Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben univ zamanı izlemistim biraz ama devam edemedim. Sen bitirdin mi tamamını. ? İlk bölümü hatırlasan anlardın ki gerçekten birebir aynı olmasına ragmen 40 dklık dizinin 120 dk olması şaşırtıcı ya. :A

Evet. Yok böyle bir tatlılık, hem tatlı hem sexy o beyaz önlük de bir insana bu kadar yakışır. ? Aşık oldum valla. :A
Evet bitirmiştim. Keşke fırsatım olsa yine izlesem :X
O zaman onun için izle:A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evde izlerken bizimkilerin yanında ağzımın suyunu akıtamam. :A Bilgisayardan da ona ayıracağım zamana bir suru dizi ve film izleyecegimden maalesef umudu kes. Ama basarili olmus dizi. Timuçin'den supheliydim ama o da olmuş ?
Her salı akşamı nezleyim ayagına yat. Burnunu silme numrasıyla salyanı silersin :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anlar anlar, artık kıyaslamaz bak açık acik söyledim artık daha da yaparsa kendi bilir. :A Forumdaki şahıslarla kıyas veya benzetme yapmak yerine forum dışı başka birine benzetebilir o konuda sorun yok. Ama forum içi benzetmeler falan hoşuma gitmiyor bunu anlayacağını umuyorum Emre'nin de. ? @xemrexxx
İnş diyen bir ecünnü şarkıcı vardı :F :F :F @xemrexxx @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen ve @Çiğdem'de ikide bir beni başka kişilerle kıyaslıyorsunuz. :A Ben aşık oldum vuruldum çocuğa ya... Bunların genetiği sağlam yalnız abisi de hiç fena değil. :A
Ne kıyası sen bi üst sürümüsün :A O 'sun demedim hem @xemrexxx gibi:A mesela "xemrexxx gibi" dedim kendimi onla kıyaslamadım benzetme/çağrışım yaptım:A @Çiğdem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Kaç zamandır yazacağım unutuyorum.
Diziyi takip ediyorum. İlk izlediğim sahne YouTube'de Hekimoğlu ile Zeynep'in şu güzellikle ilgili sahnesiydi ve beğenmemiştim. Sonra bir gece tekrarını izledim Tv'den ve baya beğendim. İkinci bölümüde gece tekrarlardan izledim :A

Artık düzenli izlerim diziyi. Seviyorum zaten bu tarz dizileri :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
daha canlı fragman bekliyorum. Bebek çok kücük oldugu için oyunculugunu sergileyememiş:A İnsan ağlarken çeker:A
Kaç zamandır yazacağım unutuyorum.
Diziyi takip ediyorum. İlk izlediğim sahne YouTube'de Hekimoğlu ile Zeynep'in şu güzellikle ilgili sahnesiydi ve beğenmemiştim. Sonra bir gece tekrarını izledim Tv'den ve baya beğendim. İkinci bölümüde gece tekrarlardan izledim :A

Artık düzenli izlerim diziyi. Seviyorum zaten bu tarz dizileri :D
BZÇ gibi laf atar durursun T:

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

sumeyra52

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
dr. house dizisinin olduğu gibi alınıp Türk dizisi haline çevrilmiş formu...biz neden bu kadar taklitçiyiz anlamıyorum..kendimize özgü yeni birseyler uretmek yerine hep bi taklit...hiç beğenmedim...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Severek takip ediyoruz :A @Yiğitt @Forumdash @Çiğdem @serhatt @Silinmiş Üye @Aserat

Böyle farklı konulu dizilerin tutması sevindirici. Galip Derviş'i de çok severdim. Orjinalini izlemedim bu arada :D

Ayrıca Timuçin Esen ve Okan Yalabık'ın başrol oynadığı dizi izlenmez mi hiç :bhr:

İlk bölümü çok beğendim de henüz 2 ve 3. bölümleri de izleyemedim. Sanırım biraz biriktirip peş peşe izleyeceğim, bu sıralar Ezel'e başladım ona yoğunlaşacağım gibi. :D

• Harika
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlk bölümü çok beğendim de henüz 2 ve 3. bölümleri de izleyemedim. Sanırım biraz biriktirip peş peşe izleyeceğim, bu sıralar Ezel'e başladım ona yoğunlaşacağım gibi. :D
Ay sen erteleyince sıkıntı oluyor, umarım devam edersin :A Yoksa @Billy Kane ile mi karıştırdım :A

Kanal D'nın yüzü güldü güzel oldu :A

Oo Ezel'e geç bile kalmışsın, süper seçim :D Kuzey Güney'i de izle muhakkak :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay sen erteleyince sıkıntı oluyor, umarım devam edersin :A Yoksa @Billy Kane ile mi karıştırdım :A

Kanal D'nın yüzü güldü güzel oldu :A

Oo Ezel'e geç bile kalmışsın, süper seçim :D Kuzey Güney'i de izle muhakkak :D
Doğru hatırlıyorsun, erteleyince birikiyor ve başlamıyorum. Haftaya falan bir hafta izin almayı düşünüyorum inşallah, o sırada toparlayacağım işlerimi. :A

Kuzey Güney de bu yıl ki listemde. Bu arada Atiye'yi izledin mi, onun yorumunu bekliyorum senden? :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Doğru hatırlıyorsun, erteleyince birikiyor ve başlamıyorum. Haftaya falan bir hafta izin almayı düşünüyorum inşallah, o sırada toparlayacağım işlerimi. :A

Kuzey Güney de bu yıl ki listemde. Bu arada Atiye'yi izledin mi, onun yorumunu bekliyorum senden? :bhr:
Doğru hatırladığımı biliyorum, seni denemiştim. :A Hadi bakalım al iznini takılalım biraz :A

İzledim tabii ki, yorumlayacağım en kısa zamanda :A Sırasını bekliyor :A

• Harika
Reactions: Yiğitt