Hepsi Benim 2. Sezon Başlıyor!

Listede olacak tüm dizilerden sahne alabilirsin.
benim kanalda olsan carpe diemi uyarman gerekirdi eski ortağım olduğun için taksim tv deyken 10 bölüm yayınlatırdım carpe diem inadından vazgeçmezse diye mayıskralının programını 5 bölümde yayında kaldırdım
hile ve tehditten kaynaklı @S.G.A.T.

benim kanalda olsan carpe diemi uyarman gerekirdi eski ortağım olduğun için taksim tv deyken 10 bölüm yayınlatırdım carpe diem inadından vazgeçmezse diye mayıskralının programını 5 bölümde yayında kaldırdım
hile ve tehditten kaynaklı @S.G.A.T.
Burada da mı saçmalamaya devam ettin ehh insaf be :A

Son düzenleme:
@S.G.A.T. dikkatli ol carpe diem e
Algılarında problem var sanırım, yazdıklarımı iyi oku ve anla ve benim hakkımda birşey diyorsan da beni etiketle arkamdan konuşma yüzüme söyle.

Beğenmediğim bir diziye puan falan vermem bu kadar basit saçmalamayı kes artık. Hile olduğu falan yok o senin kendi kuruntun.

• Güldürdün
Reactions: Alemdar
Algılarında problem var sanırım, yazdıklarımı iyi oku ve anla ve benim hakkımda birşey diyorsan da beni etiketle arkamdan konuşma yüzüme söyle.

Beğenmediğim bir diziye puan falan vermem bu kadar basit saçmalamayı kes artık. Hile olduğu falan yok o senin kendi kuruntun.
Kalitesine oy vermen gerekiyor

Sakin ol şampiyonum 😂

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem
Yazdığın senaryo beş para etmez rezalettir o yüzden vermişlerdir 1
------

Hiç uğraşamam :A
Sihirli annemdi 240.Bölümden sonrası
Pakize hala pera İngiltere
Diziyi bir 80 bölüm götürmekti
20 de final yaptı
taci ölerek bitti
O yıldan kalan tek dizim var

Son düzenleme:
Eski üyelerin profil sayfalarına dikkat ediyorum bir kaçı cezalar yüzünden bıkıp gitmiş. Orada bir sorun var. Mesela siyasetle ilgili haber konusu açmak 2020den beri galiba hala yasak.
Forumda insan bırakmadılar. Bu foruma en büyük zararı forum sahibi verdi ne yazık ki. :A

• Aynen
Reactions: AhmetBayram