Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Benim için rezil bir final olacak. Keşke dizi 4. sezona hiç girmeseydi. Gül gibi dizi rezil oldu.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dün izlemedim. Final olsun. Sonra bakarım kalan bölümlere. Bu hafta vakit bulamazsam öyle yaparım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
50. Bölüm oldukça güzeldi. Aktı gitti izlerken. Eğlenceli bir bölümdü de ilk kısımları. Sonraki kısmı ise çok duygusaldı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Dizinin en klasik adamlarından Taub'u gözlüklü ve havai gömlekli yapmak isteyen senariste gülüyorum kaç haftadır. :D

Final kararının geldiği haftanın ertesinde senarist kendi kafasına göre Ateş ve İpek'e akşam yemeği yazmıştı. En azından burada mutlu son yapıp hayranların gönlünü alacak diye düşünmüştüm. O günden sonra bunu devam ettirmek yerine orijinali bozmadan ilerledi. Madem orijinali bozmayacaktın o yemeği neden yazdın? Şimdi haftaya aceleyle ikiliyi çift yaparsa izleyin rezilliği.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
En son fragmana bile vaka koymuşlar hasta oluyorum şu diziye. :A Ama Ateş-İpek sahneleri yine çok iyi görünüyor hapı yutmalarını görmek için 51 bölüm beklemek zorunda kalsak bile. :Z Salı hem hemen gelsin hem de gelmesin istiyorum nasıl veda edeceğiz bilmem. :(
Valla siz zorla veda edersiniz de ben bu rezilliğe çaat diye veda edeceğim. :D

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
En son fragmana bile vaka koymuşlar hasta oluyorum şu diziye. :A Ama Ateş-İpek sahneleri yine çok iyi görünüyor hapı yutmalarını görmek için 51 bölüm beklemek zorunda kalsak bile. :Z Salı hem hemen gelsin hem de gelmesin istiyorum nasıl veda edeceğiz bilmem. :(
Her ne kadar diziyi bırakıp tekrar başlasam da Vedalardan hiç hoşlanmıyorum bakalım nasıl veda edeceğiz diziye
------

Hiç güleceğim yoktu valla izlediğin dizi final yapsında bak bakalım nasıl çat diye veda edersin

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tv Series House GIF by Tüplü Televizyon

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Her ne kadar diziyi bırakıp tekrar başlasam da Vedalardan hiç hoşlanmıyorum bakalım nasıl veda edeceğiz diziye
------

Hiç güleceğim yoktu valla izlediğin dizi final yapsında bak bakalım nasıl çat diye veda edersin
Dizi final kararı aldığından beri eskisi kadar heyecanla takip etmiyorum. 4. sezon konusuna girdikleri anda zaten hepten saçmaladılar.

İzlediğim ilk final yapan dizi olmadığına göre çok rahat veda edebilirim.
Ya adamlar sizi memnun etmek için bile şu zamana kadar AtPek sahneleri yazmadılar ya valla yazıklar olsun. Bari sizin tayfanın gönlünü hoş etseydiler.