Kanal D Hayat Mucizelere Gebe - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fragmanları izle :A

Elbet o spermin sahibi var :)

Bebeğin babası zengin bir adam.Kanser tedavisi olmadan önce spermlerini dondurmuş :)

Nasıl o kızın rahmine gidiyor peki o donmuş Sperm.:F

MS'den bildirim gelmiyor mu sana.ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Jane The Virgin’in televizyonlarımıza uyarlanmasının sonucu olan ''Hayat Mucizelere Gebe'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımını Medyapım, yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Altuğ’un yaptığı dizinin senayosunu Meryem Gül kaleme alıyor. Hayat Mucizelere Gebe’de Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen ve Yusuf Akgün’ü başrollerde izleyeceğiz.

Dizide; rutin bir kontrol için gittiği jinekologda yanlışlıkla sunni döllenme ile hamile kalan İnci’nin hikayesini izleyeceğiz. Program ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Hayat Mucizelere Gebe, yeni bölümleri ile her Pazar 21:00'de Kanal D'de!

Ekli dosyayı görüntüle 47572
ortadaki kız kimdi ya bayağı orjinal virjine benzemiş hoş duruyor :)

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,643
Puanı
560
izledim bende Hande ile kızını sevdim ama dizi tutmaz gibi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben diziyi beğendim çok hoş olmuş ve cok güldürdü. Özellikle Işıl Yücesoy mükemmeldi ya kahkaha attırdı.

Her pazar dizideyim artık, Kanal D'den dizi izliyorum uzun zaman sonra. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Dün biraz baktım komedisi komedi değil. Konusu hiç komediye gitmez inandırıcılık sıfır hız meryem hikayesine Amerikalilar aşina ama bizde bu hikâye inandırıcı değil hele hande ateizi var kadın plastik olmuş nereden oyunculuk çıkaracak da izletecek zor iş tutma ihtimali sıfır

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860

2.bölüm fragmanı çok güzel :bhr:

Sonunda bir dizim oldu.Çok güzel ya :bhr: Maşallah bir bölümü bile kaçırınca bırakıyorum.Eve Dönüş ü de bırakmayayım da :(

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Ama ben senin gibi miyim işte? Kolay kolay dizilerimi bırakmıyorum. Bunu da 4-5 bölüm sonra terk etmezsin umarım. :A

Terk etmem.Ama cidden netten izlemeye üşeniyorum bazen.Eve Dönüş e yetişmeye çalışacağım.Kırgın Çiçekler i de izliyorum ama bölüm eksiklerim var :A

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
İlk bölümü izledim, beklediğimden eğlenceli olmuş. Damla Colbay beklediğimden çok daha yetenekli çıktı, Hande Ataizi'yi görmeyi özlemişim, Işıl Yücesoy da her zamanki gibi çok iyi. Yusuf Akgün'ü de beğendim ama bir tek Yiğit Dikmen'i biraz tutuk buldum. İnternetten takip edeceğim diziyi ben de. :)

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
İlk bölümü izledim, beklediğimden eğlenceli olmuş. Damla Colbay beklediğimden çok daha yetenekli çıktı, Hande Ataizi'yi görmeyi özlemişim, Işıl Yücesoy da her zamanki gibi çok iyi. Yusuf Akgün'ü de beğendim ama bir tek Yiğit Dikmen'i biraz tutuk buldum. İnternetten takip edeceğim diziyi ben de. :)

Aynen Yiğit Dikmen biraz daha gelişse on numara olur.