Herkese Merhabalar Ben Murat

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Bizdede Kicktipp var. 2 sene yürütüp katılım sağlayıp köşeme çekildim (başarılı grafik çizerek 😀) bu sene başka bir arkadaşımız yürütüyor, belki orayada katılırsın.
Futbol ile aram iyidir. Gs en sevmediğim takım, bununda altını çizeyim
Gelsin @Dosi gelsin yedibela @hasanca ya yeni
bir rakip lazım.Ona sataşmadan olmaz.

Aramıza hoşgeldin @taksicigazlabiraz1905 taksimetreyi kaçtan açıyorsun?Gece tarifesi var mı? :A

taksicigazlabiraz1905

Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
189
Puanı
54
Onun için favori üye olmayı bekleyeceksiniz. Biraz süre geçmesi gerekir. Aktif olmaya devam edersen ve uyarı falan almazsan zamanı gelince olur inşallah. Sonrasında konuları açarsınız.
Olur bana fark etmez..
Gelsin @Dosi gelsin yedibela @hasanca ya yeni
bir rakip lazım.Ona sataşmadan olmaz.

Aramıza hoşgeldin @taksicigazlabiraz1905 taksimetreyi kaçtan açıyorsun?Gece tarifesi var mı? :A
Hoşbuldum.Gece tarifesiz olmaz ama biz yine de kiminin parası kiminin de hayır duası deyip yola koyulalım reis :d:
hoş geldin. iyi forumlar olsun :D
Hoşbuldum.Teşekkür ederim sana da iyi forumlar..
Hoş geldin Murat reis :D
Hoşbuldum reis..

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,324
Puanı
1,060

taksicigazlabiraz1905

Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
189
Puanı
54
Hoşgeldin sayın meslektaşım ve renktaşım. Bende Almanya'da Taksiciyim.
Hoşbuldum sayın meslektaşım ve renktaşım.Öncelikle kolay gelsin.Güzel 1 yerde yaşıyosunuz.Keşke biz de oralarda olabilsek :-)
Hoşgeldiniz. Bu nick nereden aklına geldi? Akasya Durağı fanlığı var sanırım. :A
Hoşbuldum.Aynen diziyi ve bu karakteri severim :d: Bu nick tam olarak Fifa 2022 Dünya Kupası'nda Fifa'nın kurduğu futbol oyunu sitesindeki nickimle de aynı olduğu için seçtim :d:
------

Dostum, bu arkadaşın, senin sadece taziye iletileri dışındada ileti yazdığına tanık ettirdi...

@taksicigazlabiraz1905 vallahi değişik birşeye vesile oldun 😃😊
Ömer sever böyle şeyleri.İyi günleri kutlamayı kötü günlerde ise destek olmayı bilir ve sever.Çokça muhabbetlerin artacağını da düşünüyom ben bu arada :d:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Son düzenleme: