Hercai Dizisinde Sürpriz Değişiklik!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan sevilen dizi Hercai'de sürpriz bir değişiklik yaşanıyor.

Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizinin senaryo koltuğunda oturan Feraye Şahin yerini Sema Ali Erol'a bırakıyor. Yeni senarist 56.bölüm itibariyle diziyi devralacak.

Hercai yeni gününde Pazar 20.00'de ATV'de.

IMG_0787.JPG

denizz19 ÖZEL HABER

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
eskidende baya vardı aşliret dizileri ..bazıuları kısa bazıları uzundu..hercai 3.sezonu tamamlayacak nerdeyse

• Beğendim
Reactions: Zeyno

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan sevilen dizi Hercai'de sürpriz bir değişiklik yaşanıyor.

Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizinin senaryo koltuğunda oturan Feraye Şahin yerini Sema Ali Erol'a bırakıyor. Yeni senarist 56.bölüm itibariyle diziyi devralacak.

Hercai yeni gününde Pazar 20.00'de ATV'de.

Ekli dosyayı görüntüle 97735

denizz19 ÖZEL HABER
Sen anlat Karadeniz in diğer ikinci senaristi de gelmiş batan gemiyi bakalım ilk hangi oyuncular terk edecek 😂🤔

• Olmamış
Reactions: Angelica

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,631
Puanı
560
Tabii batan gemi hikaye sacmalakta sınır tanımıyor valla ölen bi insanı mezarından çıkarmak ne saçma bişey
Diğer dizilerde tüm olaylar normal öldü sanılan bir kadının yıllarca saklanmış gizlenmiş belki de işgence çekmiş olması saçmalık öyle mi Dilşah'ın konusu henüz işlenmedi yanlız peşin hüküm vermeyelim hemen ayyyy bak çook piiis sinirlendirdin beni 🤨

😀 😀

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Bi ölsede kurtulsak şu azizeden ne yılan başlı birisi ya valla bazen diziyi izlerkene sinirimi tutamiyorum ağzimdan çıkanları tahmin bile edemezsin yani karaktere yani bu oyuncunun kendisine değil
------

Bu ne emoji böyle :F:F:F
:pala: :pala: çok beğendim ve komik evet :F

Azize değil o artık Ayşe Şadoğlu sanırım :A ayrıca mantığa göre Nasuhla dini nikahı var

Sakin ol Seyfullah Azize candır yaa ben çok seviyom

• Güldürdün
Reactions: Angelica