Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Orjinalinde de öyle 🤣🤣 mucize Doktor fanlari bize hırsız dediler bizde onlarin ağızlarının payını verdik sizden önce bizim dizimizin yayınlandığını
Valla ben o zaman MD fragmanının altına gitmiştim ve çoğu kişi zaten House'tan alındığını yazmıştı. Zaten o zamanlar hayranlar senariste Ezo olayları yüzünden kızgındı. Dizileri çok fanatik takip etme. :D Gereksiz gerilme bu yüzden. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dizi zaten final yapacak ama bu bölüm bile artmazsa harbi reyting sistemine söveceğim çok ciddi sadece dizi için değil bazı sonuçlara anlam veremiyorum

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Aradan yine bir bölüm atlanılmış. Hala 3. sezondan gidiyoruz. Finalde nerede olacağız çok merak ediyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Uzun uzun yorum yapmayacağım ama son haftalardaki en iyi bölümdü gerçekten. :Z Heyecan dozu olarak Mucize Doktor'daki bölüm biraz daha üstündü ama senaryo olarak Hekimoğlu açık ara zirvedeydi. Admin de deneyimsiz olmasına rağmen iyi oynamış karakterine bayağı güldüm. :A

Bu arada tüm yol boyunca uyuyan adam Timuçin Esen'in fikriymiş. Her seferinde böyle doğaçlamalar nasıl aklına geliyor hayran olmamak mümkün değil. :bhr:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Uzun uzun yorum yapmayacağım ama son haftalardaki en iyi bölümdü gerçekten. :Z Heyecan dozu olarak Mucize Doktor'daki bölüm biraz daha üstündü ama senaryo olarak Hekimoğlu açık ara zirvedeydi. Admin de deneyimsiz olmasına rağmen iyi oynamış karakterine bayağı güldüm. :A

Bu arada tüm yol boyunca uyuyan adam Timuçin Esen'in fikriymiş. Her seferinde böyle doğaçlamalar nasıl aklına geliyor hayran olmamak mümkün değil. :bhr:
Mucize Doktor zaten hep heyecanı yüksek tutmaya çalışan bir dizi ama bunun için çok saçmalıdığı da oluyor

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dün akşamki bölüm çok iyiydi. Hem duygusal hem de eğlendirdi.
Zeynep ve Emre sahneleri dışında diğer kısımlar iyiydi.
İpek ve Ateş'in sahneleri mükemmeldi :bhr: