Kanal D Hayat Mucizelere Gebe - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Ben de ilk bölüme hafta sonu internetten bakacağım, umarım beğenirim. :)
İlk bölümü izledim, beklediğimden eğlenceli olmuş. Damla Colbay beklediğimden çok daha yetenekli çıktı, Hande Ataizi'yi görmeyi özlemişim, Işıl Yücesoy da her zamanki gibi çok iyi. Yusuf Akgün'ü de beğendim ama bir tek Yiğit Dikmen'i biraz tutuk buldum. İnternetten takip edeceğim diziyi ben de. :)
Sen de beğendiysen tamamdır o zaman. Yanlış anlama, sadece yerli dizi konusunda genellikle seçici davrandığın için öyle diyorum. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Ben diziyi beğendim çok hoş olmuş ve cok güldürdü. Özellikle Işıl Yücesoy mükemmeldi ya kahkaha attırdı.

Her pazar dizideyim artık, Kanal D'den dizi izliyorum uzun zaman sonra. :)
Kanal D'nin fanı olmana rağmen uzun süredir herhangi bir dizisini izlememen de ayrı bir ironi. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin fanı olmana rağmen uzun süredir herhangi bir dizisini izlememen de ayrı bir ironi. :A
Hiç bir dizisi bana hitap etmiyor. :D Aslında Poyraz Karayel var ama onu yazın izleyeceğim dolu dolu. :bhr: Arka Sokaklar, KVP, GK ve GS zaten izlemiyorum. :D Geriye bu kaldı ama bu da güzel olmuş.

@Tzira @GunesinOglu açıkçası ben Yiğit Dikmen'i iyi buldum ama Yiğit Dikmen'in sesi kendi sesi değil sanırsam? :( Sesi kötü geliyor, orası beni diziden çok kopardı gerçekten.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
İlk bölüme başlıyorum ve beğeneceğimi düşünüyorum. :)

Not: Evet, Kiralık Aşk'ı bıraktım gibi. :(
Hiç bir dizisi bana hitap etmiyor. :D Aslında Poyraz Karayel var ama onu yazın izleyeceğim dolu dolu. :bhr: Arka Sokaklar, KVP, GK ve GS zaten izlemiyorum. :D Geriye bu kaldı ama bu da güzel olmuş.

@Tzira @GunesinOglu açıkçası ben Yiğit Dikmen'i iyi buldum ama Yiğit Dikmen'in sesi kendi sesi değil sanırsam? :( Sesi kötü geliyor, orası beni diziden çok kopardı gerçekten.
Yiğit'i Ushan Çakır seslendiriyormuş, yani kendi sesi değil. :)