Hazal Kaya Resimleri

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Hazal Kaya & Burak Deniz - Koruncuk El Ver Hayata Atılsın - 2018

lZQjVb.jpg

3zOLQ2.jpg

2aO1Bj.jpg

9NYo03.jpg

WDXk52.png

PD7k9N.jpg

5yN75R.jpg

pn5zZ0.jpg

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bizim Hikaye - Filiz Barış | BarFi uyumu :hearteyes:

Z35EgV.jpg

BzOAXL.jpg

j6qWL9.jpg

4zpMLp.jpg

lZQW7B.jpg

PD7rq7.jpg

WDXQnN.jpg

PD7ro7.jpg

zMGBV9.png

EDORpq.jpg

Z35EJz.jpg

LDvnEz.jpg

9NYdEO.jpg

Hazal Kaya'yı beğendiğimi biliyorsun demek. Ya da Bizim Hikaye konusundan anladın :A

İlk başta Genco dizisinde izlemiştim ve ordaki hali bir kuzenime acayip benzediği için Hazal Kaya'ya ayrı bir sempatim var.
Tesadüf ki tüm dizilerini izleme fırsatım oldu. Yurt dışında kaldığım için burda Fox Tv yok ama @denizz19 vesilesiyle Bizim Hikaye'nin ilk bölümüne şans verdim ve sonrasında internetten takip ettim.
Hazal Kaya aslında ilk oyunculuk tecrübesi Sıla dizisinde olmuştu ve ben onuda izlemiştim ama tekrarına denk gelince Genco'daki kız olduğunu anlamıştım:D Yıllar geçtikçe hem güzelleşiyor hem de oyunculuğu kat ve kat artıyor.
Baya uzun yorum yazmışım :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hazal Kaya'yı beğendiğimi biliyorsun demek. Ya da Bizim Hikaye konusundan anladın :A

İlk başta Genco dizisinde izlemiştim ve ordaki hali bir kuzenime acayip benzediği için Hazal Kaya'ya ayrı bir sempatim var.
Tesadüf ki tüm dizilerini izleme fırsatım oldu. Yurt dışında kaldığım için burda Fox Tv yok ama @denizz19 vesilesiyle Bizim Hikaye'nin ilk bölümüne şans verdim ve sonrasında internetten takip ettim.
Hazal Kaya aslında ilk oyunculuk tecrübesi Sıla dizisinde olmuştu ve ben onuda izlemiştim ama tekrarına denk gelince Genco'daki kız olduğunu anlamıştım:D Yıllar geçtikçe hem güzelleşiyor hem de oyunculuğu kat ve kat artıyor.
Burada bile parmağım var Allahım :A @Dosi

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Bizim Hikaye anketinde izlediğini görünce etiketleyeyim dedim ama Hazal'ı sevdiğini bilsem tüm fotoğraflara etiketlerdim. :hearteyes: 2017-2018 arasındaki tüm yer aldığı fotoğraf çekimlerini ekledim bebeğim istersen ilk sayfadan itibaren bak canım. :mouth:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bizim Hikaye anketinde izlediğini görünce etiketleyeyim dedim ama Hazal'ı sevdiğini bilsem tüm fotoğraflara etiketlerdim. :hearteyes: 2017-2018 arasındaki tüm yer aldığı fotoğraf çekimlerini ekledim bebeğim istersen ilk sayfadan itibaren bak canım. :mouth:
Tamam bundan sonra etkiletlersin :Z
Bakayım hemen :D

Edit: Hazal hep bana tatlı gelirdi ama son zamanlarda güzelliği dahada belirgin olmaya başladı. Ekranda hep görürüz inşallah:bhr:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Tamam bundan sonra etkiletlersin :Z
Bakayım hemen :D

Edit: Hazal hep bana tatlı gelirdi ama son zamanlarda güzelliği dahada belirgin olmaya başladı. Ekranda hep görürüz inşallah:bhr:
Tamam bebeğim bugün içerisinde de buraya fotoğraflar atmayı düşünüyorum, etiketlerim seni de. :hearteyes:

Daha da başarılı olur umarım canım. :praying::rolleyes:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Maral'da güzel bir diziydi. Bu diziyide baştan sona izlemiştim ve resimler harika :hearteyes:

@kerem hızlıresim bende görünüyor artık sayfayı yenileyince ve bende mobilim :D Bazen tek tük resimler olmuyor tek.
Ekli dosyayı görüntüle 60770
Aynen canım erken bitiren TV8 utansın. :T: Hazal ve Aras uyumunu çok sevmiştim. :mouth: Tadı damağımda kaldı resmen. Umarım ileride hem Çağatay ile hem de Aras ile tekrar bir projede bir araya gelir Hazal, çok istiyorum. :hearteyes:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Maral'da güzel bir diziydi. Bu diziyide baştan sona izlemiştim ve resimler harika :hearteyes:

@kerem hızlıresim bende görünüyor artık sayfayı yenileyince ve bende mobilim :D Bazen tek tük resimler olmuyor tek.
Ekli dosyayı görüntüle 60770
Bende hepsi böyle çıkıyor maalesef. O yüzden fotoğraf yüklerken hızlıresim yerine alttaki fotoğraf yükleyicilerinden birini kullanırsanız sevinirim arkadaşlar. :X

http://imgim.com/
http://www.resimag.com

@sokak sanati @Yiğitt @MEnes
@Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE-@xemrexxx @vadikızı @denizz19 @S.G.A.T. @XanTier @YıldırıM @mrt-06 @gözlemci @Forumdash @pompy @Thequeer @Harunnn60 @Dosi @pompy @Forumdash @xBUGRAx @Jonsnow @12.Adam @ömer karataş @eskici @Çiğdem- @serhatt @Bully @dizi kolik @Billy Kane @DarkLegenD @bazinga @cookies @MayısKralı

e14187eb9e.jpeg

29472c5edf.jpeg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060