Hercai Dizisinde Sürpriz Değişiklik!

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
:pala: :pala: çok beğendim ve komik evet :F

Azize değil o artık Ayşe Şadoğlu sanırım :A ayrıca mantığa göre Nasuhla dini nikahı var

Sakin ol Seyfullah Azize candır yaa ben çok seviyom
Yok diziyle alıp veremediğim yok sonuçta bir sürü kişi o diziden ekmek yiyor

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Yok diziyle alıp veremediğim yok sonuçta bir sürü kişi o diziden ekmek yiyor
Yok öyle birşey demedim ya yanlış anlama demeye çalıştığını anladım karaktere sinir oluyorsun her dizi karakteri için yaşadığımız şeyler gündelik hayatta misal bende oluyorum arkadaşlara gıcık olmak daha başka :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Bi ölsede kurtulsak şu azizeden ne yılan başlı birisi ya valla bazen diziyi izlerkene sinirimi tutamiyorum ağzimdan çıkanları tahmin bile edemezsin yani karaktere yani bu oyuncunun kendisine değil
------

Bu ne emoji böyle :F:F:F

Azize aslında masum bir kadındı ama yaşadıkları ona söylenen yalanlar onu bu hale getirmiş yaptıkları onaylanamaz ama durum böyle :D

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Azize aslında masum bir kadındı ama yaşadıkları ona söylenen yalanlar onu bu hale getirmiş yaptıkları onaylanamaz ama durum böyle :D
Anladım abla zaten normal bir insan bu hale gelemez illaki zamanında çektiği acılar yüzünden kötü bir insana dönüşmeye başlar biz insanlar da böyle oluyoruz zaman zaman

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Seyfullahcım anlamadın galiba aslında hiç ölmemiş Azize ölü göstermiş neresi saçma pardonda
Aslında hiç ölmemişse niye Banu canlı yayında Dilşah karakteri kesinlikle yaşamıyor dedi. :A Belli ki ölüyü diriltmişler yani haklılar tepkilerde. Senaryodaki tüm sırlar açığa çıkınca hikaye tıkanınca bu yola başvurmuşlar bu çok belli. :A Ama allahtan sizler gibi fanları var inanıyorsunuz hemen aslında ölmediğine. :A

• Güldürdün

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Aslında hiç ölmemişse niye Banu canlı yayında Dilşah karakteri kesinlikle yaşamıyor dedi. :A Belli ki ölüyü diriltmişler yani haklılar tepkilerde. Senaryodaki tüm sırlar açığa çıkınca hikaye tıkanınca bu yola başvurmuşlar bu çok belli. :A Ama allahtan sizler gibi fanları var inanıyorsunuz hemen aslında ölmediğine. :A
Banuya akıl sır erdiremeyen bne

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Banuya akıl sır erdiremeyen bne
Ona kimse akıl sır erdiremiyor. :A “Barış Yöş öyle bir halvet sahnesi çekecek ki” dedi adamla kavgalı ayrıldılar birbirlerini takipten çıkarmışlar. :A Halveti de çekemediler. :F

Feraye’den de çok memnundu asla senaristlerimi değiştirmem diyordu ama değişti. :F

Diziyi izlemiyorum sadece yaptığı canlı yayınlardan aklımda kalanları söylüyorum bu arada. :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060

Sonradan karar değiştirmişler onu böyle bağlamışlar işte ne var bunda? :D
------

Ona kimse akıl sır erdiremiyor. :A “Barış Yöş öyle bir halvet sahnesi çekecek ki” dedi adamla kavgalı ayrıldılar birbirlerini takipten çıkarmışlar. :A Halveti de çekemediler. :F

Feraye’den de çok memnundu asla senaristlerimi değiştirmem diyordu ama değişti. :F

Diziyi izlemiyorum sadece yaptığı canlı yayınlardan aklımda kalanları söylüyorum bu arada. :F

İzlemiyorsun ama maşallah çok güzel eleştiriyorsun özgür :D
------

Anladım abla zaten normal bir insan bu hale gelemez illaki zamanında çektiği acılar yüzünden kötü bir insana dönüşmeye başlar biz insanlar da böyle oluyoruz zaman zaman

Tabii ki sonuçta oğlunu öldü biliyordu Nasuhun onu sevmediğini düşünüyordu

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok şey var da uzatmayacam. :D

O zaman ‘aslında hiç ölmemiş işte yaşıyor’ demeyeceksiniz. :A
------

------

İzlemiyorsun ama maşallah çok güzel eleştiriyorsun özgür :D
------

Tabii ki sonuçta oğlunu öldü biliyordu Nasuhun onu sevmediğini düşünüyordu
Evet eleştiriyorum. Ama diziyi değil, bir yapımcıyı eleştiriyorum. Aradaki farkı anlamışsındır umarım. :D Ben sektördeki yapımcı, yönetmen herkesi takip ederim ve canlı yayınlarına denk geliyordum, izliyordum. Oya Doğan’ın canlı yayınında söylemişti bu dediklerimi.

• Güldürdün

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710

Ben anlayamıyorum zaten dizide nedir halvet sahneleri çekmek başlı başına yanlış yani dizi izliyoruz ama izlenmemesi gereken sahneler yayınlanıyor Rtük el atmalı bir an önce dizilere

Barış Yöş ile kavgalı mı ayrıldılar bilmiyorum ki:A

Feraye niye gitti o da değişik

Kesilen sahneler de var

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Çok şey var da uzatmayacam. :D

O zaman ‘aslında hiç ölmemiş işte yaşıyor’ demeyeceksiniz. :A
------

Evet eleştiriyorum. Ama diziyi değil, bir yapımcıyı eleştiriyorum. Aradaki farkı anlamışsındır umarım. :D Ben sektördeki yapımcı, yönetmen herkesi takip ederim ve canlı yayınlarına denk geliyordum, izliyordum. Oya Doğan’ın canlı yayınında söylemişti bu dediklerimi.

İstediğim yorumu yazarım sonuçta öyle bağlamışlar bende öyle yorum yazdım bunda yanlış bişi yok bence :D
Demiş olabilir fikri değişmiş olabilirmi bunda ne gibi bir sakınca var ki değilmi :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben anlayamıyorum zaten dizide nedir halvet sahneleri çekmek başlı başına yanlış yani dizi izliyoruz ama izlenmemesi gereken sahneler yayınlanıyor Rtük el atmalı bir an önce dizilere

Barış Yöş ile kavgalı mı ayrıldılar bilmiyorum ki:A

Feraye niye gitti o da değişik

Kesilen sahneler de var
Hepsi değişik kafada. :A
------

İstediğim yorumu yazarım sonuçta öyle bağlamışlar bende öyle yorum yazdım bunda yanlış bişi yok bence :D
Demiş olabilir fikri değişmiş olabilirmi bunda ne gibi bir sakınca var ki değilmi :D
Aynen hiçbir sakınca yok, sen devam et böyle ablacım iyi seyirler :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Hepsi değişik kafada. :A
------

Aynen hiçbir sakınca yok, sen devam et böyle ablacım iyi seyirler :D

Neye devam edeyim normal düşüncemi yazdım ama haklısın yaşamıcak demeyecekti inan hercai fandom olarak hepimiz kızdık bu duruma konuyu bağlama şeklini beğendiğim ben böyle yorum yaptım hepsi bu :D
------

@Özgür bu arada Barış Yöşle kavgalı ayrılmadılar :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neye devam edeyim normal düşüncemi yazdım ama haklısın yaşamıcak demeyecekti inan hercai fandom olarak hepimiz kızdık bu duruma konuyu bağlama şeklini beğendiğim ben böyle yorum yaptım hepsi bu :D
------

@Özgür bu arada Barış Yöşle kavgalı ayrılmadılar :D
Duyduğum şeyler var, gayet de öyle ayrıldılar.

• İlginç