Kanal D Hayat Mucizelere Gebe - Dizi Yorumları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
yazık olmuş diziye bugün ilk kez denk geldimde epey eğlenceli kafa dağıtıcı hoş bi diziymiş. medyapım uyarlamada başarısını bir kez kanıtladı bana göre.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
yazık olmuş diziye bugün ilk kez denk geldimde epey eğlenceli kafa dağıtıcı hoş bi diziymiş. medyapım uyarlamada başarısını bir kez kanıtladı bana göre.
pelinin seçtiği dizi türkler böyle dizi sevmez çünkü kitlesi fena reyting sisteminin böyle dizilere karşı örneğin benim amerikadan aldığım konu ağır total çıktı Ab grubunda sonuncu Sihirli annem fairy revolotion ak vadicilere kurban oldu 10 bölüm dyandı ben 20 de bitirdim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haftaya bu diziye başlıyorum, ilk bölümünü beğendiğim fakat devamını getiremediğim bir diziydi. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Diziye 15 dakika sonra başlıyorum, yerli dizi maratonunu da böylece açmış olacağım. :) Hadi bakalım. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Çok güzel bir ilk bölümdü. Dizi baya hızlı başladı ve ilerledi. Anneanne Esma beni baya güldürüyor. :D Süheyla'yı dizide çok sevdim, rolüne çok uygun kendisi. Engin'i de beğendim ama sesi olmamış, yani kendi sesini kullanmalıydı bence.

İnci çok samimi, oyunculuğu da yine çok başarılı. Haberde duyunca biraz ön yargılı kalmıştım ama oyunculuğu fikrimi değiştirdi. :)

Suat'ı pek sevmedim, fazla egolu. :D Kendisine yakışmış gibi duruyor rol, diğer bölümlerde daha iyi anlarım.

İnci sonda iyi bir karar aldı bence, çocuğu doğurup Engin'e vermeli. Tabi dizi böyle ilerlemez de bakalım ne olacak?

2. bölüme geçtim..​

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Güzel gidiyor dizi, özellikle replikler çok iyi. :D Baya gülüyorum dizide.

Suat'ın eve gelmesi ve o sırada anneanne Esma'nın da eve gelmesiyle odaya kilitlenmesi, sonra kadının bayılması falan komediydi baya. :D Işıl Yücesoy ne kadar doğal yav, müthiş oynuyor rolünü. :bhr:

Sonda Cenk pat diye yere düştü, ne olacak bakalım?

3. bölüme geçtim...​

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Engin'in sesine de alıştım. Ben bu adamın oyunculuğunu beğeniyorum da ses sıkıntısı vardı, alıştım gibi ona da. Rahatsız etmiyor artık beni.

Bakalım İnci Serhat'a 5 yıl önce Engin'in onu öptüğünü söyleyecek mi?

Bu arada Suat kızına baya yanaştı, diğer bölüme açıklanır sanırsam bu olay. :)

4. bölüme geçtim...​

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Dediğim gibi İnci bu bölümde babası Suat'ı öğrendi. İnci ister istemez annesine tepki gösterdi, kadın yıllarca babasının öldüğünü söylemiş.

Serhat ve İnci'nin nişanında yaşananlar güldürdü, Serhat'ın annesi alem. :F

İnci sonda valizini topladı, gidiyor herhalde. :(

5. bölüme geçtim...​

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

İnci bölüm başında evi terk etmişti, dizinin son sahnesinde neyseki geri döndü eve. :Z Suat'ın faydası oldu tabi bu işte. :)

Suat ile İnci'nin karşılıklı sahneleri bu bölüm baya fazlaydı, beni de güldürdü. :)

Serhat yine son sahnede İnci'ye ya ben ya bebek dedi, İnci de nişanı atarak gitti. Beklediğim bir şeydi bu. :D

Dizide çalan bu şarkı da muhteşem, bayıldım müziğe: :bhr:

6. bölüme geçtim...​

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Finalden önceki son bölümü de izlemiş oldum böylece.

Final sahnesinde Engin ve İnci tam öpüşecekti ki bitirdiler. :D İnşallah diğer bölüme öpüşürler artık, çok yakıştırıyorum ikisini.

Serhat ortadan kayboldu tamamıyla. :F

Didem de geçip Engin'i beni dövdü diyerek polise şikayet etti, çok itici zaten kadın. Annesiyle birbirlerini bulmuşlar. :D

Final bölümüne geçtim...​

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM (FİNAL)

Ay boşluğa düştüm, bir günde bitirdim ama ne bileyim tuhaf oldum. :(

Bence çok samimi bir aile dizisiydi. Komedi içerikli bir diziydi, insanları gülümsetebilen böyle yapımlara her zaman yer verilmeli bence. Keşke tutunabilseydi, sezon sonuna kadar devam edecek senaryosu vardı.

Son iki bölümde Serhat'ın olmaması üzdü, bir anda kayboldu garibim. Tabi bir anda final haberi çıkınca diziyi bir anda bağladılar.

İnci sonunda hayallerine kavuştu ve öğretmen oldu. Finalde de Engin ile evlilik yolu göründü. Güzel bir selfiyle bitirdiler. Hatırlayacağım projelerden oldu, emeği geçen herkesin eline sağlık...

56a638e7f0dc1e10c8e3b4a0.jpg