Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yok. Her sezondan ayrı vaka alıyorlar. Zaten doğrusu da bu bence. Orijinalde bütün vakalar güzel değildi. Bizimkiler de bunu avantaja çevirip güzel olanları hikayeye uyduruyorlar.
Her bölümden bı tane alsalar iyi gitmez dizi en azından 8 sezonluk diziden istedikleri kadar alabilirler
Bence de fazla ilgi çekici olmayan vakalardan 2 tanesini bir bölümde işleyebilirler böylesi daha iyi olabilir

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Her bölümden bı tane alsalar iyi gitmez dizi en azından 8 sezonluk diziden istedikleri kadar alabilirler

Bence de fazla ilgi çekici olmayan vakalardan 2 tanesini bir bölümde işleyebilirler böylesi daha iyi olabilir
Her bölüm ayrı bir vaka olarak düşünmeyin. Dizi ikinci sezondan itibaren hikayeler üstünden gittiği için bölümler birbiri ile bağlantılı gidiyor. Bizimkiler Selin hikayesinde istedikleri bölümleri aldılar ama diğer hikayelerde kafalarına göre fazla bölüm alamayacaklardır.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Her bölüm ayrı bir vaka olarak düşünmeyin. Dizi ikinci sezondan itibaren hikayeler üstünden gittiği için bölümler birbiri ile bağlantılı gidiyor. Bizimkiler Selin hikayesinde istedikleri bölümleri aldılar ama diğer hikayelerde kafalarına göre fazla bölüm alamayacaklardır.
House dizisinde eski eşinin gelmesi varmiydi bizimkiler kafasına göre mi yazdı 🤔

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Başına bakmadım 15 dakika falan reklam girmiş mıydı bölüm ortasında iki reklam geldi ondan dolayı gelmedi diye düşünüyorum eğer öyleyse iyi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Salı günü bölümü çok iyidi. Baya keyif aldım izlerken. Aklıma takılan sorular vardı, Twitter'da cevaplayanlar oldu.
İpek hasta alan biri değildi ve ikide bir İpek hanımın hastası demelerini garipsedim. En son o çatıdan düşen kişi zamanı 'sen uzun zamandır doktorluk yapmıyorsun' deyip bi de tanıdığı olunca engel olmuşlardı.

• Harika
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Salı günü bölümü çok iyidi. Baya keyif aldım izlerken. Aklıma takılan sorular vardı, Twitter'da cevaplayanlar oldu.
İpek hasta alan biri değildi ve ikide bir İpek hanımın hastası demelerini garipsedim. En son o çatıdan düşen kişi zamanı 'sen uzun zamandır doktorluk yapmıyorsun' deyip bi de tanıdığı olunca engel olmuşlardı.
O bana da takıldı başını da kaçırdım ama galiba hasta yakını onu tanıyor ona geldiler.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
27. BÖLÜM FRAGMANI - 2

Hadise'nin korona testi pozitif çıkmıştı onunla birlikte yaşadığı için muhtemelen Kaan Yıldırım da karantinaya girmiştir yani Memoli bu yüzden yok herhalde.