölümden daha iyiydi. İzlerken o kadar sıkılmadım. :D Şimdi yazacak bir şey bulamıyorum. Öğlen izlemiştim bölümü o yüzden aklımda az şey kaldı. :F

8.5

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x4

Çok sıkıldım ya. Dizide olay var ama çok karışık.
Karakterler ayrı birbirinden.
Efektler kötü.
Güzel oyuncular yok.
Zaten önce ki diziyi izlemediğim için ilk başta olur dedim ama 4 bölüm geçti hala benimseyemedim. :)

Haftaya bakar mıyım bilmiyorum. :)

7.0

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
1x4

Çok sıkıldım ya. Dizide olay var ama çok karışık.
Karakterler ayrı birbirinden.
Efektler kötü.
Güzel oyuncular yok.
Zaten önce ki diziyi izlemediğim için ilk başta olur dedim ama 4 bölüm geçti hala benimseyemedim. :)

Haftaya bakar mıyım bilmiyorum. :)

7.0
bu bölüm ben de sıkıldım çok sıkıcı gidiyor atlayarak izledim :(