Hazal Kaya Resimleri

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Feriha ve Aşkı Memnu'da çok beğeniyordum. :bhr:
Kıvanç ve Çağatay ile çok yakışıyordu gerçekten hala günün birinde tekrar oynayacakları umudunu taşıyorum içimde. Bir sinema filmi veyahut dizi. :hearteyes: Yalnız şu anda beğenmiyormuş gibi söyledin. :X

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Çok tatlı, kutu bebek gibi maşallah. :hearteyes:

Bende unutamıyorum ya, aklıma geldikçe izliyorum. Dizide bir büyü var gerçekten insan bırakamıyor. Çok garip bir şekilde tutkunuyuz yani, benim hayatımda her zaman çok farklı olacak Adını Feriha Koydum. O diziden de fotoğraflar atacağım yakın zaman içerisinde. :blush:
Dizi öyle akıcı ki insanın tekrar izleyesi geliyor, Medyapım bölümleri HD olarak youtube'a yükleyince havaya uçtum. Femir gerçekten unutulmazlar arasında. O dizi sayesinde Medyapım'ın tüm dizilerine şans veriyorum hatta. Fotoları bekliyoruz. :Z

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Dizi öyle akıcı ki insanın tekrar izleyesi geliyor, Medyapım bölümleri HD olarak youtube'a yükleyince havaya uçtum. Femir gerçekten unutulmazlar arasında. O dizi sayesinde Medyapım'ın tüm dizilerine şans veriyorum hatta. Fotoları bekliyoruz. :Z
Sizin ülkede de açık olmasına sevindim o zaman ne güzel izleyebiliyorsunuz. :Z Bazı youtube kanalları nedense yurt dışındaki ülkelerde izin vermiyor yayınlanmasına. :T:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Sizin ülkede de açık olmasına sevindim o zaman ne güzel izleyebiliyorsunuz. :Z Bazı youtube kanalları nedense yurt dışındaki ülkelerde izin vermiyor yayınlanmasına. :T:
Çukur, Kadın, UTC ve Avlu'nun full bölümleri yurtdışından izlenilebiliyor. O videoları da siz yurtiçindekiler erişemiyorsunuz. :A

Almanya en çok Türk barındıran yabancı ülke olduğu için imkanlar burda oldukça iyi. Her ülkede öyle değil yani. :X

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Çukur, Kadın, UTC ve Avlu'nun full bölümleri yurtdışından izlenilebiliyor. O videoları da siz yurtiçindekiler erişemiyorsunuz. :A

Almanya en çok Türk barındıran yabancı ülke olduğu için imkanlar burda oldukça iyi. Her ülkede öyle değil yani. :X
Çok iyiymiş o zaman. :X Kadın'ı da Medyapım yapıyor ama o da bizde açılıyordur. :F Youtube'da dizi izlenmez gerçi aşırı reklam var... Günün birinde yurtdışına açılmak istiyorum hatta Almanya ilk aklımda olan yerler ama tek sıkıntım Almanca bilmemek ama işte çat pat İngilizce ile herhalde kendimi ifade edip yaşarım bir süre. Sonrasında yavaş yavaş konuşma dilini kaparız herhalde. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kıvanç ve Çağatay ile çok yakışıyordu gerçekten hala günün birinde tekrar oynayacakları umudunu taşıyorum içimde. Bir sinema filmi veyahut dizi. :hearteyes: Yalnız şu anda beğenmiyormuş gibi söyledin. :X
Özelden konuşmuştuk ya beğenmiyorum evet o oğlanla olmadı bence. :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Çok iyiymiş o zaman. :X Kadın'ı da Medyapım yapıyor ama o da bizde açılıyordur. :F Youtube'da dizi izlenmez gerçi aşırı reklam var... Günün birinde yurtdışına açılmak istiyorum hatta Almanya ilk aklımda olan yerler ama tek sıkıntım Almanca bilmemek ama işte çat pat İngilizce ile herhalde kendimi ifade edip yaşarım bir süre. Sonrasında yavaş yavaş konuşma dilini kaparız herhalde. :X
Almanca zor bir dildir, 3 yıldır Almanya'da yaşamama rağmen öğren öğren bitmiyor. Dilbigisi kuralları çok ezberci ve fazla. Gelirsen güzel olur. Belki akrabaların varsa onlar sayesinde gelebilirsin. Bende Bremen şehrinde yaşıyorum. Yolun düşerse bekleriz. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Özelden konuşmuştuk ya beğenmiyorum evet o oğlanla olmadı bence. :(
Diziyi beğenmemeni anlıyorum canım ama Hazal'ı beğeniyorsun neticede. :X
Almanca zor bir dildir, 3 yıldır Almanya'da yaşamama rağmen öğren öğren bitmiyor. Dilbigisi kuralları çok ezberci ve fazla. Gelirsen güzel olur. Belki akrabaların varsa onlar sayesinde gelebilirsin. Bende Bremen şehrinde yaşıyorum. Yolun düşerse bekleriz. :D
Bilmiyorum tabi daha kesin değil de eğer olur da gelirsem zaten bana yetecek kadar öğrensem yeter. Dil bilgisi falan çok önemli değil. :F Çok teşekkür ediyorum düşünmen yeter. :blush:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende hepsi böyle çıkıyor maalesef. O yüzden fotoğraf yüklerken hızlıresim yerine alttaki fotoğraf yükleyicilerinden birini kullanırsanız sevinirim arkadaşlar. :X

http://imgim.com/
http://www.resimag.com

@sokak sanati @Yiğitt @MEnes
@Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE-@xemrexxx @vadikızı @denizz19 @S.G.A.T. @XanTier @YıldırıM @mrt-06 @gözlemci @Forumdash @pompy @Thequeer @Harunnn60 @Dosi @pompy @Forumdash @xBUGRAx @Jonsnow @12.Adam @ömer karataş @eskici @Çiğdem- @serhatt @Bully @dizi kolik @Billy Kane @DarkLegenD @bazinga @cookies @MayısKralı

e14187eb9e.jpeg

29472c5edf.jpeg
En sağlamı bu http://imgim.com/ @mrt-06 önermiştim ama konuda bulamadını oyüzden hızlı resim yaptını söylemiş sende hemen dis atmışsın acımasız Alamancı
:confused::confused::confused: